Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на нов смартфон!!!
#1
Rainbow 

Здравейте  след подновяване на договора към теленор искам да си взема нов смартфон и дилемата е между:


1. Sony Xperia XA


2. Alcatel Idol 4 


3. Huawei P9 lite 


Телефона ще се използва предимно за Facebook, Messenger, браузване и рядко някоя лека игра.
Приемам и други предложения! :) :) :huh: :huh:
Цитирай
Аксесоари
#2

От тези най-удачен изглежда Sony. P9 lite също изглежда добре, но софтуера ин е бая кофти.
Цитирай
#3

SONY XA

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Какво му е на софтуера на P9 lite, също така алкатела ми изглежда с доста надеждни параметри
Цитирай
#5

Алкатела

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Sony XA е уникален . Определено следващия ми телефон
Цитирай
#7

Аз бих заложил на Алкател, на базата на предишни техни представяния.


Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Жената има алкатела айдъл 2 и 3. Гарантирам че телефоните им са доста успешни. А бях много предерчив

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

(2016-06-27, 17:22:28)Masterhaus написа:  Какво му е на софтуера на P9 lite, също така алкатела ми изглежда с доста надеждни параметри

Нищо му няма само дето колегата xelix рекламира тук във форума марката xiaomi.
Цитирай
#10

Алкатела страхотна машинка е

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#11

Поправете ме ако греша, но мисля, че Xiaomi са по-добри като оптимизация, интерфейс и възможности от Huawei. Пък и са доста евтини. Телефоните от линията Nexus също си струват, така че авторът може да погледне Nexus 5X, който също се предлага от Теленор.
Цитирай
#12

И на ксиоми кой им е официален вносител и официален сервиз?
Цитирай
#13

Работа със сервиз да си нямате, повярвайте моято старо M8 със сервиз и всичко не завърши добре, заради техните измислени сервизи.
Цитирай
#14

Понеже постоянно препоръчваш тази марка, те питам пак. Кой им е официален вносител и сервиз? 
Все още сме държава в ЕС и законите важат, колкото и да не ти се занимава със сервизи. Та отговори ми ако обичаш.
Цитирай
#15

Избрах XA защото е красив на дизайн, но алкатела хич не е лош, променям си гласа на алкател.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

Kirin 650 при P9 lite или Qualcomm, MSM8952 Snapdragon 617 е по добрият ускорител от 2 та ? Smile
Цитирай
#17

По-добрият за какво? Да пере по-добре или да готви?
Цитирай
#18

и 2 те!
Интересува ме като производителност Smile
Цитирай
#19

Едва ли някой може да ти каже с точност. Или ако ти каже конкретно, те този е по-добър, значи или те лъже или нищо не рабира от хардуер. 
Около процесора има още една купчина чаркалък, от която до голяма степен зависи и работата му. Отделно всяка марка телефон си оптимизира софтуера. Нещата не са толкова прости.
Цитирай
#20

(2016-06-27, 22:47:22)skiman написа:  И на ксиоми кой им е официален вносител и официален сервиз?
Странен въпрос наистина. Все едно е да питам, а кой е официален вносител на HTC например? Само не ми отговаряй, че е Мост. Xiaomi се прави за китайския пазар - това мисля, че е повече от достатъчно. Иначе тук и те си имат 24 м. гаранция и гаранционна поддръжка без значение дали има официален вносител или не като такъв.

 
Цитирай
#21

(2016-06-28, 06:30:30)Masterhaus написа:  Kirin 650 при P9 lite  или Qualcomm, MSM8952 Snapdragon 617 е по добрият ускорител от 2 та ? Smile

Съвременните процесори са със сходни характеристики и все пак kirin 650 е малко по нов с по нова производствена технология
Цитирай
#22

Какво ви е мнението за батерията на алкатела само това ме спира като цяло струва ми се слава за 5.2 инча дисплеи?
Цитирай
#23

За алкатела не знам, но на Sony по принцип държат доста дълго батериите (някои до 2 денонощия).
Цитирай
#24

(2016-06-29, 15:25:36)Masterhaus написа:  Какво ви е мнението за батерията на алкатела само това ме спира като цяло струва ми се слава за 5.2 инча дисплеи?
Колко й е капацитета?

 
Цитирай
#25

Малка е. 2610mAh
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)