Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т

Хора, някой попадна ли на готино full cover стъкло? Нямам резервно и мисля да поръчам един Нилкин, че само него не съм пробвал засега.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари

Mokolo не е зле като цяло.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Бива ама е малко по-дебело и се усеща когато използвам скенера. 
Но само това му е недостатъка спрямо Орзли.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

И също че на слънце не се вижда много много.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Днес ми пристигнаха две калъфчета. Единия е портфейл с място за телефон и карти. А другият е силиконов. И двете са много добри.[Изображение: df733b70eb19715379162127e293833e.jpg][Изображение: af4329af8f42148eb2e4c99e63982f08.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Някой със протектор Моколо, случайно да забелязва прашинки под стъклото, които при слагането и за доста време след това ги нямаше? Просто няма от къде да са влезли.

Даже не изглеждат като прашинки, ами все едно някви дефекти под самото стъкло.

Вече почвам да се изнервям от тея стъкла, от които няма нито едно читаво за 2.5D

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Още не съм го сложил. Като го сложа ще споделя впечатления. Чакам nillkin да пробвам него първо

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

(2017-06-04, 16:14:03)remixa92 написа:  Някой със протектор Моколо, случайно да забелязва прашинки под стъклото, които при слагането и за доста време след това ги нямаше? Просто няма от къде да са влезли.

Даже не изглеждат като прашинки, ами все едно някви дефекти под самото стъкло.

Вече почвам да се изнервям от тея стъкла, от които няма нито едно читаво за 2.5D

Има от къде да влезнат. Лепилото е само по края, обаче то прекъсва мисля между отвора за говорителя и отвора за сензора за близост и камерата. Така че реално точно от там има възможност да влезе прах.

Лошата новина е, че за този телефон няма сносен протектор. Или затваряме очи...или ползваме без нищо.
Цитирай

Не влиза от там. Покрай камерата и говорителя пак си има лепило.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Бях ви казал, че обмислям да си поръчам скин за телефона. Направих го и дойде с писмо за няма и 10 дни.
Скина е на GadgetShieldz (вариант Sandstone финиш, черен и червен) и ми струваше около 15-16 лева с включена безплатна доставка и 10% отстъпка с код, наличен за всички.

[Изображение: 18983382_10209455588814768_841608690_n.jpg]

-

.
Извинявам се за лошото качество на снимките, но това моше P9 Lite на следобедно-вечерна стайна светлина.
Цитирай

здравейте, от БГ може ли да се поръча зарядно за Oneplus 3, или някой да продава втора ръка?

OnePlus 6
Цитирай

Здравейте, обмислям покупка на Оneplus 5 (знам че това е секцията на OP 3/3t но не видях такава за OP5 и затова пиша тук) и се чудех за аксесоарите от сайта им и по конкретно закалените стъкла. Като цяло знам че телефоните им идват с предварително залепен скриийн протектор, но винаги съм предпочитал закалените стъкла (досега дисплей не съм чупил, но няколко протектора си заминаха). Та въпроса ми е ако си поръчам и допълнително стъклен протектор към телефона дали ще дойде предварително инсталиран или ще трябва аз да го слагам? И също какво ви е мнението за този тип https://oneplus.net/bg/oneplus-5-3d-temp...-protector в youtube видях няколко клипчета на подобни протектори, които обаче не са добре оразмерени към телефона и реално закриват краищата на екрана. Предварително се извинявам ако вече са били задавани подобни въпроси.
Цитирай

Няма нищо общо с фабричния протектор, поръчваш и си го слагаш отделно.

 
Цитирай

(2017-06-25, 18:13:30)Zlobaria написа:  Здравейте, обмислям покупка на Оneplus 5 (знам че това е секцията на OP 3/3t но не видях такава за OP5 и затова пиша тук) и се чудех за аксесоарите от сайта им и по конкретно закалените стъкла.

Ако ще поръчваш пиши, мога да ти изпратя код за 20 евро отстъпка за аксесоари (без bundles) при покупка на op5 - имам го от referral системата.
Цитирай

Знаете ли нещо за тоя кейс: Luxury case For OnePlus 3 3T Hard PC frame Silicone Hybrid Armor Protective back cover for oneplus 3t one plus 3t phone shell
http://s.aliexpress.com/22IRfemi

Добре ми изглежда, ама се чудя щото вече имам 3-4 кейса и май прекалявам Big Grin

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Имате ли добри впечатления от някои спортни Bluetooth слушалки?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Къде мога да си намеря твърд кейс, най-близък до оригиналния за OP3?
Намерих само на нилкин, добри ли са?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

(2018-04-08, 19:05:13)tarlyo написа:  Къде мога да си намеря твърд кейс, най-близък до оригиналния за OP3?
Намерих само на нилкин, добри ли са?
ebay, amazon, aliexpress. Като изработка са отлични, но можеш да си сигурен, че ще ти повдигат протектора и ще влиза прах отдолу. Преди 3 дни смених силиконовия с Нилкина и вече има прах под него.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Искам да знам, досега някой намери ли си читав стъклен протектор, под който да не влиза прах и да покрива целия екран Big Grin ще стане две години и нямам успех с каквото и да купя,пък мисля да го оставям на бащата телефона.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Ако е като оригиналния кейс, не вярвам да повдига протектора. Моя е на Моколо и не е на цялото стъкло. Прах не влиза, ама и не залепва добре долу до сензора за пръстов отпечатък.
Не ми се чака повече от месец, че моя го счупих тия дни и май ще поръчам от Бг.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Не го повдига, но след 1-2 месеца почва да отслабва лепилото по крайщата и влиза прах. Особено пък ако го изпусна и магически от някъде идват прашинките. Вече два такива смених...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Стъклен не мога да препоръчам, но мога да препоръчам фолио за целия дисплей. Стои много добре.

   
   

Ето това е: https://www.aliexpress.com/item/CHYI-3D-...58290.html


Ето и виде как изглежда и как се залепва:

Цитирай

Как е от към надраскване и допир. Защото не останах очарован от оригиналния, бързо се насра без особена употреба.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Взех си днес кейс на Нилкин. Кат за 20лв, бива. Пасва добре на телефона, но е твърде гладък на допир, особено отстрани. Далеч е от грипа на оригиналния. Играха малко ножиците около бутона за включване и пилата за нокти на дъщерята, да го докарам почти да ми хареса. Сега е малко по-грапав и не се хлъзга толкова. Оригинален май никъде не може да се намери, за съжаление.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

(2018-04-11, 17:22:05)remixa92 написа:  Как е от към надраскване и допир. Защото не останах очарован от оригиналния, бързо се насра без особена употре*а.

На леки надрасквания издържа и даже се възстановява. За тежки не знам.
На допир е чудесен. Гладък е и добре се борави с него. Мисля, че за тези пари можеш да рискуваш и да поръчаш, за да тестваш сам. Аз поръчах комплект 2 броя предни. Не ми трябват задни. С първия вече карам над месец и не е мръднал. Втория ми стои в резерва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)