Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 900 лв.
#1

Здравейте!
Препоръчайте ми телефон до 900 лв.
Искам да има добра камера и хубав звук,защото постоянно слушам музика.
Много товаря телефоните попринцип и ми трябва такъв,който да издържи!
Не играя игри,но използвам много приложения и браузър.
Предпочитам марките Sony,HTC и SAMSUNG.
Телефонът ще се взима кеш,може от магазин,може и от оператор.Ще видя къде ще е по-изгодно. Smile
П.С. 
Моля,препоръчвайте телефони,които вие сте използвали!
Цитирай
Аксесоари
#2

HTC ONE M7 , като стар юзър, мога да кажа че съм много доволен. Малко е старичък, но държи класацията ми за музика (меломан съм) с вградените beats audio говорители. Наистина безценно. Камерата не е от най-добрите, но има много добра експозиция и баланс на яркоста, цветовете и фокуса.

Относно Lenovo-то ми, камера- "чук", ако мога да се изразя така. 17 см. матрица, octa core, 2 gb RAM, 32GB storage. Прекрасен за девелоп на уебсайове , добра свързаност с две сим. Все още тествам цялостно устройството, но за момента съм изумен от производителността. 13 м.п. камера (задна) , 5 м.п. (предна). Леко мога да засегна, че фокуса не е както трябва за макро снимките, но инак е перфе. Поздрави и дано съм помогнал. Smile

Sent from my Lenovo PB1-770M using Tapatalk

Lenovo Phab Plus Stock ANDROID 5.1.1
Цитирай
#3

Искам да има добра камера и HTC M7 са малко несъвместими.

Ако намериш SGS VII Edge, взимай!

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Аз също заставам зад Galaxy S7.Дали ще е edge или стандартния си е въпрос на вкус и пари съответно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Ако искаш камера и звук - Huawеi P9. Там камерата за сега бие всичко.
Ама идва 100-тина лв над бюджета та от магазин.
Цитирай
#6

HTC One M9+ - има всичко, което търсиш.
Цитирай
#7

Аз предлагам LG V10. Не защото аз го ползвам а защото е добър във свичко което искаш. Много добра камера и звук, голям дисплей и сменяема батерия. Вторият дисплей мисля че ще ти върши чудесна работа за бързото преминаване от една програма в друга. Цената е под 800лв и с разликата от 100+ лв можеш да си звемеш добра карта памет, нови слушалки или просто да ги спестиш. Телефонът си заслужава на 100%.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#8

(2016-07-04, 13:37:57)XeLiX написа:  HTC One M9+ - има всичко, което търсиш.

Сигурен ли си, че + трябва да е там?
Цитирай
#9

Samsung Galaxy S7 най доброто за момента, малко прехвърля сумата но си заслужава.
Цитирай
#10

(2016-07-04, 13:37:57)XeLiX написа:  HTC One M9+ - има всичко, което търсиш.
Пич, ти си Ян на моя Ин.
Толкова някой да ми е наобратно не бях срещал.

И да, не се бях сетил за LG V10.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Хаха, jorrddan,  така иначе живота няма да е интересен.
Предложих M9+ заради Beats Audio-то и по-новичкия чип спрямо M9. Все пак знам и приказки за прегряване при "+" версиите.
ПС. Бях забравил за LG V10 - ако автора има възможност, да го взима - уникален е.
Цитирай
#12

За V10 като собственик на такъв мога да кажа само едно - Да се взима единствено от място със сигурна гаранция. Вероятно сте чували за проблемите с дисплея на G4. Е аз имам същия, но може и да не е съвсем същия, тъй като при мен са сменили някакъв модул (все още не знам какъв, утре вероятно ще разбера) а при G4 сменят целия екран.
Проблема съвсем не е толкова масов като при G4 и в нашия форум само аз съм "късметлията" а в XDA има 4-5 човека.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

(2016-07-04, 18:09:15)XeLiX написа:  Хаха, jorrddan,  така иначе живота няма да е интересен.
Предложих M9+ заради Beats Audio-то и по-новичкия чип спрямо M9. Все пак знам и приказки за прегряване при "+" версиите.
ПС. Бях забравил за LG V10 - ако автора има възможност, да го взима - уникален е.
Той чипа нов ама куц китаец. ГПУто сакато. Рама много ама ддр3 на 933мхц спрямо ддр4 при м9 без плюс ... Пък това аудио си е софтуер а дака е важен и пак без + е по добрия избор лакто и да го гледаме ... Освен това ако се не лъжа камерата при плюса не беше дръгливия сензор на тошиба ... Та трябва да си технически ******* за да го предпочетеш с плюса пред чистия М9...
ХТЦ 10 покрива критериите но бюджета няма да стигне. С7 [едж] също го надхвъркя ... ЛГ В10 остава ... Уви слушалки от 50~600 ома ще иска или преходи ...
Сони З5 ако влиза в бюджета също става въпреки кривите снимки ...
Цитирай
#14

И все пак да не забравяме,че музиката не е най-важната.Нека наблегнем на това как се държи телефона при по тежка работа и след това камерата.А музиката е важна,да,но все пак има програми и е по-лесна за коригиране.

Между другото съм харесала за сега Sony Xperia Z3,Z5 и M5,както и Samsung Galaxy s5.
Приятелят ми има С5 и виждам,че се държи добре.С другите телефони,които съм изброила не съм имала допир.
И другото е,че ако има много добри отзиви за даден телефон,надвишаващ бюджета ми,съм склонна да дам повече пари.Не ми се иска,но искам да дам пари за нещо качествено,което ще ми върши работа и не след няколко месеца да започне да забива.По-добре 1000 лв,отколкото 400 лв за боклук.Вече няколко пъти правя тази грешка-да си купя евтин телефон и да съжалявам след това.
Цитирай
#15

Ако ще избираш между тези, естествено вземи Z5.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)