Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т

Моят е Spigen Rugged Armor. Изключително качествен. Много съм доволен.
Пасва перфектно, защитава екрана и камерата и бутоните се усещат при натиск.
Взех го от Aliexpress. И по точно: цък
Цитирай
Аксесоари

Точно Rugged Armor е и моя. Аз го поръчах от английския ибей и по-точно официалния акаунт на Spigen там. 
Доставката беше чрез гъбко.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Да питам тези които използват Orzly стъклото дали им са се появили прашинки точно под кръгчето за предната камера. Странно защо са се появили, защото от самото начало е идеално и плътно залепено.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Аз нямам прашинки...но имам нещо като мазни петна сякаш... Когато слагах стъклото май си беше чисто...все пак отлепих фолиото от протектора с лицето надолу и веднага го залепих...никъде няма косъмче или прашинка, но протектора пред камерата сега седи мътен....
Цитирай

В такъв случай, какъв стъклен протектор бихте препоръчали? Сега съм със заводския, ама ми се ще стъклен да взема. Също така съм с Spigen калъфа, който отнема малко от дисплея. И не знам да не се допират някъде със евентуалния стъклен протектор. Засега е добре със заводския.

Sent from Oneplus 3T
Цитирай

За съжаление всички коментари за каквито и да е протектори са негативни. Ако не е Orzly v.2 казват, че калъфите надигали ъглите на другите протектори (включително и на стъкления на Oneplus и Нилкинския). Ако пък е протектор от типа на тези, които не обхващат целия дисплей, а да речем няколко милиметра от ръба, те стоят супер грозно и аз такъв не бих сложил.
Карам с този на Orzly и това е.
Цитирай

На мен ми пристигна този на Mocolo и размера е същия като този на Orzly което значи, че и това ще пасва със Spigen калъфа. Пак има точки, но са по-малки и малко на брой. Малко по-добело е от Orzly-то.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Кой от двата вида поръча:

https://www.aliexpress.com/store/product...28701.html

https://www.aliexpress.com/store/product...31876.html

Не мога да схвана каква е разликата освен цената. А няма логика да са еднакви, защото продавача е един Mocolo Online Shop
Цитирай

Първият който се води за модела 3. Втория през декември беше още по-скъп от сега и според мен беше трик да се води за 3Т модела, защото и аз не намерих разлика с другия. 

Странно обаче защо и в модела на Моколо има точки(макар и да са по-малко). Да не би да е защото това е full cover стъкло?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Не ги знам какви и за какво са тия точки...но според описанието и снимките сякаш по-скъпото стъкло има олеофобично покритие. Пише "anti-fingerprint", а на другия не.
Но кой знае...може да са еднакви и на едната обява да са спестили част от характеристиките.
Цитирай

Довечера ще видя на кутията дали пише нещо за anti-fingerprint. Или ако ти се занимава може директно да питаш продавача. Да видим с какво ще излъже.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Прикачил съм снимки как изглежда телефонът със Spigen калъфа и стъкло Orzly. Мога да кажа, че си паснаха идеално със стъклото, няма повдигане, почти няма и непокрито място. 

На третата снимка се виждат и прашинките на предната камера под стъклото. Появиха се постепенно и е много странно, защото стъклото никога не се е отлепяло.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Същата работа. Явно това, че протектора не залепва по цялата си площ спомага за навлизане на частици в областа на камерата. Все още но мога да си го обясня...но явно е възможно и то не само при мен.

   
Цитирай

Зов за малко колегиална помощ. Поръчах преди 3-4 дни 128 гб след 2 месеца чакане. Обаче забравих слушалките. Говорих със съпорта не могат да ги добавят към поръчката, телефона трябва да тръгне след 7 дни към мен. Единствения вариант е да си ги поръчам отделно и да дам 7-8 евро за доствка при положение че те струват 19 евро или да канселирам поръчката на тела и да го поръчам отново със слушалки този път. След два месеца чакане някак не ми се канселира поръчката. Та ако някои има намерение да купува и е от София и би ми направил услугата да ми поръча едни слушалки срещу заплащане естествено и почерпка разбира се ще съм Ви благодарен.

(2017-01-30, 10:49:25)kistbam написа:  Моят е Spigen Rugged Armor. Изключително качествен. Много съм доволен.
Пасва перфектно, защитава екрана и камерата и бутоните се усещат при натиск.
Взех го от Aliexpress. И по точно: цък

Сигурен ли си че това е Спиген че нещо не пише никъде иначе прилича де.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

А какво ти пречи да канселираш поръчката. Новата поръчка пак ще ти се шипне по същото време, като старата.

