Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам нужда от помощ за нов телефон
#1

Имам нужда от помощ
Спрял съм се на три модела
Huawei Y6 Pro - заради 4000 mAh батерия и добрата цена защото марката е китайска,но заради дървения дизайн може да го подмина.


Sony Xperia XA - заради камерата +красивата изработка от страна на Сони.Харесва ми това,че има бутон "Меню" за да видиш всички приложения,а не както е при китайските - всичко е на екрана ти.Харесва ми и това,че има копче за камерата.Голям минус е слабата батерия,което може да ме откаже.



Lenovo Vibe Shot - заради добрата камера,рам памет и батерия


Ако имате по-добри предложения от гореспоменатите, ще се радвам да ги чуя.Не да хвърля едни 1000 лв за хай-енд телефон защото според мен вече има и добри модели за по 550-600лв
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш виж LG G4, не е лош модел, аз го имам от 1 месец и не мога да се оплача, а от тези 3-те аз съм за Sony-то.Също така има за тези пари Nexus 5X 32GB, ако харесваш чистия андроид.
Цитирай
#3

Един OnePlus 3 ще ти дойде доста добре в случая.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#4

(2016-06-26, 22:41:25)mi6ail1234 написа:  Имам нужда от помощ
Спрял съм се на три модела
Huawei Y6 Pro - заради 4000 mAh батерия и добрата цена защото марката е китайска,но заради дървения дизайн може да го подмина.


Sony Xperia XA - заради камерата +красивата изработка от страна на Сони.Харесва ми това,че има бутон "Меню" за да видиш всички приложения,а не както е при китайските - всичко е на екрана ти.Харесва ми и това,че има копче за камерата.Голям минус е слабата батерия,което може да ме откаже.



Lenovo Vibe Shot - заради добрата камера,рам памет и батерия


Ако имате по-добри предложения от гореспоменатите, ще се радвам да ги чуя.Не да хвърля едни 1000 лв за хай-енд телефон защото според мен вече има и добри модели за по 550-600лв
От 3-те -Леновото изглежда най-добре, само то е с 1920х1080 + 1гб рам отгоре -което в повечето случай е по добър мултитаскинг в дългосрочен план. Аз на него бих се спрял.
Отделно другите два са с Медиатеци процесори, докато леновото ти е със снапдрагон, което автоматично би означавало по добри ромове и по добър къстъм съпорт в дългосрочен план -което хич не е за пренебрегване.
Колегата е дал чудесен пример с G4 който влиза в цената до 600лв, с УГОВОРКАТА че трябва да се качиш от 5 на 5.5". Между другото аз бих се замисли и за G3 -защото като гледам 3-те които си дал като избор, надали го превъзхождат с нещо, може би леновото с +1 гб отгоре, но то и G3-има 3 гб, но по скъпи съответно.

(2016-06-26, 23:13:52)NoMaD написа:  Един OnePlus 3 ще ти дойде доста добре в случая.

Sent from my XT1580

Първо, няма нищо общо с бюджета и съответно темата,отделно като гледам човека се е насочил твърдо към 5" модели -и 3-те избрани са точно такива.
Цитирай
#5

И второ, пише във поста - "... приемат се и други предложения..."

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#6

(2016-06-26, 23:23:11)NoMaD написа:  И второ, пише във поста - "... приемат се и други предложения..."

Sent from my XT1580

Пише "Ако имате по-добри предложения" т.е. Дал е е човека 3 варианта 5" модели.... логично е да търси други подобни с такъв размер, отделно има ЛИМИТ до 600лв т.е. този модел който ти си предложил автоматично отпада заради цената от около 800лв -иначе извън темата е наистина много интересен като възможности/цена.
Цитирай
#7

За тези пари може да се купи Нексус 5Х,който издухва и трите споменати
Цитирай
#8

Moto X Play като предложение от мен - чист андроид, Фулл ХД, голяма батерия и добър процесор.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#9

ИлиNexus 5X или LG G4,другите са много под тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)