Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

Не е хейт, а самата истина. Телефона ще е красив , но няма да е нищо ново.

Note 10+
Аксесоари

Цена над 1000лв. за флагман вече се приема съвсем нормално.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Smile А цена над 2000?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE

Кой е казал за цена над 2000лв. или да има коментар?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-02-13, 19:15:46)hazART написа:  @kayovas то не беше хейт, то не беше чудо.

Както искаш го приемай, аз съм се аргументирал. В рендърите не виждам нов дизайн т.е. ако за някой S6/7 са били красиви, то и този ще е красив, но нищо различно от вече видяното; батерията е меко казано посредствена(чакаме финалните цифри и тестове, за да сме коректни). Спряганата цена ще е нагоре, лично аз не виждам техническо основание(иновация), освен пазарната логика, че щом нещо се купува, цената му се вдига.  Ако някой е чакал асистент от Samsung и тук май ще има разочарование. 

Устройството ще е интересно за тия, които искат Samsung с по-добро съотношение на екран/размер на телефона. Има очевидни даунгрейди, а цената расте. 

Пробвай сега ти, но с аргументирано "фенство". Smile

1000-1200 лв иди/дойди. Но всичко над тази сума е прекалено просто.Все се надявам тайничко при обявена безумно висока цена да няма продажби и да се ''сетят'' да ги намалят малко. Но явно за хората по света въобще не им е проблем да отделят 1000$.

Iphone X Space Grey 

(2017-02-13, 20:41:07)lockup написа:  1000-1200 лв иди/дойди. Но всичко над тази сума е прекалено просто.Все се надявам тайничко при обявена безумно висока цена да няма продажби и да се ''сетят'' да ги намалят малко. Но явно за хората по света въобще не им е проблем да отделят 1000$.

За много хора е така, но в крайна сметка цената ще се отрази на продажбите. Конкуренцията е много близо. Ако искат оптимални продажби, а те искат, ще трябва да продават телефона малко по-евтино. Samsung това си го знаят Smile

Много красив се очертава

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

ябълките като са супер скъпи как ги копуват като полудели? има и друга страна на високата цена- когато си толкова разпознаваема компания като самсунг или епъл, спокойно може да завишаваш леко цените на устройствата всяка следваща година. цената някак се явява като престиж- по скъпо= по-добро(не казвам, че е така реално). другото което си мисля- когато големите завишат цените на устройствата си, пак ги продават лесно и бързо, а по-малките играчи на пазара също решават да ползват стратегията с високите цени, щото туко виж излезе, че според потребителя "телефончето е много евтино и изглежда не е добро колкото сами или апле". е да, ама при тях продажбите не мърдат особено.
Самитата като окупираха куалком директо оставят другите да дишат праха по леко по-старото процесорче.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock

Едно ми е интересно и ако някой е запознат нека го сподели: Каква ще е батерията и рам на новата S8, защото навсякъде противоречиви информации се изливат? Някой говори за 4 гб рам други 6, трети 8 гб. Аз лично не смятам, че от Самсунг ще заложат на 4 гб. при положение, че искат да надграждат. А да повтарят същия хардуер като 7-цата е нелепо мисля.

За батериите е ясно-3000 mAh за S8 и 3500mAh за S8+....За количеството RAM все още не е ясно,но нещата за нас отиват на 4 GB макс...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

А какво им е новото на червеото и лилавото? S4 го имаше в тези цветове.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite

(2017-02-14, 12:32:55)tonkata07 написа:  За батериите е ясно-3000 mAh за S8 и 3500mAh за S8+....За количеството RAM все още не е ясно,но нещата за нас отиват на 4 GB макс...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Ти май се майтапиш 3000 и 3500, та това са си стари параметри... Ако наистина е така ще е много жалко за компанията. Но нали се бяха заканили да е уникален тази 8-ца. Някъде бях виждал параметри от порядъка на 4200 mAh и 6 гб, 8гб рам. Нали уж щеше да има и 4 к дисплей. Ако вървят така нещата то моя ще си актуален поне още 2 г. на параметри хахахахах

Този телефон пак ще си е уникален....Като цена обаче.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Тонка, тебе цената няма как да те уплашиSmile доказано!

