Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Security-то спря да работи
#1

Здравейте съфорумници,
Security -то спря да ми работи. Мога да го стартирам отново, и да се ровя из самото приложение, но в момента в който го затворя, то буквално се изключва, а не както би трябвало да остане да работи на заден фон. А и се усеща, че вече нищо не прави - преди го ползвах като защитна стена и забранявах достъпа до интернет и местоположение на някои приложения, но откакто security спря да работи, и тези ограничения които бях настроил вече не работят. 
Върнах фабрични настройки, security си заработи нормално, но само след няколко дни отново спря да работи. Някой има ли идея защо ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно грешка (или грешки) в самия андроид, доколкото разбирам си с KitKat 4.4.4, така и така вече си го връщал на фабрични настройки, радикалното и най-ефективно лечение е направо преинсталиране на операционната система с Flash Tool от компа.

П.П.Драги съфорумници, много е желателно като задавате такива въпроси, да напишете с каква версия на андроида сте, така е най-ясно и няма нужда другите да гадаят!
Цитирай
#3

Съмнявам се да стане, но все пак като вариант - изчисти кеша и данните на приложението.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Аз също, още повече че той вече му е правил резет на андроида, което означава точно това - че кеша и данните на всички приложения вече са нулирани (изчистени), но грешката след време се е появила отново.
Цитирай
#5

Да, с 4.4.4 съм.
Първия път като пробвах с изчистване на кеша и данните на приложението, нищо не се получи. Но сега като изчистих кеша и данните, декативирах и отнво активирах приложението - заработи и все още си работи.
Може би е спряло защото се опитвам да му ъпгрейдна базата с вирусите, а за това иска парички и като се стигне до този момент го отказвам. От тук нататък никъкъв ъпгрейд и ще видим какво ще стане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)