Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 5S/Мi5S+ представени 27.09

Тонка, а откъде е този текст, тази информация? Може ли да ми изпратиш линк, ако трябва на лично. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Тест камери Xiaomi MI5S - iPhone 7 - Galaxy Note 7 : 

 
Цитирай

Slo-mo видео от Mi5S

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Speed Test между Mi5s Plus и Galaxy S7 Edge : 

 
Цитирай

Значи първите ъпдейти ще включват и подобрения по RAM management-а. Но доста добре честно казано.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

В теста за скорост е хубаво да се спомене, че Xiaomi-то зарежда FHD текстури, а Edge-а 2K.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Не се знае и с кой процесор от двата е!
Цитирай

Доколкото пише в самия клип - Шаомито е с 4 гб РАМ, а самсунга е със Снапдрагъна. Ако беше Ексиноса щеше да е 0:8 за самсунга ;д има нещо гнило и лесно запалимо в този ексинос ;д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да бе, верно че го пишело в началото. Ами да, логично тогава да са на кантар двата.
Цитирай

Някой поръча ли си го вече? Аз се чудя дали да не го пускам днес... Единственото ми притеснение е че  не съм се занимавал с Флашвания, руутвания и т.н. . 710 лв  при днешният курс на долара. с Доставка DHL
Цитирай

710 лева, но 64 гб модел на малкия Ми5с. Чрез MiFlash е изключително лесно да флашнеш официален ром. Няма какво да се притесняваш.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да , говоря за най малкият модел Smile Аз лично не се нуждая от повече.
Цитирай

@mejdupraznika, ако не ти е спешно, може да изчакаш 1-2 месеца. Така или иначе ще почнат да го предлагат и с Global Stable, а и цената тогава ще е по-приемлива.

 
Цитирай

Това колко бързо стартира приложения не зависи толкова от процесора, колкото паметта. Ако телефона има много рам и приложението е било кеширано, стартирането е супер бързо. Ако не е, зависи колко е голямо приложението и колко е бърза паметта. И при игрите най-големите файлове са текстурите. При по-висока резолюция размера расте значително, а почти всички телефони са със сходна скорост на четене от паметта. Затова айфона със 720р екрана зарежда супер бързо.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Номад, това е че не ми се чака . Big Grin
Цитирай

Аз ще го поръчам чак декември тъкмо ще се разбере за бъговете му също ще има и глобъл

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Глобален РОМ ще има до 2-3 седмици. Единствените софуерни разлики между Ми5 и Ми5с са, че новия модел има 3д тъч и трябва да се сложат някакви допълнителни кодове.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Xiaomi MI5S - разопаковане и ревю: https://www.youtube.com/watch?v=ffO30N8OxtM

 
Цитирай

Гледал съм почти всички ревюта сега чакам да пуснат някакви дроп тестове и нещо подобно, също така чакам клип от JerryRigEveryting

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Леле вие с тия дроптестове. Като изключим няколко специфични модела, всичко телефони са чупливи. Не ги изпускайте, не си играйте на 21 с тях и си ги ползвайте със здраве.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Някакво инфо за предварителни поръчки - колко са? За MI5 след представянето бяха стигнали към 10 милиона заявки, а за този модел - нищо.

(2016-10-03, 14:28:53)Gosho223 написа:  Аз ще го поръчам чак декември тъкмо ще се разбере за бъговете му също ще има и глобъл
Нали следващия ти телефон щеше да е MI5 Pro, какво стана с него?


Sent from my MI5

 
Цитирай

(2016-10-03, 22:04:28)NoMaD написа:  Xiaomi MI5S - разопаковане и ревю: https://www.youtube.com/watch?v=ffO30N8OxtM

Ужасни черни рамки, изглежда нелепо, че те са големи повече от 1мм така като гледам. Защо ги правят, да пуснат екран 5.1, а не 5.15 инча, но без тия грозотии. Тотално ме изгубиха, явно ще си карам с Mi4 още известно време. Visslar

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

@MapTo_D, може да се компенсира с черен цвят на телефона - така няма да се набива този недостатък на рамката.

 
Цитирай

(2016-10-03, 22:45:49)NoMaD написа:  Някакво инфо за предварителни поръчки - колко са? За MI5 след представянето бяха стигнали към 10 милиона заявки, а за този модел - нищо.

Нали следващия ти телефон щеше да е MI5 Pro, какво стана с него?


Sent from my MI5
Mi5s 128gb ще е

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Сравнение камери Xiaomi Mi 5S Vs Samsung Galaxy S6 Edge : https://www.youtube.com/watch?v=Su6ldDSR47o

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)