Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

Е ти какво искаш, само да се плюе ли? Ако кажем нещо за Huawei ще ни оспориш, а и невиждам проблем в тема за Samsung да се коментира Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари

*****От 6-7 години пиша и чета в този форум, ама такова чудо,такава фенщина н никога не е било! То S8 бил произведение на изкуството, дизайна му бил революция, дисплея - ултра,мега, гига модерен - налагащ новата мода!*******

Че не е ли? и 1500лв не са пари за семки у нас, но в другите страни не са и кой знай какво, по-скоро са четвърт заплата и да хората предпочитат да ги дадат за Самсунг или Епъл, вместо Мейзу, Шиаоми, Хуавей,Зте, Оне плюс и тн.
ФАКТ.
И нищо лошо няма във фенщината, аз не пиша в форум Айфон, а пиша във форум Андроид в раздел новини, където видиш ли, новината е за новите Самсунзи... за какво искаш да се пише, да се ахва и да се обсъжда, високите цени на петрола ли? или как да си направим добро домашно вино?

20 години не бил виждал такова чудо, какво чудо не си виждал?Феновете на Епъл го правят от 2007, хората припадат в Епъл стора и свършват в гащите като пипнат кутията на новите Айфоните...казахме 2 благи думи за новите смартове на С8 и си показахте ноктите...завист ли е какво е, не знам.
И то на каквото?

(2017-04-12, 19:04:25)Victormihov написа:  *****От 6-7 години пиша и чета в този форум, ама такова чудо,такава фенщина н никога не е било! То S8 бил произведение на изкуството, дизайна му бил революция, дисплея - ултра,мега, гига модерен - налагащ новата мода!*******

Че не е ли? и 1500лв не са пари за семки у нас, но в другите страни не са и кой знай какво, по-скоро са четвърт заплата и да хората предпочитат да ги дадат за Самсунг или Епъл, вместо Мейзу, Шиаоми, Хуавей,Зте, Оне плюс и тн.
ФАКТ.
И нищо лошо няма във фенщината, аз не пиша в форум Айфон, а пиша във форум Андроид в раздел новини, където видиш ли, новината е за новите Самсунзи... за какво искаш да се пише, да се ахва и да се обсъжда, високите цени на петрола ли? или как да си направим добро домашно вино?

20 години не бил виждал такова чудо, какво чудо не си виждал?Феновете на Епъл го правят от 2007, хората припадат в Епъл стора и свършват в гащите като пипнат кутията на новите Айфоните...казахме 2 благи думи за новите смартове на С8 и си показахте ноктите...завист ли е какво е, не знам.
И то на каквото?

Хайде да си спестиш излишното оригиналничене! Коментарът ми беше най-добронамерен! Завист за какво? Да казах нещо лошо?! Не! А че се сравняваш с ай-феновете не говори много добре! Ако искаш - припадай, ако искаш - не! Навремето се смяхме за феновете на купертинци за  сляпата им фенщина, явно сега това се прехвърля и тук и се приема за нещо нормално! hazART, най-нормалното нещо е в тема за самсунг да се коментира самсунг, и всеки да каже какво мисли! Няма нужда от "плюене"! Аз споделих какво ми прави впечатление!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Victormihov, престани да пишеш глупости. Няма място по света, където хората да смятат, че 800 евро не са пари. И да по белите страни в Европа това е 1/4 заплата за някой хора, но за част от хората. И повярвай ми европейците си правят много повече сметката от нас, от деца ги учат да са практични и да не харчат за простотии. Та 800 евро са си толкова навсякъде. Да в Европа са адски активни на пазара Самсунг и Епъл - масово се предлагат и промотират от операторите техни модели с огромни намаления и за това се купуват. Изобщо няма връзка с покупателната способност.
Та по темата и във връзка с горното: Телефона е неприлично скъп. Не само този. Всички флагмани са с необосновани цени. Просто този не прави изключение и в тази цена е включена печалба от над 200%, което явно е нормално. Просто за мен е ененормално за човек разбиращ това да даде тези пари.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

Да ме извиняваш колега maktub ама и аз не се сдържах. Предпоследното ти изречение съдържа НАДУТА ЦЕНА, 1500 лв за топ модела на топ производителя са надута цена, но 1200-1300 за китайски брандове са нормални ! Сподели колко е надута при Хуйвей ? Спомням си преди 10 г си купих когато излезе D600 за над 800 лв и от тогава цените са се удвоили, но не само на Samsung. Ако някой надува цените то май са китайците щото цените им се удвоиха ама не за 10 а за 2-3 г.