(2017-01-17, 13:04:54)bodonance написа:  @tonkata07 и софтуера и хардуера имат своите конструкции и съответно грешките в конструкциите на софтуера водят до неправилна работа на софтуера и се броят за софтуерни, съответно грешки в хардуерната конструкция пречи за правилната работа на този хардуер ... от там и конструктивния проблем се причислява към съответната категория, та хардуерен проблем си е отвсякъде ...
И да способни са да правят каквото искат с бутоните ... ще се намери даже някой да го хареса ...
@arrogant естествено като търговец е да го продам на най високата възможна цена, независимо, че ми е излязло незначително малко ... НО това, че определени индивиди са готови да платят 1000 евра за нещо чаркулята на което са 200 евро и да кажем още 200 евро R&D, печалби, разходи и т.н. , определено НЕ означава, че останалата част от индивидите са готови да дадат за това нещо повече от 500 евро ... Ти 4ката казваш 900 ... аз дадох 700 например. За мен има една психологическа бариера, която не трябва да се прекрачва.
И такъв от 200 лв върши сходна работа, останалото е лакомия на сетивата ... Имал бил хубав екран например ... да ама 5 инчов екран по скъп от телевизор от същата марка с 55 инча ... не е нормално някак това. Примери като този дал бог ...

"Над 1000 пари за телефон мога да си представя да дам, само и единствено ако печеля от него ..."  Ами да ти кажа аз дадох и то 1500 и наистина печеля от него защото на него получавам страшно ценна информация, който ми изкарва в пъти това, което съм похарчил за него и съм страшно доволен. Реално всеки нормален и разумен потребител който иска наистина надеждна високотехнологична машина ще го каже същото ако го ползва разумно. От 15 г . съм в технологичния бранш и съм пробвал всякакви марки и то най-доброто им и не го казвам като някакъв заслепен фен-хлапак, а като човек пробвал всичко и тествал всичко и смело мога да заявя, особено за тия които плюят марката Samsung, че това е наистина перфектното съчетание в ръцете на човек - мощност, надеждност и красота в едно. Мога изреждам всякакви предимства и недостатъци както на тях, така и на другите, но е безсмислено. Всеки си има предпочитание независимо от каква гледна точка и вкус си ги избира. Едни харесват Ябълката, други LG, Huawei и тем подобни, но едно трябва да е ясно: С този продукт компанията е получила наистина огромна положителна оценка от към технология и разработка и то самите финансови резултати го показаха. В момента в глобален мащаб те са 49% от пазарния дял в смартфоните, където 19% са на Apple, 8% Huawei и вече другите. И това е наистина извоювана слава от марката Самсунг с дълъг и упорит труд през годините и никой не харесващ ги няма право да пренебрегва лидера  в технологиите в момента.
Наистина всеки е смободен да избира какво да носи и ползва, но един съвет - никога не се влияйте от чужди мнения, които са непроверени и недоказани. Няма съвършен смартфон, защото няма съвършена техника, но печели онази компания, която сведе  процента до минимум
 негативни явления в тях. Съветвайте се и си избирайте това, което е според вашият вкус и средства.

(2017-02-14, 16:28:17)iamgod написа:  "Над 1000 пари за телефон мога да си представя да дам, само и единствено ако печеля от него ..."  Ами да ти кажа аз дадох и то 1500 и наистина печеля от него защото на него получавам страшно ценна информация, който ми изкарва в пъти това, което съм похарчил за него и съм страшно доволен.

Без ни най-малко да се заяждам, ама същата информация можеш да я получаваш и на телефон за 200 лв. Телефон за работа си представям този, който има издържлива батерия. Работил съм с хора, които изкарват пари с телефон, основно и главно говорят през 90% от времето, останалото са мейли. Но да кажем, че на някой му трябва екран за по-специфични дейности, тогава батерията на телефона ще е още по-важна.

А както става ясно, следващите S8/+ ще са със много скромна батерия спрямо размера на екрана.

(2017-02-14, 16:36:29)kayovas написа:  Без ни най-малко да се заяждам, ама същата информация можеш да я получаваш и на телефон за 200 лв. Телефон за работа си представям този, който има издържлива батерия. Работил съм с хора, които изкарват пари с телефон, основно и главно говорят през 90% от времето, останалото са мейли. Но да кажем, че на някой му трябва екран за по-специфични дейности, тогава батерията на телефона ще е още по-важна.

А както става ясно, следващите S8/+ ще са със много скромна батерия спрямо размера на екрана.

Така и си напълно прав и ако си прочел последвалото в поста ми, аз никого не задължавам да се изръсва с 1500 кинта, като може да вземе всеки друг "китаец" и то дори с по-добри уж параметри. Така е и съм 100% съгласен, но тук за мен нещата не стоят по този начин. Всеки човек струва толкова, колкото струват принципите му и реално за мен е въпрос не само на так. нар. изхвърляне и да се залита по мода, марка и тем подобни принципи. Този избор да си закуря именно тази марка и този модел и дълбоко и всеобщо осмислено и подкрепено с множество положителни доказателства за доброто качество на тока, което тази марка прави през годините, както в частност този модел.
Сега и да прилагам доказателства за издръжливост на батерия и всичко друго е безмислено, но мога да заявя, че в норбално ползване, което ще рече поне 3-5 ч разговори и без изключване на 4g+wifi и множество беграунт активирани приложение съм правил без проблем към 6 ч екран и цели пълни 2 денонощия без нищо да се изключва и то с тази му 3600 mAh батерийка. При положение че от всички така плюещия и харчещ амолед дисплей е винаги над 60% осветеност. 

