Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да закупя Sony C5 Ultra
#1

Здравейте! Много съм си харесал модела от заглавието на темата, но телефончето се продава единствено и само в няколко онлайн магазина. За всеки един от магазините прочетох много мнения, както положителни така и отрицателни. Та в момента се чудя изобщо да се доверя ли на някой от тези търговци и да го поръчам. Разбрах, че този телефон не се внася официално в БГ и, че ако го поръчам от многобройните онлайн, при евентуална повреда на телефона продавача може да се направи на луд и да не ми признае гаранцията. Та моля по запознатите да споделят как да се сдобия с телефончето без да се обвързвам с т.н. сив внос и да си имам 24 месечна гаранция която да си важи за официалните сервизи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона не се внася официално в европейския съюз.
За всеки случай можеш да направиш следното.
Ако можеш да говориш с някой от онлайн магазините, да ти предоставят IMEI номер на апарата, който биха ти продали.
Обаждаш се на Sony Mobile България (0800 18 778) и ги молиш да проверят за този IMEI номер има ли гаранционно покритие. Ако ти кажат, че има, купувай. После телефона може да се сервизира директно в оторизираните сервизи, без намесата на продавача.
Цитирай
#3

Съгласен съм с колегата cuniculus. Аз си го купих от GET.bg без тази процедура / просто не ми хрумна /, обаче при регистрацията ми в Сони мобиле , в момента в който въведох последната цифра от ИМЕ-я се появи автоматично електронно съобщение, че този ИМЕй номер принадлежи на телефон модел Xperia C5 Ultra......
което ме изпълни с удовлетворение , че имам реално съществуваща машина. Гаранциятя ми е 24 месеца . Собственик съм на телефона от 08.06.2016г и не спирам да му се наслаждавам.Пожелавап ти го и успех.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)