Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т

Това дето съм аз с него е фолио, не стъкло. Лепнах го на село, защото нямах друго. Тези дни ще го махна и ще си сложа 2-рото Orzly и ще поръчам сигурно едно Mocolo да имам резерва.
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-03, 09:34:56)GH0STFACE написа:  Това дето съм аз с него е фолио, не стъкло. Лепнах го на село, защото нямах друго. Тези дни ще го махна и ще си сложа 2-рото Orzly и ще поръчам сигурно едно Mocolo да имам резерва.
Аз го сложих Молокото ама не ми харесва, направо си хлопа. Въобще не залепва като при другите стъкла да изкара въздуха. То проблема е калъфа предполагам опира някъде и го бута . Калъфа е Спиген Армор.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Не, проблема е в това, че стъклото е върху целия дисплей, който в краищата е извит.
Всички подобни дисплеи (тези с черните рамки) имат лепило само в краищата и прилепват само в края. Посредата няма лепило и не залепва, съответно остава нещо като балон и гадния така наречен ефект "Дъга".
И моя Orzly e такъв...и официалния Curved протектор от Oneplus.net e същата работа.

Това му е куцото на този извит дисплей. Правиш компромис със защитата.
Цитирай

Аз също се чудя какъв да си поръчам сега. Сега съм с 2рото Orzly е преди това използвах и Mocolo. 
Mocolo-то е по-дебело и се усеща когато използате fingerprint-a. Но пък точките ги няма(има ги, но са по-малко и едвам едвам се долавят при силна светлина). 
Orzly-то ми излезе златно(почти 30лв двете бройки с доставката) а Моколото 3-4 долара едната. Ще разгледам ютуб каналите да видя дали рекламират нещо ново. Макар, че точно там се залъгах с това Orzly. Големи реклами, големи ревюта и накрая нищо особено за много пари.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Нещо не можем да решим кой е най- добрия стъклен протектор, който да не покрива целия екран Big Grin
Аз пък си взех протектор за камерата, мисля че е добра идея.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Днес ми пристигна едниния кейс от Nillkin и съм супер доволен, другия и да не дойде няма да съжелявам, защото Nillkin-a пасва идеално, тънък е, хваща страничните рамки и се усеща супер в ръката. Нищо общо с гадния прозрачен Orzly ..
[Изображение: FPlBu8ESt4_thumb.jpg]

[Изображение: 8UY40odS3Q_thumb.jpg]
Цитирай

Някой ако знае да сподели моля,къде може да се купи зарядно?По възможност София

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Цялостното Mocolo разбира ли се добре с кейсовете. Поне с клиър кейсовете?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Моколо-то пасва идеално със Spigen-a. Абсолютно същия размер като Orzly-то е с разликата, че е по-дебел.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

За колко време ти дойде Моколото?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Стандартно. Месец.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Незнам как пасва при вас при мен хлопаше яко и влизаха яко буклуци. По от други си вземи дето лепят върху целия дисплей, макар и малко в края да не покриват.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

В момента съм с такъв и нещо почва да ме дразни. Ще видим, може да държа моколото като резервен.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Добро е Моколото
Не е кой знае колко дебело. Но малко кофти че скрива малко от екрана от двете страни, може би около половин милиметър. Иначе е съвместим с доста различни кейсове

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Всеки фул протектор скрива част от страничните рамки.
Правят ги по-широки, за да има къде да се сложи лепилото (нали е само по краищата).

Днес си сложих 2-рото Orzly. Този път дъга ефекта го няма(поне за сега). Може би по-различно съм го наместил.

Онзи ден си поръчах Mocolo за резервен. Да го видим и него.

И междувременно, карах 2 седмици без протектор (ееех, колко по-хубав е телефона без...), но тази Горила....еми надра си се само от стоене в джоба. Има 2-3 леки черти (като косъм), видими под определен ъгъл. Ако не се беше надрал, нямаше и да сложа орзлито, но това ме принуди.

P.S. Ако някой се чуди за USB OTG кабел. Вчера ми пристигна този и работи идеално: https://www.aliexpress.com/item/Type-C-U...09330.html
Цитирай

Моколото е добро, променя доста външния вид на телефона,но ме непременно в лошия смисъл. Някак си ми се струва че малко отнема от силните цветове, но може така да ми се струва. Иначе точките се виждат само под определен ъгъл. И се чисти лесно от отпечатъци. Нямам дъги аз.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

На някой колега ако му е останал излишен прозрачен TPU да пише на лично от Пловдив съм.
Цитирай

Интересното е че след повече от седмица на моколото ми излезна дъга. Маха ли след време?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

временно се появява. На мен лично не ми пречи, защото бързо се маха. 
Второто ми Орзли започна да пълни прах на предната камера. Чудя се какво да си поръчам.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Май е от жегата, защото наистина се махна бързо.
Пп:Аз съм доволен от моколото като цяло.

Предната камера е изрязана

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Пристигна ми вчера Mocolo протектора. Чувствам се прецакан, отвора за камерата не е изрязан... Отново ще влиза прах отдолу, а аз точно за това го поръчах вместо Орзли.

Sent от моя Пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай

Странно, да нямат нова версия? 
Сега като се замислих се сетих, че аз поръчах за OnePlus 3 а не за 3Т. Декември беше с около 2-3 долара по-евтино от това за 3Т  Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ето този поръчах: https://www.aliexpress.com/item/Mocolo-T...31876.html но като го поръчах беше на цена $ 4.75
Цитирай

Някой ползвал ли е car dash charger и от къде е закупен. В официалния сайт го има за 30 евро, което е доста скъпо.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

(2017-03-30, 22:24:15)remixa92 написа:  Някой има ли този протектор: oneplus 3 tempered NILLKIN Amazing H Nanometer Anti-Explosion 9H Tempered Glass oneplus3 Front Protector pro Film for oneplus 3t
http://s.aliexpress.com/fUZRfMfa
(from AliExpress Android)

Изглежда, че покрива целия видим екран., само че чета в коментарите, че по краищата не залепвал добре.
Аз сложих на жена ми такъв и наистина не покрива докрай дисплеят и не залепва по краищата, но пък не променя цветовете и е качествен на допир. Даже се чудя и за моя дали да не си поръчам защото съм без протектор. Като гледам, че няма перфектни протектори поне знам, че нилкин са качествени от години ги ползвам Wink

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Реших да пробвам как е със скин и временно да захвърля малко калъфа.
За това си поръчах днес тази конфигурация. Излезе ми след отстъпката, по днешен курс на долара, 17.42 лв. с безплатна доставка. Дано да успея да го монтирам качествено.

.png Capture.PNG Размер: 173.87 KB  Сваляния: 57
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)