Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy A3 2016 -проблем
#1

Здравейте,закупих Galaxy A3 2016 г.телефонът е перфектен ,но изведнъж заби и изписа "custom binary blocked by FRP Lock".
Гаранционен е ,за сервиз ли е или ще мога и сам , и дали ще изчезнат всички снимки и т.н?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с Factory reset или флаш през Odin.
Цитирай
#3

Ако пробвам с фактори ресет ше замине ли информацията
Цитирай
#4

Не съм сигурен, май да. С Odin със сигурност ще замине, с reset не съм 100% сигурен. Мисля, че файловете си ги води като отделен дял, но не съм сигурен. Ми по-добре файловете, от колкото без у-во...
Ако са на карта памет просто я извади.
Цитирай
#5

Ще чакам някой да каже дали с ресет нещо ще стане
Цитирай
#6

За ресет трие само кеша и приложенията, КАРТАТА ПАМЕТ НЕ Я ПИПА ОСВЕН ако не натиснете форматирай картата памет или външното хранилище

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

(2016-06-25, 18:49:07)BGDropche написа:  За ресет трие само кеша и приложенията, КАРТАТА ПАМЕТ НЕ Я ПИПА ОСВЕН ако не натиснете форматирай картата памет или външното хранилище

Ясноо...
Кофтитоне ,че всичкобе в кеша понеже тъпия телефон е направен така че или ползваш едната сим карта и сд картата или двете сим без сд картата...преебах се жестоко
Цитирай
#8

Е добре де, всички знаем несигурността на телефоните, и че може по всяко време да се скапят и да загубим всичко - не си ли сваляте периодично файловете на на компа?!? То е все едно да си съхраняваш документите на флашка... докато тя изгърми.
Дано все пак успееш да ги запазиш, че е неприятна работата.

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#9

(2016-06-26, 14:47:59)b0bb0 написа:  Е добре де, всички знаем несигурността на телефоните, и че може по всяко време да се скапят и да загубим всичко - не си ли сваляте периодично файловете на на компа?!? То е все едно да си съхраняваш документите на флашка... докато тя изгърми.
Дано все пак успееш да ги запазиш, че е неприятна работата.

Знам,но телефонът е на 4 дена ...прехвърлих всичко от стария на този и мислех след седмица копие на лаптопа...ама 
Има ли вариант да ми дадат нов или ще го искат в сервиз
Цитирай
#10

Един флаш с Odin и е готов, но не знам как стои въпроса с тоя Knox ли какво беше там, да не падне гаранцията. Дай го на сервиз, ще го оправят бързо, предполагам до седмица ще ти го върнат, цялата работа е няколко минути флаш.
Цитирай
#11

Дадох го току-що на момчетата,не съм правил нищо понтелефона освен да си махна симовете,защото е гаранционен,но момчето ,което е техен техник каза че телефона е рутеан ,флашван и т.н.как е възможно това,при положение че нищо такова не е правено ,използван е от майка ми 4 дни.ако от самсунг признаели че е така отпада гаранцията.тва дефект ли е ,дефектна бройка ли е

А може и аз да съм малоумен просто
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)