Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Boot Loop Z3 Compact
#1

Здравейте за последните 4 дни ми се случи 2 пъти ,ситуацията е следната...
Слушам си музика с оригиналните слушалки най -често през Soundcloud  и изведнъж телефона се изключва ,при опит за включване минава логото на Андроид и се изключва .
След 5/6 опита тръгва и стига до частта при която оптимизира приложенията в телефона (като зарежда по 15 мин и ми стопява по 20% от батерията).
На телефона има инсталирани стандартните приложения (в предвид имам тези които според мен всеки 1 от нас използва  ,да речем Facebook,Messenger , Viber ,Livescore ,SoundCloud,Shazam и т.н.)

Телефона го използвам с чистия Андроид 5.1.1 ,не е руутван и не е барано нищо по него.
Използвам мемори карта ,на която пише Самсунг class  10  и е с размер 8gb.

След завършване на гореспоменатото оптимизиране на приложенията ,телефона се включва и работи привидно нормално и добре ,но явно се зачестява това явление и ме притеснява...

Въпроса ми към вас е дали имате някакви идеи от къде може да се появява посочения проблем ... и ако имате някакви насоки /препоръки с радост бих се радвал да споделите

няколко минути след като пуснах темата , телефона се изключи и не реагира изобщо !!

Samsung Galaxy A40 Stock
------------------------------------
Sony XA Stock
Sony Z3 Compact 5.1.1 stock 
Sony M4 Aqua
Xperia Neo V 2.3.4 Rooted Unlocked BL
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)