Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с известяването
#1

Имам HONOR 5X Проблема ми е че при пуснат нет и активен телефон, когато някой ми пише вайбъра не ме известява.Трябва да отворя  самото приложение и тогава виждам че някой ми е писал.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако имаш в настройките опция "автостарт", чекни въпросните приложения да са активни.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Аз моя honor 4c го оправих по следния начин.Влизаш в надтройки-панел за известия-мениджър за известяване,цъкаш на вайбър и активираш опцията Банери и лента за състояния

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk
Цитирай
#4

Не става колеги ако имате други предложения  ще съм ви благодарен.Влизам в работещи приложения на телефона и там ми показва че работи.Отварям го минимизирам го/със средният бутон кръгчето /мобилните данни си стоят включени телефона е активен.Пишат ми и пак не ме известява с андроид 5,1 е и емуи 3,1  . Bu .
Цитирай
#5

С самият Вайбър дали е отметнат да работи във фонов режим?

Това е което правя аз

1-во настройки-панел извястяаване-мениджър ..вайбър, задай всичко без приор. дисплей
2-ро настр. - проложения- вайбър-разрешения- всичко отметнато ( там я има и 1-ва точка)
3-батерия-защитени приложения- вайбъра го отмяташ да работи на закл. екран
4-то батерия- настр.- затваряне на енерг. приложения, го изкл.
5-то ако всичко това ти е направено, то остава само още да го закл и да не го трепе тела, та
от квадратният (меню )бутон за последно ползвани намираш вайбъра и го плъзваш надолу, ще му се появи едно катинарче в гр. ъгъл
Това е за П9,  всички менюта може може да не съвпадат, но общо взето е това 
Цитирай
#6

при мен това е направено и пак не работи.Забравих да спомена че го имам инсталиран и на  компютъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)