Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.
#76

Не съм казал, че лично съм на това мнение. Но ти се изцепи така, все едно никога не се е случвало и няма да се случи отново.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Аксесоари
#77

(2016-11-03, 21:59:13)bobyn написа:  Не съм казал, че лично съм на това мнение. Но ти се изцепи така, все едно никога не се е случвало и няма да се случи отново.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Мнението ми не беше насочено към това, че е невъзможно, а към смешните причини които бяха изтъкнати поради която ще се случи излизането им.
Една гърмяща батерия и вън.

Дори Нокия не фалираха от вчера за днеска. Както казах там беше серия от тъпи решения.... хората са си го казали, който каквото сам си направи никой не може да ти го направи.

Trust nobody who smiles before 10am...

#78

Ами то натам отиват щом и съдомиялните им машини гърмяли нещо...и там 2.8 милиона изтеглени бройки от пазара...навик взе да става май Big Grin

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
#79

(2016-11-03, 21:59:13)bobyn написа:  Не съм казал, че лично съм на това мнение. Но ти се изцепи така, все едно никога не се е случвало и няма да се случи отново.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Самсунг произвеждат толкова много и различна техника че дори могат да фалират мобилното си подразделение(което няма да се случи скоро) и им дреме на шапката Wink Може да се случи от тъпи решения, още два три гърмящи телефона, да изкарват неща като сони и лг..... Да, ако станат като тях може и да фалират.

А за съдомиялните машеини и какво още гърми - те мисля че са и във военното производство може да тестват разни неща за там Tooth

А за S8 - интересно ми е как ще е процесора, трябва бая да се постараят този път след избухващия ноут. Не защото ми пука изобщо дали ще фалират или не, ами очаквам след този резил наистина да направят устройство без компромиси Smile
#80

...и цената да не стартира от $1000/€1000...
#81

(2016-11-06, 22:52:22)MUFC написа:  ...и цената да не стартира от $1000/€1000...

Като гледам каква е тенденцията последните няколко месеца бих казал, че няма шанс....

Trust nobody who smiles before 10am...

#82

(2016-11-06, 22:52:22)MUFC написа:  ...и цената да не стартира от $1000/€1000...

Определено ще е толкова, освен ириси и термометри, ще има и еквивалент на SIRI(-нето):

Цитат:по време на среща с медии в петък вицепрезидента на компанията Ри Ин-Йонг е заявил, че Galaxy S8 ще е първото устройство на Samsung с такъв гласов асистент. Според него услугата ще е различна от използваните в продуктите на конкурентите. През октомври Samsung обяви, че ще придобие американската компания Viv Labs, която стои зад използвания от Apple асистент Siri.


Близки до компанията източници твърдят, че усилено се тества предупреждението от страна на асистента: "Fire in the hole!" Big Grin

Cognosce te ipsum!
#83

Презентацията се отлага за април месец.
http://www.wsj.com/articles/samsung-test...1478516959
https://consumerist.com/2016/11/07/samsu...assistant/

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
#84

Ако го отложат за април реално на пазара ще е през юни Facepalm1.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#85

Има слухове че и J5 гърми....ако са верни, ще се окаже че има нещо тотално объркано при Самсунг, което може да забави допълнително S8.
#86

По последна информация щели да променят размера на екрана в два варианта 5,7 и 6,2 инча  Smile , ката размера на телефона няма да се промени.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#87

По- скоро пише,че размера няма да се промени много.
Не може да вкараш 5.7 в тялото на 5.1

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
#88

Е как!
Xiaomi, вкара 6.44 в тяло от 5.5! (i6/i7 plus)
#89

Е чак пък в 5.5 не е. По-скоро в 5.7 - 5.96 някъде
http://www.phonearena.com/phones/size#/p...10294,8626


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#90

Точно 5.5 е.Това, че Нексус 6 е със 74.1% съотношение екран - тяло, не означава, че всички телефони са с толкова.
http://www.phonearena.bg/phones/size#/ph...10294,9816
#91

Е хайде сега, моя е 5.7 без втория дисплей, Nexus 6p и той е 5.7 и са г/д еднин размер, даже са по-тесни.
Вие сега с Айфон 7 плюс го сравнявате, той май е единствения с 5.5 дисплей и същата височина, за друг не се сещам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#92

