Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.
#51

Имах предвид бутон тип OnePlus 3 или пък HTC,а не тип Самсунг.....Smile
Аксесоари
#52

И аз мисля, че ще остане "бутона" но без физически клик.
#53

От друга страна дефектиралите хоум бутони на притежаващите ги устройства не са малко.
Като нищо да го направят сензорен.
Така ще намалят дефектите и ще удължат "живота" на бутона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#54

Стил htc 10 пак върши чудесна работа, даже малко повече ми харесва отколкото на S серията - колкото по-малко движещи се части толкова по-добре. Въпроса е да не го премахват напълно.... аа и естествено да не пипат подредбата на бек и рисънт копчетата. Те останаха май единствения производител, който ги прави правилно.

Trust nobody who smiles before 10am...

#55

Huawei, Xiaomi, Oneplus, ZTE имат настройки на бутоните и да си ги ползваш както ти е удобно. Което е по-удачно според мен. Ако за теб перфектната позиция на бек бутона е от дясно, за някой друг бек бутона трябва да е от ляво. Както казах - въпрос на лични предпочитания.

Huawei Mate 10 Pro
#56

И на LG-то може да ги подреждаш. И аз държа бек-а вдясно.
Иначе крайно време беше да направят бутона сензорен. А фингърпринт скенера ако е отзад, не бих взел телефона. Когато стои на масата винаги трябва да го вдигам, за да го отлюча.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
#57

Аз пък никога не съм разбирал това:

"Ако е на масата,винаги трябва да двигам за да го отключа" 

Ако целта е да го отключиш за да видиш колко е часа примерно,тогава съм съгласен,но ако ще го ползваш....Извинявайте,но в този случай няма никакво значение къде е скенера....Сега пробвах да ползвам телефона както е на масата....Ами не се получава !Smile
Или аз не правя нещата по правилния начин ?
#58

Не те знам какво правиш, но аз цял ден ползвам телефона на бюрото ми, когато ми трябва. Без да го вдигам. Пиша със swype, пускам си музика, отварям си сайтове както си стои телефонът на масата. Кое не е ясно, не знам.
Извършвам тези действия с показалец.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
#59

И това е възможно най-удобния начин за ползване на телефона ?Smile
Всъщност е въпрос на личен избор и предпочитания....Smile
#60

Като е въпрос за смяна на една песен, проверяване на нещо бързо в нета и т.н. и на мен ми е по-лесно да го направя докато телефона си лежи на масата. Докато е на легналото безжично зарядно или в колата на докинг станция също е в пъти по-удобно сензора да е отпред. Разположението отзад и отстрани честно казано не го разбирам.

Trust nobody who smiles before 10am...

#61

Тонка, приеми, че най-добрият начин за каквото и да е за ТЕБ, не означава, че е най-доброто за всеки. Сега, когато си лежа на дивана, си държа телефона с едната ръка и с другата пиша със swype keyboard, т.е. пак с показалеца. Когато съм на работа е друго. И независимо как и кога го държа (телефона) винаги сензора за пръстов отпечатък бих искал да е отпред. Това е за мен, който иска да му е отзад (скенера) да търси такъв телефон.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
#62

За мен единствения проблем за сега, преди да го сложат в самия дисплей, е че така няма да има стерео говорители. Затова и харесвам телефони при който сензора е отзад.

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)
#63

4k 8k 15k дисплеи , 32 ядрени процесори,16 гъби РАМ и накрая ...... батерия пръдня ( с извинение) .Вместо да се помисли как да се увеличи капацитета на батерията ... 4к дисплей с под 5000 mAh батерия не го виждам как ще стане.

Iphone X Space Grey 
#64

[Изображение: 125578a7ac805f08c78048ed791d4a9b.jpg]

Доказателството,че в S8 ще има гласов асистент с името "Bixby"....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#65

Ужас.... вместо да се концентрират върху допълнително оптимизиране на софтуера си, те създават някакви глупави гласови асистенти пак, а както историята ни е показала, никога не са имали успех в това отоношение.

Trust nobody who smiles before 10am...

#66

Bixby... Big Grin

Две неща трябваше да направят, да си оправят батериите да не гърмят и да си оптимизират още софтуера... Обаче явно от "Bixby" има повече нужда...


Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#67

Поредния скъп боклук на пазара...кой го вълнува тея гласови асистенти не знам,като трябва само една корава батерия и оптимизация...а и без гърмежи ест.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
#68

Много точно казано от 'musabesni'. Браво!  Samsung май ще излязат от тоя бизнес.
#69

Още 1 модел с гърмящи батерии и самсунг ще ги пишем бегали и ще продават процесори и екрани на конкурентите си

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#70

Колеги....Гледайте малко по-позитивно на нещата....Поне доколкото е възможно,когато става дума за Самсунг...Smile
Apple имат асистънт,Google имат асистънт,който на всичко отгоре е далеч по-добър от този на Apple....Нима очаквате,че Самсунг няма да имат ???Smile
Да,да,знам...батерията и оптимизациите......Това от Note 7 няма да се повтори...Нека Самсунг обвиняват когото си искат за този проблем...Smile
Оптимизациита....Тук вече положението е безнадежно и едва ли ще се оправи,но надеждата умирала последна..Smile
#71

(2016-11-03, 14:39:47)person написа:  Много точно казано от 'musabesni'. Браво!  Samsung май ще излязат от тоя бизнес.

Да, да.... най-големия андроид производител просто така излиза от бизнеса. Що говорите глупости?

Trust nobody who smiles before 10am...

#72

Samsung купи фирмата Viv създателя на Сири

MEIZU MX4 16gb
#73

(2016-11-03, 19:42:45)smiley написа:  Да, да.... най-големия андроид производител просто така излиза от бизнеса. Що говорите глупости?
Защото са чували за Нокиа?!

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#74

Нокия бяха тясно свързани с "мобилния пазар". Самсунг могат да си позволят дълги години, да излизат на загуба в тази сфера, като компенсират "батериягейт" от другите стотици неща с които се занимават и произвеждат... Несравними примери са.
#75

(2016-11-03, 21:31:04)bobyn написа:  Защото са чували за Нокиа?!

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

О моля те, стига. Знаеш че двата примера нямат НИЩО общо. При нокия беше години наред от тъпи по тъпи решения, самсунг имат един модел със сериозен проблем, който спряха от продажба и айде вече ги изкарват от пазара Bu 
Се едно да кажеш, че гугъл ще фалират щото са имали един неуспешен проект. Що само си чешете клавиатурите?

Trust nobody who smiles before 10am...

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)