Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с зареждането!
#1

телефона ми се зарежда до 68% и до тук! като започна да го разцъквам  ,батерията започва да пада веднага,дори при положение че е включен да се зарежда! вадих батерията,рестартирах телефона,но резултат никакъв! 68% и това е! дали батерията е за боклука,или е софтуерен проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

@Мартин Стефанов, пробвай с друго зарядно/кабел.

 
Цитирай
#3

(2016-06-24, 08:47:18)NoMaD написа:  @Мартин Стефанов, пробвай с друго зарядно/кабел.

пробвах.същото положение.показва ми че батерията се зарежда но си стои на 68% и щом го изключа от зарядното веднага батерията започва да пада дори без да ползвам телефона,при изключени всякакви функции които могат да дърпат от батерията.за десетина минути вече е на 40% и щом го сложа да се зарежда за около 1час достига до 68%,и ми изписва 2часа до пълно зареждане,но не мърда повече от 68%.
Цитирай
#4

@Мартин Стефанов, пробвай с ресет на устройството - дали ще остане проблема.

 
Цитирай
#5

то при ресет май всичко което съм инсталирал ще изчезне.не че имам нещо кой знае колко важно инсталирано,но на мене ми се струва че проблема си е батерията,защото честно казано още от началото не подходих много правилно с нея.първия път я зареждах както си трябва над 12 часа,но после започнах да я изтисквам с всякакви игри и приложения за няма и час,и напоследък зареждах телефона по 2,3пъти на ден.ако е достатъчно тихо можеш да чуеш как ми пада батериятаSmile явно аз си я съсипах,въпреки че на предишния ми телефон(сони е4) батерията си държеше въпреки че го ползвах по същия начин.явно батериите на тези голдстари са си капризни,и си изискват по внимателно отношение.ще пробвам първо с друга батерия.мисля направо да си взема такава с по голям капацитет.гледам че има и по 7000ач.
Цитирай
#6

за мен е от батерията, не е нормално за всяко нещо да си рестартираш ресетваш или каквото и да било там телефона.
а тези по голямите вървят с едно по голямо капаче, че няма място вътре.
Не съм разчаркальосвал такава батерия, ама ако е направена от няколко клетки за да вдигнат ампеража е възможно някоя от клетките да си е заминала или да окъсява при заряд и затова така да не успява да дозареди. Опитай с друга батерия, ако имаш възможност, преди да скачаш на нова.

ПС: аз моя телефон не съм го рестартирал от 3-4 месеца...
Цитирай
#7

(2016-06-24, 11:45:54)Мартин Стефанов написа:  то при ресет май всичко което съм инсталирал ще изчезне.не че имам нещо кой знае колко важно инсталирано,но на мене ми се струва че проблема си е батерията,защото честно казано още от началото не подходих много правилно с нея.първия път я зареждах както си трябва над 12 часа...
Може и от това, че си я зареждал неправилно първият път - това за 12 ч. непрекъснат заряд отдавна вече не важи.

 
Цитирай
#8

(2016-06-24, 12:20:03)NoMaD написа:  Може и от това, че си я зареждал неправилно първият път - това за 12 ч. непрекъснат заряд отдавна вече не важи.

Не е нужно, но не е неправилно. 12 часа непрекъснат заряд няма, просто стои на зарядното толкова, а това не е никакъв проблем. Да няма да ставам в 3 през нощта да го вадя от зарядното, щото вече е на 100%?

К20 Pro
Цитирай
#9

Имах лумиа която правеше така понякога.. купих нова батерия и след 2 месеца пак започна да ги прави тея номера, накрая просто смених телефона Big Grin та проблема може да е в доста неща ако се замислиш, не само в батерията, но пък може и аз да съм попаднал два пъти на дефектни батерии знам ли.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#10

Просто си поръчай батерия докато все още се включва апарата Smile
Цитирай
#11

@Мартин Стефанов, устройството в гаранция ли е още?

 
Цитирай
#12

апарата го взех от интернет магазин,и хич не ми се занимава за една батерия да го пращам на сам-на там! оказа се именно батерията.купих нова за 25 лв,и сега си зарежда чудесно.просто ще го ползвам по разумно че на предишната ий видях сметката предполагам най-вече заради факта че го ползвах доста докато се зареждаше! не го правете!!!
Цитирай
#13

Тази е китайска, очаквай да се развали, като бомби със закъснител са надутите батерии. Поглеждай я през 2 - 3 дена да не е потдута

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

И аз съм със същия проблем от няколко дена, а батерията ми е на има няма 3 месеца и обмислям утре да го нося на сервиз. Мога ли директно да го занеса в мост?

LG G3 16gb.
Цитирай
#15

Нали е в гаранция - защо да не може?

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)