Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SONY XPERIA Z3+/ SONY XPERIA Z5 ?...или нещо друго.
#1
Exclamation 

Съвсем скоро трябва да купя телефон. Влюбих се в z3+, но прочетох много отрицателни коментари и съответно започнах да се чудя между него и z5( за който също четох и отрицателни неща). Кажете какво мислите и за двата. Впечатления, мнения и т.н. Ще са ми от полза. Също и за някой друг, ако имате впечатления. Искам да прави много хубави снимки и с двете камери и да мога да играя без постоянно да ми забива.  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих взел Z5.
Камерата е пипната повече... Като цяло е положено старание да се отстранят недостатъците от предните телефони

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

И аз съм за Z5.
Цитирай
#4

Да, но четох, че и той също прави проблеми, особено при актуализацията на андроида, не знам какво да правя, още не съм решила...
Цитирай
#5

Взимай Z5! Няма да съжаляваш! Smile
Цитирай
#6

От любопитство какви проблеми прави Z3? Аз и жена ми имаме, но не съм имал нинакви. Smile

Иначе за съвет - Z3 е по-тънък и батерията е по-трайна. За камерата не знам, моята презумция е че смартфон с поещвече от посредствена камера не мя

Sent from my D6603 using Tapatalk
Цитирай
#7

За z3+ много пишат, казват и показват в клипове в youtube, че много прегрява и че камерата, ако е включена малко повече почва много да загрява и изключва камерата, особено, ако е на видео 4к или пробваш различните функции за снимане също. Говорим за z3+ , не за z3... А за z5 четох, че прави проблеми при обновяването на андроида. Не знам какво да правя. Искам да си заслужава, възнамерявам да го ползвам доста време и да не е 1000 лв.
Цитирай
#8

Вземи Z5 и не обновявай, какво толкова? Или пробвай XPERIA X, също не лош и много добре оптимизиран софтуерно. Или ако държиш на Z5 (наистина ненормално красив смартфон) просто не обновявай Android-а веднага, а си преценяй ъпдейта-изчакай известно време след като се пусне обновлението, прочети мнения при кой как, ако е голям ъпдейта (особено на кръгло - пр. от 5.1 на 6) reset-а е препоръчителен.
Ако не ти е нужен ъпдейта и не виждаш нищо в обновленията, което да ти трябва, просто не ъпдейтваш и се наслаждавай на телефона както си е, не е задължително да бъде ъдпдейтван.
Цитирай
#9

(2016-07-24, 18:40:37)mimozka961 написа:  А за z5 четох, че прави проблеми при обновяването на андроида.

Нищо подобно. Имах Z5, а след това Z5 Premium и не е имало никакви проблеми. Надграждам телефоните и на още няколко приятели, които имат Z5 и нито един не е имал проблем. Не знам къде ги четеш тези глупости, но явно ги пишат хора, които нямат идея какво правят или просто са чули, че една жена в автобуса е казала...

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Май май ще взимам z5, а според вас дали ще има за него обновление, когато пуснат android nougat
Цитирай
#11

Неминуемо ще има тази актуализация, но не това трябва да е основаната причина, за да се закупи дадено устройство.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)