Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixi 3 (7) таблет не може да се свърже с PC-то
#1

Имам следният проблем, таблета ми Onetouch Pixi 3 (7) 3G като го свържа с PC-то чрез USB кабела си само се зарежда, не се разпознава от компютъра. Имам и Sencor таблет който няма този проблем - при свързване се появява веднага опцията да му дадеш Mass Storage Device и всичко е точно. При Pixi-то такава опция никъде няма, при notifications нищо не излиза. От Settings -> Storage горе в дясно може да се цъкне бутон за още опции и има USB computer connection който седи сив. Mount USB Storage също седи сив. От тук пробвах да изтегля драйвери за компютъра точно за този модел, но след инсталирано им разлика няма, все още компютъра не го разпознава. Пробвах и да активирам Dеvelоper опциите и да активирам USB Debugging mode, което също бе без резултат.

И като втори (по-маловажен) въпрос, след като е в "загаснало" състояние и натисна бутона за да се подсветне, отива в някакъв междинен екран, в който ако се swipe-не наляво директно ти иска pattern-а който си сложил и след това в Home екрана, но ако swipe-не на другата страна пуска камерата (и пак иска pattern естествено), което е много досадно. От никъде не мога да намеря как може да се направи да не отива при камерата.

Благодарен съм за всякаква помощ и идеи.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)