Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не влиза в рековъри.
#1

Здравейте, купих на жена ми друг телефон и този реши да го продава. Обаче, не мога да вляза в рековъри с бутоните (само така съм правил до сега), за да върна фабричните.
Може ли по друг начин да се оправи? Цяла вечер стои на положението от снимката. Някакви съвети?[Изображение: 844b5ca172d73c385b807b21a4aea5c5.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Това не е рекавъри а флаш. В рекавъри се влиза с другия бутон за звука, май беше горния.
От сегашния режим се излиза с продължително натискане на бутона за включване или с вадене на батерията.
Цитирай
#3

С изваждане на батерията се получи, но как да вляза в рекавъри? Идеята ми е да върна фабричните и да изтрия данните в телефона. От "Архивирай и нулирай" като натисна "изтрий" не става нищо, колкото и да натискам.
п.п.флаш не зная какво е.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

(2016-07-23, 08:37:55)Legal76 написа:  С изваждане на батерията се получи, но как да вляза в рекавъри? Идеята ми е да върна фабричните и да изтрия данните в телефона. От "Архивирай и нулирай" като натисна "изтрий" не става нищо, колкото и да натискам.
п.п.флаш не зная какво е.
Това е снимката, като натисна другия бутон за увеличаване. Натискам бутони- за увеличаване, средния и за включване на телефона.[Изображение: 72c9e339572670bd81e8a7d07a2ec559.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#4

Vol+, Power и Home бутони. Ти го правиш с Vol-

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

С vol+ влиза в това което съм снимал на 2-та снимка.
Извинявам се за дублираните мнения, пиша от телефон и нещо се е объркало.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#6

Или му е повреден vol- и стои натиснат. От менюто на настройки се избира нулиране с фабрични данни:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Е той е с къстъм ром. Щом ще го продаваш, флашни му официален

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

Да, както писах по горе, от това меню, като стигна до "ИЗТРИЙ", нищо не става, колкото и да го натискам.
Иначе бутони vol+ и vol- при включен телефон си работят коректно.

п.п. не зная какво е къстъм ром, както и да го флашвам .
Искам само да изтрия нещата в него.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#9

Това май се случва ако не е с официален фирмуер. Ще трябва първо да се флашва през компютър.
Ако не ти е ясно ще трябва да ходиш до сервиз.
Цитирай
#10

До сервиз?! Това мога за 5 минути да му го обясня на човека и да не се занимава с глупости.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

Ако има желание, или тема, която да помогне ще се занимавам. Ако не стане, забравям. Телефона, така или иначе си работи супер, няма да го продаваме за да не подведем някой (не съм търгаш на телефони) и ще го подаря на брата на жена ми .
До сервиз-абсурд.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#12

Сега ще ти пиша на лично съобщение инструкции как да го направиш, ще ти отнеме не повече от 30-ина минути

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#13

Супер.
Благодаря в аванс.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#14

(2016-07-23, 09:12:47)ivan_vylka написа:  Сега ще ти пиша на лично съобщение инструкции как да го направиш, ще ти отнеме не повече от 30-ина минути

Защо лично...давайте тук в темата за да се възползват и другите.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Човекът ми го обясни изключително разбрано. Проблема е, че на компютъра ми, му [Изображение: feb0a2ce686029432ce1531354c0fa41.jpg]има нещо и не стартира програмата SamFirm. Свалих и инсталирах NetFirmwork 3.5, но показва това, на снимката по-долу.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#16

Инсталирай този zip и трите exe файла рестартирай и пробвай пак >> https://mega.nz/#!1oJhgS4T!ZGp4VmSyLxvvY...UeF7djK7bc


[Изображение: image.png]



edit: Можеш 4 файлов с вграден PIT да си го свалиш от тук, ако не се справиш пиши >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry48071061

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Стана. Сега остава да се оправя и с другата част
Ето, нагледно. Може да послужи на някой.[Изображение: cd540416b91d419b8aba0f5c881fa455.jpg]

п.п. Получи се идеално. Благодаря на колегите, които отделиха от времето си и търпеливо обясняваха.
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)