Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скриване на икона на приложение.
#1

Здравейте колеги. Имам приложение за запис на разговорите на телефона. Всичко си работи идеално но искам да скрия иконата на приложението. Нямам root на телефона. Има ли вариант това да стане? Или ако има приложение за запис което да може да си скрива иконата....аз ползвам ACR сега но няма такава опция. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Arkyver

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

При опит за логване от приложението на телефона получавам service not accessible н сайта им се логвам ....някакви идеи? Smile
Цитирай
#4

Настройки, приложения, диспечер на приложения, деактивиране.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#5

Благодаря. Тръгна. Но не намирам опция как да скрия иконата на програмата.
Цитирай
#6

За коя програма става въпрос?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#7

Ами тази която сте препоръчали в предния пост. Arkyver. Защото писах, че ми трябва програма на която мога да скрия иконата.
Цитирай
#8

Не знам от кого искаш да я скриеш,но и не е толкова важно...В смисъл,че къдети и да я скриеш ще я намерят...Smile
Защо не я маскираш ? Сменяш иконата на приложението с някоя друга....примерно google play store и...се надяваш да не отворят фалшивия play store...Smile
Цитирай
#9

И така става...но как да стане това със смяната на иконата. Искам да я скрия от началството Smile
Цитирай
#10

Става много лесно смяната....А сега се сетих,че можеш дори и за заключиш фалшивото приложение и си готов....Smile
Сега обаче не мога да ти обясня как да стане...След няколко часа ще го направя....Smile
Цитирай
#11

Колега сложи си Nova Launcher и ще скриеш или промениш всяка икона без да рутваш.




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

(2016-07-03, 11:03:14)tonkata07 написа:  Става много лесно смяната....А сега се сетих,че можеш дори и за заключиш фалшивото приложение и си готов....Smile
Сега обаче не мога да ти обясня как да стане...След няколко часа ще го направя....Smile
Благодаря ти. Сманата на иконата + заключването ще свърши работа.
Относно Нова лънчера...слагах го веднъж ама нещо омаза някой работи доколкото помня...ама ако се наложи ще се заиграя с него пак.
Цитирай
#13

А защо просто не използваш KNOX който си върви с телефона или можеш да инсталираш от самсунг апп стора? Също така дава големи предимства като парола на workspace'a и когато си влезеш в него са ти всички приложения които си искал да скриеш. Такива фалшименто програми им нямам доверие аз. KNOX по сигурно няма!

Ето нагледно как работи.
https://www.youtube.com/watch?v=1lL_OIdcLq0

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#14

Мерси! Ще се загледам днес по подробно.
P.S. Не е зле...само дето иконата пак се вижда като влезеш в Кнокса. Иска парола като кликнеш на нея разбира се но се вижда...както и всичко което искаш да скриеш де. Може би и аз не правя нещо както трябва...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)