Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона се изключва сам
#1

Здравейте, изключването го прави веднъж на 2-3 дни. Получава се при излизане от някое приложение (няма конкретно такова) или при прекратяване на разговора.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен се рестартираше като отварях "random" приложения.. направи му хард ресет, би трябвало да се орпави

П.С. отново се случи 5 пъти един след друг.. отварям "snapchat" обаче със включен мобилен интернет и телефона се рестартира ПЕТ пъти един след друг!!! Спрях мобилния интернет и пуснах wi-fi и проблема изчезна, по време на рестартите батерията ми падна с 40% и загря все едно съм отворил 10 приложения наведнъж.. ще съм много благодарен ако някой каже на какво се дължи, явно хард ресета е бил решение за 1 седмица.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#3

Ако получавате Рестарти,най-вероятно сте за нови батерий!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#4

Не е задължително, може да и да е ROMa.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#5

(2016-07-24, 11:16:27)nikysaxo написа:  Ако получавате Рестарти,най-вероятно сте за нови батерий!

Подкрепям! И при мен се случваще на случаен порядък. Преинсталация и смяна на РОМ-а не помогнаха. След смяна на батерията се оправи!
Цитирай
#6

Мисля че смяна на телефона и марката като цяло ще е по-доброто решение Smile

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#7

(2016-07-25, 18:14:47)Galaxy_ace123456789 написа:  Мисля че смяна на телефона и марката като цяло ще е по-доброто решение Smile

Хитро! Предполагам като спукаш гума отиваш и купуваш нова, но с друга марка, изгаря крушка, купуваш нова лампа, но друг модел...

След 2 години здрава експлоатация, смяна на ромове и т.н. телефона започна да грее малко повече. Реших, че е от custum рома. Смених го. Пак същото. Няколко дена след това се появиха произволни рестарти. Най-често при опит да набера или след приключване на разговор. Пак реших, че съм сложил куц ром. Смених го, но ситуацията с рестартите остана. Разрових се в нета и намерих решението - 49 лв., срещу които си взех нова оригинална батерия от most. Рестартите спряха, телефона вече не загряваше. Отдавам го на факта, че при кратка, но завишена консумация на ток, амортизираната батерия кляка и телефона гасне. Рестарти нямаше само когато апарата беше включен към зарядното, което ме убеди, че е време за нова батерия.
Цитирай
#8

Потвърждавам същият случай освен, че при мен в края на експлоатацията на старата батерия щом я слагах на зарядно излизаше, че не я разпознава.

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#9

@Barbaron Няколко смартфона лг съм имал и всички са правили някакви проблеми, мислех че тоя ще е изключение но.. Smile

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#10

Аз смених четири Сонита и от нито един не бях доволен.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3
Цитирай
#11

(2016-08-03, 17:10:39)Galaxy_ace123456789 написа:  @Barbaron Няколко смартфона лг съм имал и всички са правили някакви проблеми, мислех че тоя ще е изключение но.. Smile

Това не го вярвам.

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#12

За да не отварям нова тема реших да пиша тук.Искам да попитам нормално ли е телефона да загрява при гледане на клипче от youtube ?? при яркост Maybe 40% max 45%.
Историята за телефона, е че го купих за 80 паунда от един магазин( ест има тук там някоя забележка ). 16гб памет , 2гб рам.
И другото е дали наистина същестува батерия 4050mAh и по читава ли е от тазии която я имам с телефона. ( усетих ,че май е заминала because бързо пада за 5/6 часа 4г и чат + 2/3 мелодийки в тубата ).

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#13

Нормално е, батерията повече от 4-5 часа екран не може да издържи
@hercules16 аз казвам как е било при мен, а това дали ми вярваш или не .... Smile

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#14

Смених батерията и проблема се реши.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3
Цитирай
#15

(2016-08-04, 16:04:31)bLck написа:  ...И другото е дали наистина същестува батерия 4050mAh и по читава ли е от тазии която я имам с телефона...
Ако е китайско прозводство малко вероятно да е с такъв капацитет. Има ли линк за нея?

 
Цитирай
#16

Здравейте! Почти същия проблем го имам и аз! Вчера си купих телефона и като се прибрах той умря и повече не се включи Big Grin Само когато е на зарядно, но днес  даже и тъй спря да работи... Показва, че е на 100% и се изключва. Извадих му батерията и пак му я сложих и вече уж да тръгва излезе ми началният екран и бум пак изгасна и пак ми показа колко батерия имам ...  Това от какво ще е ?
Цитирай
#17

Батерията е за смяна, абсолютно същия проблем като теб, поръчах нова и всичко се оправи с нея.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#18
Question 

Телефона бил мостра... Смених марката с Huawei G8. Този телефон за сега работи перфектно, но ще се види за напред Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)