Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да подкарам Igo Primo на А5
#1

Здравейте, с предишния ми телефон нямах проблеми, но на този качвам няколко версии на Igo Primo и не може да се свърже със сателитите. Изписва само "Търсене на GPS сигнал" и замръзва. Причината да търся друг gps е защото вградения на google работи много бавно и ми казва да завия 200 метра след като съм подминал завоя примерно. Ще съм благодарен на всякакви съвети само и само да го подкарам.
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам ти NAVIGON има го тук.
Цитирай
#3

HERE Maps или CoPilot, като втората е платена, но няма да съжеляваш за парите ако ти трябва сериозна навигация-лично аз съм много доволен от него , когато го ползвам (рядко, но е по-точно от Google-ското). Безплатния вариант е Here и също е много добра навигация.
Цитирай
#4

Току що опитах да навигирам с google, но и там не намира спътници и не се свързва. Значи проблема е някъде в телефона. Някой може ли да помогне къде да търся? С android 5.0.2 съм.
Цитирай
#5

Пробва ли дали намира спътници през др. приложения?
В Play има такива като GPS Status, пробвай с тях да видиш дали ще намери, също и с някоя др. навигация с Trial mode колкото да пробваш дали работи-Sygic,CoPilot?
Цитирай
#6

http://prikachi.com/images/392/8815392g.png
ето какво показва програмата. Според мен никакъв го няма
Цитирай
#7

Освен един reset и да пробваш пак друго не се сещам. Ако и след него е така и ти трябва GPS > сервиз.
Цитирай
#8

А има ли как да направя нещо като safe mode и да не загубя цялата информация и снимки от телефона? Сигурно са ми смешни въпросите ама хич не съм в час и ми трябват подробни инструкции стъпка по стъпка.
Цитирай
#9

Има Safe Mode но той не е за тази работа

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

Мислих, че е от версията на Андроид, но и с новата пак е така. Пише търсене на сателити и дотам. От какво може да е?
Цитирай
#11

Върни фабрични настройки. Няма да ти изтрият снимките.

Samsung Galaxy A5 & Sony Xperia M2
Цитирай
#12

Как се връщат фацричните настройки?
Цитирай
#13

Използвам темата, която е за навизагация, за да ви попитам, как да задам метод на намиране, който да използва само GPS? Задавам го ръчно, но след като затворя и пусна приложението , отново автоматично избира ВИСОКА ТОЧНОСТ.

.jpg Screenshot_2016-10-04-11-55-27.jpg Размер: 156.18 KB  Сваляния: 14
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)