Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт до 300лв 2ра ръка - кой от всички
#1

Добър ден.
Направих си труда да прочета последните няколко страници на раздела и що годе да се ориентирам от другите питащи и отговорите към техните теми.

За мен важните неща са:
1. РУУТ !!!! (махам доста от вградените програми и инсталирам такива, които работят само с руут. Ако има къстъм ромове е изключителен +)
2. дисплей до 5 инча (в момента съм с 4,7 инча и смятам че над 5 ще ми е голям)
3. батерия - минимум 3000mAh ...омръзна ми сутрин да излизам от нас и да видя че съм на 20%..
4. камера - Нексус-а (4) не ми харесва как снима и това е една от причините, да се замислям за подмяната му.

Като цяло, Nexus 4 с който съм в момента ме задоволява, но не напълно... 
Поразгледах телефоните и мисля, да се насоча към Xiaomi Mi4 - стар, но от всички теми ми се струва, като най-подходящ за мен.
Единствено не съм сигурен за него, дали ще работи добре с глобулската мрежа и 4G... Паметта не ме притеснява, защото ще си ползвам флашка през OTG-то. Smile
Гледах и Xiaomi 4c, но разбрах, че е за китайския пазар. Заключен буутлоадър и тем подобни, което лично мен ме притеснява. Аз обичам да имам пълен достъп до телефона си (РУУТ)...

Ваше мнение? Дали не изпускам някой интересен телефон?

Забележка: Ще се взима 2ра ръка, защото не ми се чака от чуждите сайтове и недайси боже мине през митницата - веднъж вече съм се разправял с тях, повече не искам!

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Аксесоари
#2

Има и версия на Mi4 с 4G LTE, и работи без проблем с нея, така че не мисля, че ще имаш проблеми
#3

Хм... т.е. Xiaomi Mi4 WCDMA (3G) версията не ми върши работа?
Все пак искам да се възползвам от включените ми мегабайти на максимална скорост към оператора....

Сега разглеждам и Xioami Redmi 3 Pro .... ????

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
#4

Разгледай за LG G2, влиза точно като характеристики и бюджет(32GB).
#5

Гледах го - изключително красив телефон.... но камерата дали е на нивото на Ми4 ???

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
#6

Най - вероятно е доста по - добра от нея

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#7

Sony Xperia Z2, само дето е малко по-голям, но иначе си струва на 1000%
#8

Видях се с едно момче което продаваше Mi4 .... разгледах телефона и го взех.
На живо си е доста красив и работи супер пъргаво.

Благодаря на коментиралите!

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
#9

Телефона наистина си заслужава, но с какъв ROM го взе?

Sent from my MI5

 
#10

Беше с 7.0.*.* ... не запомних последните цифри...
Ъпдейтнах го до 7.1.1.0 ... и сега се мъча да го ъпдейтна до 7.5.1.0 ... :Sad
Дава някаква грешка 07 през рековърито и прекъсва инсталацията

П.П. пише, че е Mi4w ... 3гб рам WCDMA

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
#11

Най-добрият избор, колега! Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)