Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления

някой да сподели как се прави тоя часовник на daydream благодаря!
Цитирай
Аксесоари

Активираш от екранните настройки опцията за скрийнсейвър - това е Daydream. После инсталираш от маркета произволен часовник -  примерно Clockplus daydream. В настройките има същото което и при AOD -  дали да се показва винаги или само на зарядно, какво да показва и т.н.
Цитирай

Мерси колега 6 е и дано по бързо да дойде официалния и при нас Smile не се чака вече наистина Big Grin
Цитирай

Ще се появи по някое време , но и Odin е бърз и лесен вариант.
Цитирай

А този Clockplus daydream има ли опция да показва пропуснати обаждания? Включих скрийнсейвър и му разеших системни уведомления ,но не се получава нищо.Или това е само когато се зарежда телефона?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Пети ден съм с ITV (Италианския) 7.0 - перфектен е и няма никакъв блоутуер !
Цитирай

Колега от къде го свали от sammobile.com ли?
и ще има ли някъв проблем после със следващите ъпдейти благодаряв
Цитирай

Да, от sammobile.com и инсталирах през odin... за следващи ъпдейти нямам идея дали ще имам проблем, но мисля след като се появи официално българския да го сложа (пак през odin)  Cool
Цитирай

Ще почакам още малко и ще флашна и аз. Ама като гледам може би няма да доиде нугата като ъпдеит тоя месец. Благодаря за инфото. ?
Цитирай

Айдеее народе да ви е честит android 7.Теглете
Цитирай

супер, най-накрая.
Вече бързото зареждане може да се спре от настройките на батерията. ?

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

Колеги сериозно ли вече Android 7.0 го има (нямам време да го инсталирам, довечера), екстра.
Вече го инсталирах, защото не издържах Big Grin.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-05-22, 10:44:50)alisali1234 написа:  степени на светлина на светкавицата

Това от къде го настройваш?

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай

Имам едно питане относно Google chrome,с новия андроид като отворя отметки и избера сайт премигне като да го отвори,но си стой на предния зареден сайт ( като избера втори път вече го зарежда). Това го прави и на жената на А5 (6) след ъпдейта
Цитирай

Аз съм с Galaxy A5 2017 и нямам все още Андроид 7 защо така? Преди 3-4 дена ми дойде актуализация 150MB, но не беше Андроид 7?!!?
Цитирай

Защото още не са пуснали 7.0 за а5 2017

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

@toem84 и при мен е точно така след ъпдейта.
Аз пък сега разцъквам със самсунгския браузър, струва ми се доста добър, а и прехвърлих отметките си от хром ба него.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

Мойте наблюдения от Андройд 7 са,по гладка работа,изцяло обновен дизайн,пръстовия отпечатък определено го осещам по бърз,само неме кефи google chrome как прехвърля страниците (в горния пост съм описал)
Цитирай

За а3 2017 ще има ли и кога??
Цитирай

И при мен телефона с 7-цата като че ли е по-плавен.Струва ми се че и екрана е по-хубав.
Батерията изкарва или повече, или колкото преди-това е относително.Общо впечатление- малко визуално различие и може би някой софт.подобрения,не е лошо, но не е нещо кой знае какво.Или не мога да го оценя правилно.
И да не отварям нова тема,да попитам с каква програма си свързвате телефона с компютър с W7?
KIES-а не работи при този телефон/А5 2016/.
Цитирай

Новият Android е N1, браво на Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Давайте отзиви че се чудя още да ъпвам ли телефона на жената.Батерията и снимките как са?Колега "Pavkata_svt" и аз съм на мнение че по добре да работи добре от колкото да има много шарения,ако съм те разбрал правилно.
Цитирай

(2017-06-04, 23:48:29)j95monster написа:  Давайте отзиви че се чудя още да ъпвам ли телефона на жената.Батерията и снимките как са?Колега "Pavkata_svt" и аз съм на мнение че по добре да работи добре от колкото да има много шарения,ако съм те разбрал правилно.

И аз мислех да питам същото днес, гледам че ми пищи вече да се обновява, но съм супер доволен от 6-цата , та ако мога да посъбера още някое добро мнение за 7..  да не прецакам нещата.
Цитирай

Току що го актуализирах.Малко са ми странните иконите,сега му пуснах фабричните и скоро ще разберем как ще се държи.
Цитирай

Всички ли получихте ъпдейт аз все още нямам защо така колеги?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)