Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(Упътване)Как да ъпгрейднете P8 Lite Android 6.0 директно през HiCare
#1

Тъй като  доста потребители  не успявят да си актуализират телефона ръчно с инструкцийте от темата (Официали актуализаций) решиш да пусна тази тема за да улесня хората които им е трудно да се справят с ръчния ъпдейт. Този метод е съвсем лесен и отнема секунди .
 
Ще се радвам ако темата бъде закачена като важна ако модератора прецени или пък ако желае да добави инструкциите към другата тема . Информацията е взета от Фейсбук страницата на Huawei Bulgaria. 



Как да ъпгрейднете P8 Litе  до Android 6.0 директно през HiCare

Стъпка 1 : Уверете се, че вашият HiCare e 2.0.2_OVE и нагоре.

Стъпка 2: Уверете се, че вашето устройство e с версия на софтуера: B170/B181/B183/B194/B199/B200/B550/B551/B560.
Как да проверите вашата версия:
EN/ Settings -> About Phone  -> Build number -> последните 4 символа.
BG/ Настройки -> Всичко за телефона -> Номер на версията -> последните 4 символа.

Стъпка 3: Кликнете върху HiCare приложението във вашият телефон и следвайте стъпките от картинката:


[Изображение: 2e79cb544bfb5fe6796bcc5cc040e499.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

А ако версията на софтуера ми е B204?
Цитирай
#3

Благодаря! Радвам се, че открих такава тема.
Цитирай
#4

@AragornVT провери през актуализатора дали имаш OTA ,пробвай и от приложението .

Изпратено от моят ALE-L21
Цитирай
#5

(2016-07-23, 20:30:01)vanko929 написа:  @AragornVT провери през актуализатора  дали имаш OTA  ,пробвай и от приложението .

Изпратено от моят ALE-L21

Проверих през актуализатора но ми изписва, че последните актуализации са инсталирани. Пробвах и чрез HiCare, не става.
Цитирай
#6

От виваком ли го взе телефона защото видях при тях p8 lite с B204 Ако искаш можеш да си свалиш последната B574 от тук и да пробваш ръчен ъпдейт. Инструкции за инсталиране можеш да видиш в темата Официални актуализации.
Цитирай
#7

(2016-07-24, 06:48:43)vanko929 написа:  От виваком ли го взе телефона защото видях при тях p8 lite с B204 Ако искаш можеш да си свалиш последната B574 от тук и да пробваш ръчен ъпдейт. Инструкции за инсталиране можеш да видиш в темата Официални актуализации.

Не братле, от технополис го взех. Линка не работи...
Цитирай
#8

(2016-07-24, 06:48:43)vanko929 написа:  От виваком ли го взе телефона защото видях при тях p8 lite с B204 Ако искаш можеш да си свалиш последната B574 от тук и да пробваш ръчен ъпдейт. Инструкции за инсталиране можеш да видиш в темата Официални актуализации.

Така става, когато не уважавате труда на другите. линка не работи. Би било честно да покажеш и източника, от който си го намерил този линк!
Ето от тук може да се свали пълният ROM и да се инсталира без проблеми!
Цитирай
#9

No update available ? B190 5.0.2 Android DualSim ? Някаква идея ?

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#10

^ OTA ъпдейт - НЯМА.
Цитирай
#11

Малко по простичко и ще мога ли да го направя през тела ? На 15 не ги разбирам толкова мн ;Д

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#12

Виж съседната тема за актуализациите - първия пост. Желателно е на компютър да се дръпне и разархивира RAR файла. Провери дали си с едносимова или двусимовата версия на телефона и действай.

П.п.: Видях, че си писал DS в миналия пост, прощавай.
Цитирай
#13

(2016-07-24, 13:50:49)sokkoban написа:  Така става, когато не уважавате труда на другите. линка не работи. Би било честно да покажеш и източника, от който си го намерил този линк!
Ето от тук може да се свали пълният ROM и да се инсталира без проблеми!

Видях версия В581.Това за едносимовата версия от нашия регион ли е? Защото на щерката е още с В199, а мисля да ъпгрейдвам.

The Truth is out there.
Цитирай
#14

(2016-07-26, 16:01:26)Krisign написа:  Видях версия В581.Това за едносимовата версия от нашия регион ли е? Защото на щерката е още с В199, а мисля да ъпгрейдвам.
Само предполагам, че трябва да е за едносимовата версия, но не съм я слагал лично. Освен, това не е целият ROM а е ОТА ъпдейт и има вероятност да не стане

Sent from my ALE-UL00 using Tapatalk
Цитирай
#15

(2016-07-26, 16:05:20)sokkoban написа:  Само предполагам, че трябва да е за едносимовата версия, но не съм я слагал лично. Освен, това не е целият ROM а е ОТА ъпдейт и има вероятност да не стане

Sent from my ALE-UL00 using Tapatalk

В такъв случай ще пробвам с В575. Мерси за бързия отговор.

The Truth is out there.
Цитирай
#16

Здравейте,попаднах на темата за ъпгреит на P8 lite-"Как да ъпгрейднете P8 lite Android 6.0 директно през HiCare".Но при мен нещо не става ,може би защото съм с версия на софтуера B203
Не отговарям на условието от стъпка две - Стъпка 2: Уверете се, че вашето устройство e с версия на софтуера: B170/B183/B194/B199/B200/B550/B551/B560.
Въпроса ми към вас е: Има ли ъпгреид за тази версия(B203) на софтуера?
ALE-L21C432B203 Telenor -ако е от значение оператора

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай
#17

Колега, с това би трябвало да нямаш проблем да ъпдейтнеш. Твоята версия на софтуера е посочена като една от възможните версии за надграждане. Изтегляш си файла и по метода с СД карта ъпдейтваш.
http://www.carbontesla.com/2016/06/downl...im-europe/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#18

Storstark Колега,мерси за линка,аз докато намеря време да го сваля на компа и доиде по въздуха на телефона В575 направо.Вече е готов и ъпдеитнат  Dance

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)