Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Външна памет
#1

Колко максимална външна памет/micro SD/ ползвате в телефона и каква, препоръки?

Android4e
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз изпозлвам Transcend 16 GB Class 10. Максимума, който може да се сложи е 32 GB.
Гледай марката да не е някоя "гаражно изпълнение". Избирай нещо от рода на Kingston, Transcend, Hama, AData, SanDisk, Samsung. Важно е да е Class 10.
Ето тук по надолу са описано на какъв клас каква скорост на трансфер отговаря, но общо взето е така: Class 10 -> 10MB/s, Class 6 -> 6MB/s, Class 4 -> 4MB/s и Class 2 -> 2MB/s.
https://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
#3

За гаражното изпълнение вече съм наясно. Взех една 32ка, уж, от А...... и разбрах от първо лице. Не знам дали ще тръгне реална 32ка и каква?...За това ми е питането.

Android4e
Цитирай
#4

Аз ползвам Samsung 32 гб клас 6 (картата ми е от преди 3 год.). Нямам никакви проблеми, нито с апарата, нито с картата.
Цитирай
#5

64gb също поддържа,сз съм с transend клас 10.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#6

А, стига бе... Smile Други мнения, моля!

Android4e
Цитирай
#7

Със Самсунг 32гб клас10 съм.Нямам проблеми.
Цитирай
#8

32гб Адата, клас 10. Не съм имал проблеми.
Цитирай
#9

Един колега,който е баннат,беше публикувал ако не се лъжа,че и 128 става за нашите телефони!!!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#10

Да, а на него мисля че може да му се вярва, той беше казал че е слагал 128 гигабайтова Samsung (ако не се лъжа), и си работи без проблеми, а и в нета на няколко места (включително и официалния форум на Lenovo), видях постове по форуми, които го потвърждават.
Аз от началото като го взех, си му сложих Samsung Evo UHS-I Class 10 32gb, работи си отлично, на бенчмарк теста дава скорост на четене над 72 MB/s, което си е доста близо до скороста на четене от вътрешната памет - над 88 MB/s.
Сега ми текна че в другия тел ползвам същата карта, но 64 гигабайтова, извадих я, сложих я на Lenovo-то и познайте - работи си та се къса, със същите скоростти!
Айде сега някой да ми обясни, ако може, защо по дяволите в спецификациите на апарата пише черно на бяло че поддържа MicroSD карта с обем до 32 гигабайта. Rolleyes
Цитирай
#11

Щото тия от Леново излезнаха голееееееми идиоти.Ъпдейти ялови,информация неверна,трагедията е пълна.Добре че са братушките,че да си пробваме различни ромчета и всеки да си е с каквото му допада Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#12

Аз като техник мога да кажа само едно - независимо от другите щуротии, от Lenovo са създали един наистина отличен като визия и хардуер апарат, най,най,най-важното: с абсолютно неубиваем процесор,благодарение на което телефона не може да бъде брикнат фатално и да стане неизползваем и благодарение на това са всичките тия модификации и гъстъм ромове.
Апарат, който ако знаеш как да го използваш, може да ти върши чудесна работа!!!
Толкова много фатално брикнати телефони и таблети, с изтрити нанд чипове, които по никакъв начин не може да бъдат върнати към живот съм виждал досега, че повярвайте ми, дори само заради това, притежавате едно отлично устройство!
Цитирай
#13

Съгласен съм Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#14

(2016-07-02, 19:16:36)gene написа:  Аз като техник мога да кажа само едно - независимо от другите щуротии, от Lenovo са създали един наистина отличен като визия и хардуер апарат, най,най,най-важното: с абсолютно неубиваем процесор,благодарение на което телефона не може да бъде брикнат фатално и да стане неизползваем и благодарение на това са всичките тия модификации и гъстъм ромове.
Апарат, който ако знаеш как да го използваш, може да ти върши чудесна работа!!!
Толкова много фатално брикнати телефони и таблети, с изтрити нанд чипове, които по никакъв начин не може да бъдат върнати към живот съм виждал досега, че повярвайте ми, дори само заради това, притежавате едно отлично устройство!

+1 ! Телефончето е чук!
Цитирай
#15

(2016-06-30, 12:53:28)Android4e написа:  А, стига бе... Smile Други мнения, моля!
[Изображение: b6e19a37d1e2087d538ce40ed83d1940.jpg]

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#16

Идеално, ако е така! И аз ще тествам тогава.

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)