Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с пръстов отпечатък на Z5
#1

Телефона ми е z5 premium и имам проблем с Отключването с отпечатък при мен работи 1 от 5 даже понякога и толкова не работи.Въпроса ми е дали ако го занеса във виваком ще направят нещо по въпроса?  Или ще ми кажат че проблема е в мен. Честно да ви кажа не искам да им го оставям за ремонт защото ще ме бавят адски много.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий отпечатъка и го настрой отново
Ако пак не става - проблема не е в теб, трябва сервиз
Преди това аз бих пробвал с връщане на заводски настройки
Ако си в София, за да не те бавят - остави го директно в Булграм
Цитирай
#3

Най вероятно половината ти полупроводници в сензора са дали фира.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Пробвал съм 100 пъти даже последния път си направих 4 отпечатъка и пак същата работа ...... Това си е дефект нали така ? Защото още от самото начало си е така.И да попитам има ли вероятност да ми го сменят с нов ?
Цитирай
#5

Гледай да няма одраскано където и да е по телефона, защото ще ти кажат че си го изпускал

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

няма никъде сега го огледах. между другото във виваком или в Булграм да го занеса ?
Цитирай
#7

Малко вероятно
Ще го поправят
Цитирай
#8

Принципно и аз имам проблем с пръстовия отпечатък, но предимно идва от това, че ми е потен пръста, или е мръсен. Също така и работя като готвач и ако си резна леко пръста по време на работния процес, понякога не ми го отчита. Пробвай да си измиеш ръката, хубаво да я подсушиш и забърши копчето. Ако пак не става, води го на сервиз.

Sony® XPERIA™ Z5 Graphite Black

OLD: ZTE Grand X Pro, Alcatel One Touch Idol 6030X, iPod Touch 2G 8GB + Nokia C2-01
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)