Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

F400L изгуби MTP режим?!
#1

Здравейте колеги! Изчезна ми MTP достъпа от известно време и сега не мога да си свържа телефона с компютъра! Изчетох доста, но нищо конкретно не намерих. Изтривах драйвери, пак ги инсталирах, нови, стари и пак нищо. Пробвах с различни кабели и друг компютър. Никакъв резултат. Телефона е F400L s Android 6.0 v30H. Ако някой има подобен проблем и го е разрешил нека сподели!
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато го включиш в компютъра не се ли появява един символ горе, че е включен?
Свали бара надолу, кликни на лентичката и би трябвало да ти се появи ей такова екранче като на картинката.
Избираш MTP. Ако иска разрешение - съгласяваш се, иначе минава в режим зареждане от USB-то.
Поне при мен така се случват нещата D855 е моето.


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_2016-07-24-23-35-33.jpg Размер: 8.42 KB  Сваляния: 21
Цитирай
#3

Не не ми излиза това меню. Преди излизаше, но се изгуби. Не ми и сигнализира компютъра когато го свържа с USB-то. Просто нищо не е както трябва.
Цитирай
#4

хм, след като си изключил проблем с кабел и компютър... това ми прилича на прекъснала букса към платката или някъде поизгоряло по схемите навътре за USB връзката.
Все си мисля, че с какъвто и да е андроид все щяха да се намерят с компютъра ти. Според мен е хардуерно нещо. Не е лошо да отиде до сервиз...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)