Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1 Изгасна и не светва !
#1

Здравейте. Имам проблем с телефон Леново П1 вайб

Исках да се пробвам да флашна телефона за да му сложа европейска версия на софтуера понеже е с китайски в момента.
Изключих телефона и после задържайки бутона за усилване го свързах към компа. Телефона извибрира и това е последното нещо което направи ! Сега екрана е черен не се включва , пробвах всякакви комбинации на бутони да задържам и да го включвам към тока и нищо Sad
Батерията му не се маха на този телефон мисля . какво трябва да направя моля за помощ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурно си пробвал, но все пак- задръж бутона за включване дълго време, примерно по вече от 30 секунди. И при мен когато го имах телефона ми беше станало веднъж така. Но не мога да се сетя каква беше комбинацията с която го свързах към компа. Пробвай само по един бутан да задържаш, пробвай с два- пауър и намаляне, пауър и увеличение, централния и усилване и намаляне. Комбинацията беше с бутоните. И отиди някъде, където знаеш, че има инсталирани драйвъри за телефона.Аз ще търся как беше, но руския форум не ми се отваря.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#3

Колега, какво стана с телефона? Оправи ли го?

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#4

Щом не пише всичко е наред. Лошото е че масово хората използват форума само за да си решат проблема след което никой не споделя евентуалното решение с цел да помогне на някой друг който може би ще се сблъска със същият проблем!  Иначе помощ телефона ми тва телефона ми онова......Такива сме българите!

Xiaomi 13 eu 
Цитирай
#5

Благодаря Ви ivopenchev за описаното решение!
С дъщеря ми имаме такива телефони и  днес тя се сблъска с този проблем. За нейно голямо щастие попаднах на вашето обяснение и с комбинация  от средния бутон и този за включване, след задържане от около 20-тина секунди ?... телефона се включииии ???
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)