Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерен проблем?
#1

От известно време телефона ми почна да отказва. Копчето за заключване се цъка само, телефона се заключва сам, рестартира се често и ми се струва, че като съм на вън в жегите говорителя отказва и като говоря не чувам какво ми говорят. Въпроса ми е дали има смисъл да се занимавам със сервизи, дали ще го оправят и дали трябва да вършам стоково всичко. Имам s off и съм с Wolla v6. 2

Sent from my HTC M8 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не ти заяжда бутона?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Оставих го на сервиз преди 1 седмица някъде, все още няма никаква информация. Някой да има опит със сервизите? Точно 1 месец ли ще им трябва?...
Цитирай
#4

До тридесет дни е - дал си го преди седмица.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#5

Днес в Теленор ми казаха месец, месец и половина два.... То аз за толкова време трябваше нов да си взема ...
Цитирай
#6

@mefistoreyon, защо трябва да чакаш? Оборотен не са ли ти предоставили - длъжни са.

 
Цитирай
#7

Да не говорим, че месец и половина или два е незаконно. Максимумът е месец.
Цитирай
#8

Честно казано нямам желание повече да говоря с консулските им. Днес отидох да си платя сметката и двадесет минути отказвах да си подновявам договора и как като си вдигна тарифата щял съм да плащам по малко... Ще почна пак по нета да си плащам сметката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)