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra

(2017-04-12, 19:51:27)bullyboy написа:  Да ме извиняваш колега maktub ама и аз не се сдържах. Предпоследното ти изречение съдържа НАДУТА ЦЕНА, 1500 лв за топ модела на топ производителя са надута цена, но 1200-1300 за китайски брандове са нормални ! Сподели колко е надута при Хуйвей ? Спомням си преди 10 г си купих когато излезе D600 за над 800 лв и от тогава цените са се удвоили, но не само на Samsung. Ако някой надува цените то май са китайците щото цените им се удвоиха ама не за 10 а за 2-3 г.

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Да съм казал. че цената на китайците е нормална? Както по-горе бе писано, цените са надути при всички марки, не говоря конкретно за Самсунг. Просто при моят договор с оператора, с направената ми отстъпка телефонът ми струва 840 лв, което според мен е повече от добра оферта! Относно китайските брандове - може да се спори, но не му е тук мястото!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Това за договора няма нищо общо, щото на много хора, по тая логика като го вземат за 950 или 1000 значи също е добра оферта и не е надута цената...

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra

(2017-04-12, 17:27:21)Victormihov написа:  Който има пари ще избере много ясно Самсунг или Епъл, а не друга марка...
Да разбирам ли, че който няма пари и е със Самсунг или Епъл е с 1 бъбрек? Или който е със Самсунг А5 2016 има пари? Аз нямам пари, признавам си, за това не си взех Самсунг или Епъл!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

(2017-04-12, 20:03:57)bullyboy написа:  Това за договора няма нищо общо, щото на много хора, по тая логика като го вземат за 950 или 1000 значи също е добра оферта и не е надута цената...

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Ти явно четеш каквото ти изнася! Излишен спор!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Който няма пари и е с последния топ модел на Samsung и Apple не е с един бъбрек, ама е с Кредисимо Smile. А който е с пари, едва ли поръчва от алито Smile и се чуди как да спести ддс..

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra

(2017-04-12, 20:04:13)vargala81 написа:  Да разбирам ли, че който няма пари и е със Самсунг или Епъл е с 1 бъбрек? Или който е със Самсунг А5 2016  има пари? Аз нямам пари, признавам си, за това не си взех Самсунг или Епъл!

То това което е написал Виктор е същността на всичко, което се "обсъжда" от 10 страници насам...
Започвам да мисля, че хората, които защитават с такива доводи и оправдават даден минус - смятат всички останали за балъци и адски бедни едвам събиращи пари за "китайка" хора. Щото видиш ли - премиума е за отбраното общество. За другите "гроздето и кисело"...
Няма нищо случайно в това. 
Самсунг освен, че копираха Епъл години наред, сега копират и маркетинга от което и феновете им станаха с копирано поведение.

Сега ако някой каже че хората които си купуват скъпи премиум автомобили, или последните олед тв, или часовници за 5 цифри.суми са с копирано поведение ще замълча. Явно трябва да сме с great Wall, neo и shark на китката!

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra

(2017-04-12, 20:11:26)bullyboy написа:  ..... А който е с пари, едва ли поръчва от алито Smile и се чуди как да спести ддс...

Последния път като поръчвах телефони от алито изръсих на веднъж $1012 ... при $200 ДДС защо да го давам? Не може ли да купя нещо друго за $200 ... Това, че пазаря от али за $1000+ без кредисимо беден ли ме прави? Ако съм с последен модел за $1000 купен с кредисимо по богат ли ме прави? Или по умен? Ами ако не искам самсунг или ябълка съм друга категория човек? Много интересни коментари определено ...
Наздраве.

Едит: bullyboy коли и телевизори е разбираемо ако дават някаква функционалност и комфорт, но часовниците са малко по така. При тях и единия и другия ще ти кажат колко е часа, с разликата, че единия е повече произведение на ювелирството или изкуството ...

Правите дребен хитрец, има и едри ама те укриват по сериозни суми. Тоест крадете от общия бюджет на страната ни. Да ти ръкопляскам ли?

Изпратено от моят MI 4W с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra

Темата и добрия тон май пак излизат от релси, предлагам да се охладите малко за да не заключвам темата!

[Изображение: 21693249.jpg]

Тука стана някаква социална тема. Всеки ще си дава парите за каквото иска. Те са си негови и решението негово и защо изобщо е нужно да ви обяснявам!?
То за това в България няма групов секс по улиците. Всеки щеше да дава акъл и наклон на другия.


Хайде сериозно вече да не заключване темата пак!!!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

100 оки дребен ... мерси Smile
Инак, да малко подвеждащо от моя страна, понеже електрониката е с нулева ставка и там не се дължи ДДС а само мито и то само ако стоката бъде обмитена ... естествено, че ще търся вариант да платя по малко или изобщо ... пък и държавата ако чак толкова ми иска парите ще си ги вземе ... Например за миналата година данък смет ми е над 1000лв. отделно ДО и т.н. ... Пък и моето дете честност не яде ...
Освен нулевите ставки има и освободени от ДДС стоки и дейности и хазарта е нейде там ... запитай се защо...
Пък и виж какво правят някои тук забъркани марки https://technews.bg/article-94160.html
https://money.bg/companies/frenskite-vla...natsi.html
+ случаите със самсунг за 114 мил $ през 2008г. ... после мисля и 2013 имаше пак
На тях ръкопляскай ...

