Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] LG G4 или LG G3 16 GB
#1

Кой телефон да си взема LG G4 или LG G3 16 GB? Бях се спрял на LG G4, но има оплаквания от дисплея, не знам колко процента от апаратите в БГ са с този проблем на дисплея? На игри не играя, ще се ползва предимно за броузване в Интернет и др. програми през Интернет и някое друго обаждане. Важно ми е дисплея да се вижда по добре на слънчева светлина?
Аксесоари
#2

Колега, има оплаквания и от Г3 за жълти петна, така, че не е гаранция който и от двата да избереш. Не е гаранция и от другите марки разбира се, но за сметка на това имаш 2 год. гаранция и LG я признава. Аз съм единствения с V10 който има проблем с екрана и какво от това. В понеделник ще го пратя на ремонт и след най-много 10-15 дни ще съм с нов дисплей. Абе и двата телефона ще си вършат чудесно работата, но G4 една идея по - добре, така, че ако имаш възможност взимай G4.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#3

(2016-06-23, 13:45:00)Evgenis написа:  Кой телефон да си взема LG G4 или LG G3 16 GB? Бях се спрял на LG G4, но има оплаквания от дисплея, не знам колко процента от апаратите в БГ са с този проблем на дисплея? На игри не играя, ще се ползва предимно за броузване в Интернет и др. програми през Интернет и някое друго обаждане. Важно ми е дисплея да се вижда по добре на слънчева светлина?

G4 естествено.

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
#4

Никой модел, без значение колко висок клас е, не е застрахован от производствени дефекти - HTC One X имаше проблеми със слушалката, One M7 прегряваше, на Galaxy S2 им се пукаха лайсните и им прегаряха AMOLED-ите, на iPhone 5 му се драскаше покритието от трохите на масата и прочее, и прочее. Никога нямаш 100% сигурност като вземеш един телефон, че ще е безпроблемен, за това служи гаранционния сервиз все пак . G4 си заслужава парите отгоре спрямо G3, стига да ти се дават.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
#5

(2016-06-23, 15:04:54)Forsi написа:  Никой модел, без значение колко висок клас е, не е застрахован от производствени дефекти - HTC One X имаше проблеми със слушалката, One M7 прегряваше, на Galaxy S2 им се пукаха лайсните и им прегаряха AMOLED-ите, на iPhone 5 му се драскаше покритието от трохите на масата и прочее, и прочее. Никога нямаш 100% сигурност като вземеш един телефон, че ще е безпроблемен, за това служи гаранционния сервиз все пак . G4 си заслужава парите отгоре спрямо G3, стига да ти се дават.

HTC One X имаше проблеми със слушалката, залепването за панела на дисплея и куп болести.
One M7 прегряваше, камерата му заминава, а онзи ден видях един с жълти петна на екрана.
на Galaxy S2 им се пукаха лайсните и им прегаряха AMOLED-ите,
Всички АМоЛЕД прегарят
на iPhone 5 му се драскаше покритието, отново жълти петна...
Виждал съм много модели на различни марки, които имат жълти петна. Това е дефект на телефоните с LCD екран и OGS технология.
Вземи G4, по - добри екран и камера

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#6

Имам и двата телефона. За една година и два месеца ползване на G3 16GB версия нямах никакви проблеми. Нито пукнати лайсни, нито жълти петна. Много добър телефон за парите си особено с Android 6.0 лети и работи без проблеми.
Сега ползвам G4 от два един месец и, ако направя сравнение между тях естествено G4 е по-добър.
Наистина има разлика и се усеща. По-бърз е,камерата е по-добра и прави уникални снимки. Дисплея също е по-ярък.
Моето мнение е, ако имаш възможност вземай G4, но гледай да е от новите партиди започващи със сериен номер от 600 нагоре.Ако нямаш възможност G3 ще ти свърши чудесна работа също за това, за което ще го ползваш. Успех!


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
#7

Взех вече LG G4 може да заключвате темата.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)