Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо зареждане. Как се активира?
#1

Здравейте, как се активира функцията за бързо зареждане? В началото зареждаше бързо, а сега не.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

http://prikachi.com/images.php?images/302/8812302W.png

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

При мен греда. В Достъпност точно тази функция я нямам.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

Ако си с кит кат мисля, че беше в менюто на разработчика.
Цитирай
#5

Ако имаш в предвид "Developer options", там също няма такава опция!
В стоковия KitKat 4.4.4 такова нещо не съществува, не го ли разбрахте!?
Цитирай
#6

Кое не съществува? Като го взех нов, зареждаше бързо. После спря, без да му е спирано нищо. Чудя се дали да не му деинсталирам един арр "Батерия", който иначе е много полезен. Показва ми процентите по-ясно, дава колко време това, колко време остава и т.н.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

За какво ви е тази опция? За да си смените батериите по-рано ли?

 
Цитирай
#8

Той входящия ток от зарядното си е същия, няма как да се скапе по-бързо. Smile
Цитирай
#9

Ами,хич не си прав!Входящия ток е същия,но електрониката на тела повишава напрежежението,при включена опция,което е вредно за акумулатора(за който и да е сух акумулатор).Колкото по-бавен е заряда,толкова е по-добре за батерията!
Цитирай
#10

Значи адаптера подава 5W, и телефона изведнъж ги прави на 6W примерно, ми тва е перпетуум мобиле. Чудна работа Smile. Напрежението на заряд е едно и също винаги, единственото което прави зарядната логика е да променя зарядния ток. А превишаването на допустимото зарядно напрежение е вредно за всички акумулатори, не само за сухите.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#11

Да видя някъде в поста ми понятието"ватове"?И да,прав си,чиста "магия" си е,сигурно и ти си я ползвал-закачаш на автомобила една кутийка с перпетум вътре Smile и си гледаш ТВ на 220 V.На входа влиза 12 V от акум.,на изхода е стабилна синусоида 220 V.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)