Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цена и доставка на Oneplus 3/3Т

Телефонът е изпратен на 22.02.17, сутринта на същия ден получих мейл, в който пише: "Please note that it may take up to 24 hours for your tracking number to become active, so don't worry if you cannot track it just yet." От тогава са минали не 24, ами 56 часа, още нямам линк за проследяване в DHL-нито в акаунта ми в oneplus.net, нито имам пратен нов мейл с линк. Unknw_mini

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
Аксесоари

И на мен не ми изпратиха линк с тракинг номер. Свързах със съпорта още на следващия ден (на live chat), казах си номера на поръчката и изисках тракинг номер. Човека веднага ми го предостави и си го проследявах. Интересното е, че моята пратка беше с UPS. Случая може да е същия.
Цитирай

Сутринта в 08:12 (съответно 14:12 ч. Пекинско време) реших да пиша на live chat, но се оказа, че чатът почва работа в 10:00 ч. Когато чатът не работи има линк, чрез който най-накрая успях да изпратя съобщение (ticket). И изненада: В 09:00 ми се обади куриера от DHL, в 11:00 ч получих телефона. На e-mail ми бяха пратили 2 писма от следния адрес OnePlus (boom@oneplus.net): в 10:00 ч., с тракинг номер и съобщение, че е още в София и в 11:30-че съм го получил. Отворих си акаунта в oneplus.net, където под покупката разгеле се беше появил бутон TRACKING и пишеше, че съм го получил. В 14:42 ч. имам и писмо от някой си Jamie от съпорта, който отговаря на "билета" ми (ticket), че куриерът е DHL Express и дава съответният тракинг-номер.  Cool D_coffee  Dance

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Колеги не съм съвсем по темата, но искам да попитам ако някой има опит от първа ръка, гаранцията прехвърля ли се ако взимаш 1+3/3Т от човек. Бях гледал доста разнородни мнения из интернет затова исках да попитам тук ако някой е наясно. Съответно ако се купува от човек, достатъчно ли е да имаш принтирана фактура или продавача трябва да направи нещо на сайта им, за да я прехвърли? Също така знаете ли дали гаранцията покрива всички държави в ЕС?

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Моя го купих от човек ,който ми даде профила си направо. Защото от него става заявката за ремонт.

Sent from my ONEPLUS+A3003 using Tapatalk
Цитирай

И аз мисля, че ако имаш достъп до профила няма да има проблеми с по-нататъшното обслужване.
Цитирай

А за какъв профил става въпрос? С който е купен телефона? Аз си купих телефона миналата седмица и не видях в кутията гаранционна карта или информация за профил.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Да, профила ти в OnePlus.net през който си закупил телефона. Само от там можеш да направиш заявка за сервизно обслужване.
Цитирай

Става въпрос за профила/регистрацията ти в OnePlus.net която е задължителна за да поръчаш нещо. Също така си получил по мейл фактура/информация за поръчката.

По принцип според информацията тук https://oneplus.net/bg/privacy-and-legal

" За да направиte рекламация, трябва да представите оригинален документ за покупка (фактура), модел и сериен номер на продукта, както и снимка като доказателство за дефекта до OnePlus Обслужване на клиенти на https://oneplus.net/bg/support. "

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай

мерси за информацията, значи при евентуална покупка от човек е добре да се поиска и достъп до акаунта му.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

След доста чудене какъв телефон да взема реших да премина в клуба 1+3t. Вчера поръчах 6/128 гб. gunmetal. Очаквана доставка 22май. Цена за UK - 440£. Чакам с нетърпение да пристигне..

Изпратено от моят Lenovo K910 с помощта на Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Добре дошъл в клуба. И аз като теб минах от K910 на OP 3T, и определено не съм разочарован ....

OnePlus 3T
Цитирай

Здравейте, колеги. От няколко дни съм горд собственик на One Plus 3T Midnight Black 128GB. Телефона определено доста ме радва за сега. Искам само да ви помоля за съдействие относно как да го оптимизирам с цел пестене на батерия и какви модове да кача. Поздрави!
Цитирай

Пусни Location дa e Device only и спри в WiFi менюто - Scanning always available на off - друго няма какво да правиш, няма и смисъл - батерията на този телефон си държи много добре. Ъпдейтни го до последна стабилна версия на софтуера и това е.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Телефона пристигна доста по-рано от очакваното, за 3дена без допълнително заплащане. Първите ми впечатления са много добри, работи отлично..


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Здравейте, от къде може да се поръча oneplus 3t midnight black?
Че съм му се навил на този цвят.
И друг въпрос, екрана му е Амолед, като Самсунзите ли се вижда картината?
Цитирай

Беше лимитиран цвят. Няма го вече. Амолед е, но дали се вижда точно като на Samsung, не съм ги сравнявал.
Цитирай

И няма ли го вече? Това ли беше?
Цитирай

(2017-05-22, 06:50:01)Victormihov написа:  Здравейте, от къде може да се поръча oneplus 3t midnight black?
Че съм му се навил на този цвят.
И друг въпрос, екрана му е Амолед, като Самсунзите ли се вижда картината?

Сравнявал съм ги до старата S6ца и до S7, Плюса вади по-добри цветове. Отделно имаш опция за калибрация по твой вкус. Ето до S7
[Изображение: 17309417_m.jpg]
Цитирай

(2017-05-22, 09:28:16)Victormihov написа:  И няма ли го вече? Това ли беше?

That's all folks, както казва Порки прасето. Big Grin
Цитирай

Ква е тая фирма такава?Smile
Не разбрах между С7 едж и 3т кой вади по-добри цветове?
Цитирай

От тази горната снимка 3т вади осезаемо по-добра картина..

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-05-22, 10:42:19)Victormihov написа:  Ква е тая фирма такава?Smile
Не разбрах между С7 едж и 3т кой вади по-добри цветове?
 Midnight black беше лимитирана версия и е нормално да е била с ограничени количества, които вече са се изчерпали. Още повече, че компанията пренасочва ресурса към новия модел, който ще се появи скоро.
За цветовете няма как така да се отсече кой е по-добър, бялото определено е по-добро в Плюса.
Цитирай

Виждам, че този раздел е доста активен, никога не съм ползвал такава марка, пък ми стана любопитно.
Да и аз виждам че бялото е доста по-добре отколкото при Самсунг, дори гледах клипчета с С8 и плюс 3т, екрана на китаеца беше по-ясен и чист.
Хареса ми черният защото много напомня на Matte Black Айфон 7 плюс, ама явно вече нямаSmile

Та кога излиза оп5 и дали ще може пак така да се поръчва от този сайт в Европа, без данъци без нищо.
Едно време помня имаше покани и глупости, днес това отпадна ли най-накрая?
Цитирай

@Victormihov, отпаднаха поканите и то отдавна. Просто поръчваш от сайта им, плащаш и си го получаваш без проблем.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)