Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей за 5x
#1

Здравейте, приятелката ми има nexus 5x и преди няколко дена му пръсна екрана.
Телефона е закупен от CityTel но ми казаха че няма да имат в наличност дисплеи до другата седмица. 
Можете ли да ме ориентирате към друг сервиз който може да ми го смени, с оригинален , и еветуално да не отпадне гаранцията при смяната ?


Благодаря ви предварително!

Make Mondays Awesome!
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет,

Аз съм със същия случай, но изчаках да дойде новия дисплей - около месец - 195лв(май толкова беше) + 20 лв смяна. По отношение на гаранцията мисля, че единствено Citytel могат да те насочат към друг сервиз.

Поздрави
А

5x32
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. В крайна сметка те ли си правят ремонта? Ако да - как се справят , има ли някакви оплаквания после? коректни ли са след това ако нещо не е наред ?

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#4

Не мога да кажа дали те го правят... може  би не... Като го занесох (което беше тази сряда) момчето ме попита дали аз ще си го сменям,тоест дали само ще си купя дисплея от тях, или искам те да ми го сменят. Но мисля че не беше разбрал, че телефона е купен от тях. Все още чакам да ми го върнат, за да видя как е. Хубавото е, че ми дадоха временен телефон, тъй като този ми е единствения и нямам друг.

Поздрави
А

5x32
Цитирай
#5

Привет отново,

След 4 дена Citytel ми върнаха телефона с нов дисплей. За сега нямам забележки.
Цената е 195 лв - дисплей и 20 лева работата по смяната или така си мисля че си говорихме в началото (не съм на 100% убеден) - общо 215 лв. Взеха ми обаче 220. Даже момчетата влязоха в лек спор по между си, но накрая си ми взеха 220. Както писах по горе, не бях сигурен затова и не се обадих...все пак става дума за 5 лева.
Едното от момчетата е доста дръпнато (това което настояваше за 220 лв). Все едно постоянно е кисел за нещо. Да си знаете да не му се връзвате много много.

Това е от мен.
Поздрави
А

5x32
Цитирай
#6

Като строшиш един два дисплея и ще се научиш да си слагаш стъклени протектори Big Grin
Цитирай
#7

Моя това не го спаси, а беше и със силиконов гръб. Не казвам да не си взимате подобни неща, а просто да не се осланяте изцяло на тях и да бъдете внимателни.

5x32
Цитирай
#8

Има разлика в стъклените протектори и качеството им, дебелината на стъклото и т.н. Както при други неща, с цената идва качеството. Но да, най-важно е да се внимава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)