Вече всеки месец излизат нови и нови модели смартфони.
Samsnung, мислят само за това колко процента печалби могат да спечелят от продажби и т.н.
Вместо това трябва да помислят за потребителите си и да им предложат нещо добро и достатъчно трайно на добра цена.
Ще бъде добре, ако направят примерно 3-4 модела съответно от нисък, среден и висок клас смартфони, НО наистина качествени модели и много стабилни, откъм производителност и със редовна поддръжка, в продължение на 4-5 год. , а след толкова години да пуснат новите модели, които логично, ще бъдат по-добри от добрите стари смартфони.
Така трябва да направят и другите производители и тогава всичко ще бъде много по-различно, а технологиите просто ще ни вършат полезна работа, и няма да се гъзарим, през няколко месеца, с най-новия модел на самсунг или гугъл или лг и т.н.
Смешното е, че в днешно време повечето хората са много повърхностни  като ме питат какъв смартфон притежавам, а аз им отговарям, че е "alcatel..." (дори няма нужда да изговарям модела), на лицето им се появява някаква странна физиономия изобразяваща безразличие и автоматически отговарят "ооо, а, моят е самсунг S... най-новият" и в този момент сигурно се гордеят от факта, че имат по-добър смартфон от мен.
#93

Хората са запомнили Alcatel като някакви супер евтини телефончета , някакъв много евтин имидж имат в България. Ходи разправяй, че като е Alcatel съвсем не означава, че е с 256MB RAM, 512MB ROM и Android 2.2 или дори е с копчета и фенерче...

Иначе аз смятам, че Samsung се старят и правят много добри телефони - моят е такъв в момента, слабо място категорично няма. Има дребни забележки (като лесна надраскваемост по лайсните / което е оправя с един bumper, например / или heating /кой телефон с Fast Charge няма?/) , но като цяло е много добър откъм дисплей, батерия, поведение, съвместимост и т.н.

А подобна политика не би била печеливша за производителите - за тях печалбата от комплексите на хората е важна, защото е един голям процент - дали ще се хвали някой с S-ка, или с ябълка, или нещо друго - това е важното. От комплексарщина има хора с Mercedes-и за 10К и живеещи в керпичени къщи... ходи си обясни логиката. Просто това продава. А те това целят - продажбата. Логично е.
#94

Здравейте мисля че бъдещия модел ще бъде уникален и много добър,Самсунг си взеха поуката от фиаското с ноте 7 и съм сигурен че ще направят страхотен нов флагман.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
#95

Предвид наизлезлите китайски телефони за по 700-800-1300$, смятам че ще ни изненадат с цена. Пък и се очаква нов iphone, а те с това се сравняват, та цената ще е като за гъзета с два бъбрека, Мерцедес за 100К и "кирпич". Тая загуба от Note 7 трябва да се покрива, а народът с усмивка на уста купува на все по-високи цени...

Изпратено от моят Nexus 7 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
#96

[Изображение: b4235ab2e18332d4ec46f99990b48c37.jpg]

С цена трудно ще ни изненадат....В смисъл,че всички очакваме тя да е значително по-висока от тази на S7 Edge.....Последните слухове в тази посока са,че S8(база) ще бъде с 30% по-скъп и стартовата цена ще започне от $850....Smile
Очертават се и доста промени по дизайна,като премахването на home бутона за да се постигне съотношение screen-to-body от 90%.....Оперативната памет ще е 6 GB(според Самсунг 8 GB не е необходима на този етап и само води до прекомерна консумация на енергия),а вътрешната ще е до 256 GB,Snapdragon 835 и Exynos 9xxx за различните региони,двойна камера и т.н.
В общи линии,едни.....2000лв трябва да бъдат заделени за този модел...Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#97

С договор сигурно ще върви към 1400. Което пак е неприемливо лично за мен.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
#98

Изглежда красиво и лесно чупимо! Smile

POCO F5 12/256 GB





#99

Тонка това ми изглежда като някакъв Iphone, а не на самсунг

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Не е ли прекалено красиво за iPhone ??Smile

Според последните новини,S 8 ще се появи през февруари 2017 г с два размера на дисплея - 5.7 и 6.2":

"It is worth mentioning that the South Korean media today hinted, Galaxy S8 will come in February next year, it has two screens versions, one is 5.7 inches, while the other one is 6.2 inches, are equipped with double-curved screen, built-in 6GB memory."

Според високопоставени служители на компанията(пожелали анонимност),Самсунг са разработили план за компенсиране на всички,които са си закупили Note 7...Компенсацията е под формата на Galaxy S8,абсолютно безплатен разбира се....Smile
Другите новости са премахването на жака за слушалки,както и драстично намаляване на броя на моделите,които ще бъдат пускани в рамките на една календарна година.
Дали всичко това ще се случи,ще разберем много скоро...Smile


Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)