Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черен екран
#1

Здравейте!
Преди малко влязох в Google Play за да си актуализирам Facebook Messenger-а. Сложих телефона на зарядно и пуснах актуализацията, след няколко секунди телефона се изключи все едно ще се рестартира. Излезе ми черния екран с надписа Samsung Galaxy S7 и до там. Натисках бутона за заключване постоянно - никаква реакция, натисках Home бутона пак никаква реакция. Доста е и загрял.
Ей това не им харесвам на тия телефони, че не може да им се извади батерията. Кажете моля ви какво да правя и от какво може да е това? Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж едновременно Home бутона, Power бутона и бутона за намаляване на звука, докато не се рестартира.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

(2016-07-19, 22:58:43)ivan_vylka написа:  Задръж едновременно Home бутона, Power бутона и бутона за намаляване на звука, докато не се рестартира.

Стана така. Благодаря адски много!
Пробвах преди малко само с Power бутона и бутона за намаляване на звука, но се рестартираше до едно ниво. Така с 3-те се включи напълно. Мерси отново Buga
Цитирай
#4

Отново проблем..... Пак се изключи но този път напълно и не реагира на никакви комбинации с бутоните. И на зарядно го сложих и не става... какво да правя? Bu
Цитирай
#5

Искам да знам телефона системни актуализации получавал ли е? Как се изключи... батерията на колко процента беше? Остави го половин час на зарядно без опити за стартиране. След това го изключи от зарядното и го стартирай със задържане на Power. Ако не стартира задръж намаляне на звука и Power и би трябвало да стартира както каза колегата горе.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Здравейте,от снощи имам същия проблем.След последната актуализация за Виваком,понеже е взет от там,телефона започна да се рестартира,а после да се изключва сам и така до снощи.Актуализираха се Скайп и Карти и се изключи.Пробвах всички комбинации за които знам с бутоните,но не стана.След известно време,около час опитах да го включа с Пауър бутона и тръгна,но батерията беше паднала на 7 процента от 42 преди това.Пуснах го да се зарежда,както е включен и пак угасна,само черен екран и нищо.Цяла нощ се зарежда и тази сутрин опитах да го включа,но отново нищо,тотално беше умрял.Не е падал,мокрен,удрян и т.н. има си протектори и отпред на дисплея и на гърба.Май направо ще се носи на сервиз.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)