Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ремонт на дисплея
#1

Здравейте, по невнимание седнах на телефона, докато беше на седалката на колата, при което долния дисплей се счупи и почти изцяло е черен. От оператора отказаха да изпратят телефона към сервиз на Сони, защото вината е моя. Бихте ли препоръчали сервиз в София, където мога да го занеса и да бъда спокоен от това да го отворят и сменят дисплея? Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Отиди в друг магазин на оператора. Дори и да ти откажат гаранция, те могат да го оправят. Просто на тези "служители" явно не им се е занимавало.
Цитирай
#3

(2016-07-03, 14:16:52)vladdark написа:  Отиди в друг магазин на оператора. Дори и да ти откажат гаранция, те могат да го оправят. Просто на тези "служители" явно не им се е занимавало.

И аз така исках, щях да си заплатя, но тя ми обясни че политиката им не позволявала. Даде ми адреса на някакъв сервиз, но все пак ще се радвам да чуя друго мнение.
Цитирай
#4

Това е тема на колегата, където е упоменал официалните сервизи за Сони устройства, като не мисля, че биха отказали ремонт, още повече извънгаранционен, в предвид обстоятелствата около твоето устройство.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72938

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Много ви благодаря за съдействието!  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)