Опитах да задоволя любопитството си и с един 7S+ и никога не постигнах този резултат, при което моментално замина на пазара за втора ръка. Реално айфона е прекрасен смартфон, но да не прекарваш с часове върху този така беден и блед IPS дисплей. Просто останах без очи с това прехвалено нещо и смел безуспешния ми опит да се увера сам в несъвършенството на тази прехвалена марка реално никога повече не бих я закупил отново. И реално е грехота да се искат такива суми за технология, която е с години назад от много други. Също никога отново следните малки няма да ги държа в ръка  - LG, HTC и SONY. 
Лично имам много добри впечатление от новите модели на Huawei P9 и Mate 8, но тяхното MIUI не е моята модификация на андроид. Някой модел също от Xiaomi ми направиха уникално впечатление. А и като сигурно огромен фен на истинските технологични лидери в миналото - въздесъщата Nokia - очаквам с интерес да видим какво са ни приготвили, независимо че ще са брандирани продукти, но се надявам да има поне 50% от креативността в тях, което ще е още един повод да нося в другия си джоб една голяма марка. Motorola също имат прекрасни нови попадения и независимо, че също са под китайската шапка на Lenovo мисля че идеите са си налице и си личи все пак многото години класа и при тях. Нека спомена новаторите, покорили множество пазари миналата и тази година -Huawei, които наистина доказаха, че със желание и много идеи /и много пари/ може да се постига нещо достойно на световно ниво и дори нещо повече - да се добере до третото място на върха на технологичната пирамида оглавявана от големите марки Apple и Samsung. Да доказаха го и последните им модели са наистина много качествени. Реално мой съвет е за тези, които имат афинитет към китайските марки ги препоръчвам пред всички други като Xiaomi,Meizu,Lenovo и тем подобни. Вземете продукт на Хеауей и няма да сбъркате. 

Надявам се да съм бил полезен. Поздрави

Кайо, прав си на 1000%. Аз примерно си вадя хляба и с телефона, и основно говоря (70%), изполвам служебна поща (10%), SMS-и (10%), и лично Вайбър, малко браузване, и някоя друга снимка. И да, телефон за 200лв с яка батерия, би ми вършил същата работа. А Галакси Ес Седем Едж Плюс, не би ми помогна с нищо.

Хм...Що за глупост ?
10млн S8 и само 6млн S8+ за старта на продажбите !?!?!
Дали заради предполагаемата цена на S8+ ?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Глупости !
10 и 6 млн дисплея ще бъдат произведени за да наваксат...Ще бъдат пуснати много по-малко бройки в продажба....Smile

Samsung Galaxy S7 Edge

Така е малко са поръчаните бройки за продажба, но имай в предвид, че това е доста яко маркетинг проучване и бъди сигурен, че от Самсунг са наясно колко могат да продадат още първата седмица, а те ще са милиони бройки. Реално със сигурност имат такива ревностни клиенти, че още дори не излязъл и вече са направили пре ордер.

[Изображение: iPhone-8-concept.png]

А кажете сега кой от кого копира? 

http://www.phonearena.com/news/A-new-App...ty_id90989

Никой от никого не копира....Самсунг ще доставя OLED дисплеите за iPhone X и в този ред на мисли,с дисплей на Самсунг няма как iPhone да разглежда по-различно...Smile
Това с уговорката,че дисплеите ще са извити.

(2017-02-14, 18:00:47)tonkata07 написа:  Никой от никого не копира....Самсунг ще доставя OLED дисплеите за iPhone X и в този ред на мисли,с дисплей на Самсунг няма как iPhone да разглежда по-различно...Smile

Ей ябълката така и не си направи добри собствени дисплеи, а имат технологията и то в пъти.

Не знам за вас, но този рендер направо ме отвява в това синьо
http://i-cdn.phonearena.com/images/artic...enders.jpg

Samsung очакват 40% повече първоначални доставки та новите телефони сигурно ще се продават повече и от Samsung Galaxy S7 и Samsung Galaxy S7 Edge. А и с новите цветове ще е още по-добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Стига да са истински, но изглежда екстра тази 8-ка

Samsung Galaxy S7 Edge
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)