Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключване на екрана
#1

Здравейте,

Имам следния проблем. Ползвам  Z3 compact 5.1.1 root.
Ако ползвам заключването не екрана (цифри) трябва да въведа четири цифрен код.
Не искам да въвеждам четири а две цифри. Тъй като не намерих начин да го променя,
търсех допълнителен софтуер. От край време ползвам Smart App lock.
При него всичко е ок - паролата е два, символа, не се вижда по дисплея кои бутони натискам,
няма нужда да натискам ОК, след като ги въведа, има опция да се рестартира автоматично, в случай че бъде спряна..
в общи линии съм доста доволен с изключение на това, че когато телефона е заключен и натисна
power button-а не виждам нотификациите на дисплея. Всеки път трябва да въвеждам кода.
При заключването на Сони - има опция дали да ги показва и мога примерно да видя смс, пропуснато обаждане
и ако вече цъкна на него да поиска кода.
Отделно когато алармата ми се включва не мога да направя snooze, въпреки че съм я вкарал в "Screen" менюто

Та.. ако някой ползва този софтуер има ли опция да си виждам "десктопа" и чак при натискане да въвеждам пин-а ?
 
Ако не, препоръчайте някой софтуер, който да има следните опции:
- заключване на Home screen (може и на отделни app-ове и настройки)
- да може да ползва само две цифри
- да не се вижда кои цифри натискам
- метод за възстановяване на парола
- да показва notifications както заключването от Сони.

Благодаря предварително !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги, дайте някаква идея.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)