Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключване на бързото зареждае
#1

Здравейте, как да си изключва бързото зареждане. Търсих  и търсих и не намерих, гледах клипове как в менюто за батерия има такава опция, но моята 6-ца няма такава опция.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си още с 5.1.1, там няма такава опция

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Да, с 5.1.1. съм, понеже все още имам вяра в Самсунг да пуснат Андроид 6 за регион AUT и понеже съм търпелив ще видя, а и не искам ръчно да слагам за друг регион. Ако не ще имам едно на ум за бъдещите телефони.
Цитирай
#4

Защо искаш да изключиш бързото зареждане?

The luck is quality.
Цитирай
#5

Защото малко или много си унищожава живота на батерията, циклите и по-бързо ще си замине, ако постоянно го зареждам на бързо. Поне така знам.
Цитирай
#6

Смени зарядното с друго и си готов.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#7

Влизаш в настройки > батерия > и най отдолу е отметката за изкл. на бързо зареждане. с андроид 6.0.1 съм

The luck is quality.
Цитирай
#8

Колеги днес, пък на мен ми се изключи бързото зареждане.
Слагам го на зарядното и не бачка.
Аз искам да си го ползвам в менюто опцията си ми е включена но просто не зарежда бързо.
Някакви идеи?

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#9

(2016-07-23, 08:35:50)behwolf написа:  Защото малко или много си унищожава живота на батерията, циклите и по-бързо ще си замине, ако постоянно го зареждам на бързо. Поне така знам.
Така си е. Това зарядно си ми стои в кутията без да го ползвам въобще. Карам си на едно обикновено зарядно без никакъв проблем.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)