Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

Според мен едва ли идеята е да се променя каквото и да било... по скоро да се усъвършенства... да се направи по добро ако не във всеки по поне в повечето аспекти - дисплей, камера, звук, батерия... ако искат да правят радикални промени е по-вероятно да пуснат нова серия...
Аксесоари

[Изображение: adff89bc7041bf1d9fedd5350875e5ca.jpg]

Това "6" какво ли означава ?!?!

@g1kata,да не навлизаме в подробности,че ще стане мазало....Sad

(2017-02-10, 19:52:41)hazART написа:  Незнам, но винаги съм се чудел защо всички известни личности ползват iPhone, другите марки като Samsung, SONY, HTC и LG предлагат същите телефони смисъл същия клас, или само заради ябълката. Big Grin
Та другите производители каквото и да предложат те все iPhone взимат, но сега Samsung може и да променят нещата с Samsung Galaxy S8, с големия дисплей в малко тяло. Но Apple като представят iPhone 8 със същото съотношение дисплей размер, те пак ще бъдат лидери, и за това се чуда SONY, LG и HTC не може ли да измислат нещо такова и те в новите си телефони.

Имаш някакво грешно впечатление. iPhone НИКОГА не са били с кой знае какво съотношение дисплей-тяло, да не кажа, че за цената си е даже посредствено. Откъм хардуер ябълките далеч не са най-добри, но маркетинга им е най-добър в целия свят. Не е просто мода. От завода излиза много евтин, но успяват да те убедят, че това е най-премиум марката, най-иновативната и т.н. и така си продадат моделите с надценка в пъти над цената, от която излизат от завода. Изградиха си име на най-висок клас производител, както и Samsung. Samsung преди години не бяха този топ бранд, който е сега при смартфоните (а и при телевизорите).

И сега малко повече по темата- според всичко събрано от изтеклите и официалните данни, при S8 съотношението дисплей-тяло ще е 84,4% за 5.8-инчовия вариант, което е много добър показател.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8-8161.php

@HERUS впечетлението ми не е грешно, ти прочете ли, че съм написал като представят iPhone 8, а слуховете са, че и той ще бъде като Samsung Galaxy S8 в такова съотношение дисплей.
@Tonkata защо пък не. Може да стане нещо като с Edge моделите, ето сега с този дисплей, макар, че Xiaomi Mi Mix е с такъв - голям дисплей в малко тяло.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Ами не съм сигурен,че дисплея ще компенсира един куп други неща,които няма как да пренебрегнем....Съмнително малката батерия,съмнителния асистент,който на всичкото отгоре май ще се активира с допълнителен бутон като walkie talkie Smile,неудобното място на,което е поставен скенера,който според последните слухове ще играе ролята и на home бутон(?!?!?),скандално високата цена от $1000+ за S8+...Изобщо не ми се мисли,ако всички тези слухове се окажат вярни....Smile
Да не говорим за цветовите варианти на устройствата....Последната хрумка на дизайнерския отдел е да добавят нов цвят,който е типичен за области като.....Анадола примерно....Smile
Дано имат акъл и да се откажат от това си намерение или пък това да е шега на някой "хейтър",че в противен случай ще е проява на много лош вкус...Smile


Sent from my x600 using Tapatalk

Edit

[Изображение: 7ltZkfA.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

Интересни фотоси - curved . de Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White

Страхотен дизайн отпред, но като го обърнеш - глупост след глупост. Не само на сензора за пръстови отпечатъци не му е мястото там. Според мен и ''чекмеджето'' за сим-картата не трябва да е отгоре.

Във видеото, телефоните бяха с Micro USB.
Иначе ми харесва идеята.
Определено тази дизайнерска линия ми е на сърце.
Защо да не е слотът отгоре?
Ако не се лъжа, имаше телефони от А серията на които беше там. Не мисля, че е проблем.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Просто не ми харесва. Може и да не съм свикнал.

И моята сим карта е отгоре (сега проверих, иначе съм забравил къде е в момента, в който съм я поставил в телефона).
Не мога да си представя за кого и по каква причина това може да има значение.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Телефона от рендерите е много готин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

[Изображение: 7s9fsDC.jpg]
Прогнозите на evleaks. Не че съм очаквал нещо друго.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

Много ще е красив
https://www.sammobile.com/2017/02/13/fre...ht-design/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Е..определено ми харесва какво виждам!Браво на Сами,изглежда уникално красив..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

@TNKZ, ако наистина е това... май наистина ще се продава с тонове.

Samsung Galaxy S10+ Green

Съмнявам се тези рендъри да са на реалния S8. Вижте датата... Понеделник, 24 септември. Най-близката такава е през следващата 2018 година.
Освен това не са улучили и цветовете. Към познатите Black Onyx, Coral Blue, Gold, Titanium silver, White, ще бъдат добавени и два нови цвята - виолетово (наречен Purple Blue) и тъмно червен (наречен Red black).
SAMOLED екрана ще е изцяло ново поколение, още по-ярък и с още по-наситени цветове, но и с по-голяма енергийна ефективност спрямо всички предходни SAMOLED панели.
evleaks се заиграва с бройки и процентите понеже е разбрал, че Samsung ще произведат за S8 14 милиона replacement панела, за S8 Plus - 10 милиона.

Always looking forward

На мен ми се струва малко невероятно, ако Самсунг искат да скрият дизайна толкова лесно да изтече. Или Самсунг са пуснали това защото знаят, че ще се хареса и искат хората да го чакат или са пуснали фекове за да заблуждават противника

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Статията е от преди 4 часа, къде видяхте тази дата?

на снимките ... погледни екрана на теУефонЯ ...

".....ще бъдат добавени и два нови цвята - виолетово (наречен Purple Blue) и тъмно червен (наречен Red black)."

.jpg Screenshot_20170212-104834_1486929837422.jpg Размер: 38.47 KB  Сваляния: 85


   

Не претендирам за достоверност !

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Дизайна е красив. Цената от 2000лв, е абсурдна!
Догодина. сериите A и J, ще са със същия дизайн.

Последните неофициални рендъри показват същия дизайн като на S7, само че без хардуерните бутони и, следователно, с по-голям екран в същото тяло. Та не разбирам какво му е по-красивото, след като дизайнът е с минимални промени от 3 години насам?

За сметка на това големината на батерията е отчайващо малка за този размер екран, колкото и енергоефективен да е той. Предполагаемото място на пръстовият отпечатък е с цел визуална красота и симетрия, но от гледна точка на ползваемост е смешно. От опит с телефон, чиито бутони са на гърба, но под камерата, мога да кажа, че се случва в бързината да замазвам камерата.

Предполагаемата цена е красива, но не за потребителите.

@kayovas то не беше хейт, то не беше чудо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Наистина е доста красив. Колкото и да е хубав , иновативен , бърз и тн. цена над 1000лв е нелепа според мен.

Iphone X Space Grey 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)