Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да се избере SIM по подразбиране за Lenovo A1000?
#1

Искам да мога да използвам телефона с кола през Bluetooth, обаче всеки път като набера някой ме пита коя SIM карта искам да ползвам през екрана на телефона. В настройките на SIM няма такава опция за карта по подразбиране при набиране на номера, има ли поне някакво приложение, което го прави?
Цитирай
Аксесоари
#2

В Настройки - Управление на СИМ излиза меню за СИМ1 и СИМ2 от там Гласово обаждане и избирате как да става: СИМ1, СИМ2 (ИЗПИСВА ИМЕТО НА ОПЕРАТОРА) или Обозначаване на избор на потребител при който режим пита от коя карта да е обаждането, би трябвало да работи в режима в който искате, аз не съм го пробвал през Bluetooth, но съм сменял режима.Същия избор може да се променя и за СМС-и, мобилни данни и 3G по-надолу в менюто.Ако стане за Bluetooth по тоя начин напишете накратко.
Успех!
Цитирай
#3

Това е. Първоначално е било SIM1, но въпреки това питаше. Като го смених и върнах стойността спря да пита. Обаче не ми върши работа, понеже телефона е на баща ми, а той не може да запомни как се влиза в настройките, за да се смени картата по подразбиране. На предишния му телефон от 2008 имаше бърз бутон за смяна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)