Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Губя wifi мрежа
#1

Sent from my VS985 4G using Tapatalk

От близо седмица постоянно губя wifi мрежа.Освен това и се рестартира сам по няколко пъти на ден.G3-та ми е към Verizon.Някой може ли да ме посъветва нещо.Със marshmallow съм от месец март.

Sent from my VS985 4G using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи един ресет и нека гугъл да не ти възстановява паролите на мрежите и ще се оправи. Имам предвид в началните настройки му махни чека.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Уж направих рестарт.Всичко се изтри и пак е така.Дори смених батерията и все така.

Sent from my VS985 4G using Tapatalk
Цитирай
#4

В началните настройки чети и си направи телефона да стартира като ново устройство, а не гугъл да възстановява. Защото там се обърква wpa_supplicant.config файла който ти пази паролите намира се в data/misc/wifi ако си рутнат ще се вижда

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Явно не правя правилния ресет.Би ли не посъветвал как точно да направя тотален ресет.

Sent from my VS985 4G using Tapatalk
Цитирай
#6

Нещо стана с темата

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#7

(2016-07-16, 23:33:46)djovanni написа:  Явно не правя правилния ресет.Би ли не посъветвал как точно да направя тотален ресет.

Sent from my VS985 4G using Tapatalk


Ти точно какво правиш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

От менюто отивам в General settings,от там backup and resets и там имам network reset,factory data resets и network reset.и от там ресетнах всичко

Sent from my VS985 4G using Tapatalk
Цитирай
#9

Чудя се дали не е заради маршмелоу

Sent from my VS985 4G using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)