Не е Спиген, имитация е.
Цитирай

Вижте снимките в feebacks. Забелязал съм, че китайците или не продават такива оригинални аксесоари или крият надписи и всичко идентифициращо марката. 
Кутията която са снимали там е същата която аз получих от официалния продавач в UK. С гъбко ми излезе почти 30лв на мен. 


След известно ползване с този калъф мога да кажа, че съм доста доволен. Повече няма да купувам китайски калъфи.

@Steker, мога да ти помогна само с 5 евро ваучер-а който получих с телефона. Сигурно и ти ще получиш такъв. Нямам намерение в близко бъдеще да поръчвам официални аксесоари. Доста са скъпи. Дадох +15 евро за един даш кабел да имам резервен.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2017-02-16, 15:05:09)mita6ki9 написа:  Вижте снимките в feebacks. Забелязал съм, че китайците или не продават такива оригинални аксесоари или крият надписи и всичко идентифициращо марката. 
Кутията която са снимали там е същата която аз получих от официалния продавач в UK. С гъбко ми излезе почти 30лв на мен. 


След известно ползване с този калъф мога да кажа, че съм доста доволен. Повече няма да купувам китайски калъфи.

@Steker, мога да ти помогна само с 5 евро ваучер-а който получих с телефона. Сигурно и ти ще получиш такъв. Нямам намерение в близко бъдеще да поръчвам официални аксесоари. Доста са скъпи. Дадох +15 евро за един даш кабел да имам резервен.

Е ако получа такъв ваучер ще го ползвам и ще ми излезе 5 лв. доставката, ако не получа ще ти пиша.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Flexy case на Orzly заслужава ли си 33то лв., които излиза с доставката до България,че моя клиър кейс за 9.90 се прееба, а и без тва не пазеше много. Big Grin

Как става поръчката от Amazon.uk?
Доставката с коя фирма е, а плащането с PayPal?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Поръчай си Spigen или Diztronic. Има само добри отзиви за тях. Много качествени.

Уикенда си изтървах телефона по лице и стъкления протектор Orzly падна  Lol . Телефона е здрав, главно благодарение на Spigen калъфа, но много ми е странно защо стъклото просто така се отлепи?! Беше си залепен идеално..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2017-02-20, 10:14:55)mita6ki9 написа:  Поръчай си Spigen или Diztronic. Има само добри отзиви за тях. Много качествени.

Уикенда си изтървах телефона по лице и стъкления протектор Orzly падна  Lol . Телефона е здрав, главно благодарение на Spigen калъфа, но много ми е странно защо стъклото просто така се отлепи?! Беше си залепен идеално..

И аз се бях засили към Orzly v 2 ама нещо като прочетох малко повече май не е това, което трябва да е за толква пари ще си купя 10 бр. от по 1-2$ и по дълго ще изкарат. Някой ако е попаднал на хубав протектор дето да пасва на Spigen да каже?

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Сега сложих Mocolo. Пасва идеално както Orzly. Има доста по-малко точки и е малко по-дебело.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2017-02-20, 11:23:55)mita6ki9 написа:  Сега сложих Mocolo. Пасва идеално както Orzly. Има доста по-малко точки и е малко по-дебело.

Някой случайно да продава кейс, че си търся да си купя ?

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай

Та относно въпросът ми какъв адрес пишете като поръчате от Амазон. Юк или али?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2017-02-15, 14:26:22)Steker написа:  Зов за малко колегиална помощ. Поръчах преди 3-4 дни 128 гб след 2 месеца чакане. Обаче забравих слушалките. Говорих със съпорта не могат да ги добавят към поръчката, телефона трябва да тръгне след 7 дни към мен. Единствения вариант е да си ги поръчам отделно и да дам 7-8 евро за доствка при положение че те струват 19 евро или да канселирам  поръчката на тела и да го поръчам отново със слушалки този път. След два месеца чакане някак не ми се канселира поръчката. Та ако някои има намерение да купува и е от София и би ми направил услугата да ми поръча едни слушалки срещу заплащане естествено и почерпка разбира се ще съм Ви благодарен.


Сигурен ли си че това е Спиген че нещо не пише никъде иначе прилича де.

Пристигна ли ти телефона. Имаше ли възможност да тестваш слушалките, как са като качество, заслужават ли си тия 19,95евро

OnePlus 3T
Цитирай

(2017-02-23, 11:08:18)didipov написа:  Пристигна ли ти телефона. Имаше ли възможност да тестваш слушалките, как са като качество, заслужават ли си тия 19,95евро
Телефона пристига на 27 и затова още не съм ги поръчал, но от това което прочетох за тях мисля че се добри. Иначе дизайна е супер.

Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)