(2017-04-12, 19:40:53)emski_vas написа:  И повярвай ми европейците си правят много повече сметката от нас, от деца ги учат да са практични и да не харчат за простотии.

Е хайде сега, почвате верно да си смучете някакви нереални неща от пръстите. Такова нещо няма - живял съм в достатъчно страни в Европа, за достатъчно дълго и мога с ръка на сърцето да кажа, че такова нещо НЯМА. 
90% от децата (над 11 годишна възраст) ходят с iPhone 6s-ки и ги имат просто за поредната играчка - ако ги счупят знаят, че ще им купят нов. 
Та в този ред на мисли определено цената на новите флагмени е по-малък недостатък в западна Европа, отколкото е в България. Това обаче далеч не значи, че цената на абсолютно всеки един флагмен е обоснована. Ама докато се купуват на такива цени, защо производителите да не продължават да ги надуват? Вижда се че pre-order-ите на новите флагмени на корейците са по-високи от тези на миналогодишния им флагмен, а цената се е качила. Приказката с баницата мисля че я знаете.
Но нека погледнем реално над нещата - ако ще се дават 1500+ лева (над 700 евро) за телефон в кеш какво си заслужава да се вземе повече? S8-цата, въпреки недостатъците си, е един много по-завършен флагмен отколкото да кажем Pixel-ите или предложенията от Huawei. Защо? Защото софтуера, противно на това което казва тонката, е достатъчно добър за нуждите на средностатистическия потребител, камерата ще е на топ ниво, получаваш защита от елементите, безжично зареждане и т.н. и т.н.... всичко това в една много красива опаковка. Нека го кажа това пределно ясно, преди да почнете пак с определенията - не ги извинявам за цената, безбожно висока е. Въпреки това ако имах парите за мен избора за момента се свежда до точно две устройства - iPhone/ S8. Всичко останало за момента е правене на компромис, с неща които за мен са важни (:
Естествено, всеки си има вкусове и за това има и толкова много избор - има хора на които Huawei им харесва. Има такива на които и OPPO (не ОР3/т) им харесва.... нищо лошо. Но разходете се по улицата и вижте мнозинството от хора какви телефони ползват (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Най-после някои да каже нещо умноSmile
Ако ще се дават 1500-1800лв или Айфон или Самсунг.
Хуавей мате 9 про или Хуавей Порше те колко струват?
Ама там претенции нямаSmile

Samsung отново ще царуват! Телефонът със сигурност ще е най-продаван и тази година, но който има S7/S7 Edge едва ли ще го смени.Просто не си заслужава.

Forza Milan!

(2017-04-12, 22:50:35)smiley написа:  90% от децата (над 11 годишна възраст) ходят с iPhone 6s-ки и ги имат просто за поредната играчка - ако ги счупят знаят, че ще им купят нов. 
Ми, че то и тука е така. Явно вече сме европейци. Поне що се отнася до копирането и "навиването на масрафа". 
Тоест да приемем, че е нормално едно дете на 11 да има телефон за 2К лв? 
Ама нормално за държава където чалготеките се пръскат по шевовете, а театрите са празни. 
Тъжно.

Абе и тука е така, ама не е баш така, защото и много се разхождат с евтини телефони, докато в другите страни си е както в поста на smiley.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

В автобуса/трамвая всеки 2-ри тинейджър е с ябълка. 
Както и да е. темата е за друго. 
Скъп, не скъп, по-нагоре го написах - Докато има говеда, ще има и касапи. 
След като има кой да го купува, ще се продава. 
На Самсунг единственото, което ми харесва са дисплеите. Останалото е скрап. Взривоопасна. Big Grin

Купуването на смарт в другите държави където се правят големите продажби на Самсунг и Айфон, не е кой знай какво.
И в никакав случай не е 4-5 минимални работни заплати.
Така че за света телефони флагмани не са скъпи, за България-да.
И то много.
Там хората не си броят парите и се чудят как ще изкарат, искат ли нещо, просто го купуват, било смарт, дрехи, хладилник, телевизор, дори кола.
За жалост е така, отчитат се огромни продажби и цените няма как да паднат.
Според не мен стоката не е толиова скъпа- просто в България получаваме малко пари.

@skiman с ябълка, но каква, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, такава вече стара ли.
Скрап, ама друг път, тази скрап е N1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)