Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Mi5
#76

Бях мн доволен, че нацелих добре протектора и го оставих сам да залепне без да натискам с пръст. И по едно време гледам,че в средата има кръгче, почнах да го избутвам веднага по ъглите, но не искаше да помръдне....във всички посоки опитах. Според мен се дължи на това,че нямаше с какво да изчистя добре дисплея и може някоя прашинка да е имало там... Smile
Все пак протектора който идва с телефона няма нищо към него....а ако го отлепя леко мисля, че ще стане по-зле затова май ще търпя.... :\

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#77

Някакъв калъф-флип нямаш ли на първо време или не използваш такива? Препоръчвам, че с този стъклен гръб всичко може да стане.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#78

Сложих го в Nillkin Super Frosted Sheild Hard кейса. Леко като го друсам настрани и усещам как се мърда и не прилепва много плътно. Няколко пъти го слагах. И този прозрачния имам. Като чакам още два, единя от които е с кожено гръбче. Иначе флип кейсове не харесвам. Или ще сложа слюдата или ще стоя с тоя и ще се надявам до 2/3 седмици да имам по-хубаво залепен протектор Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#79

Аз преди да поръчам телефона две седмици преди това си поръчах калъфа, след това поръчах и телефона + протектора и за мой късмет всичко си пристигна в един ден, така че нищо не се наложи да чакам допълнително.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#80

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-M...5f2f05f17e

Кое е по-добре според вас?
H+Pro : 0.2MM, 9H Glass have 2.5D Arc edge
PE+ : 0.3MM, 9H Anti-blue Glass have 2.5D Arc edge

Какво точно е това анти блу? Струва ли си заради него да се вземе по-дебелия? Изключвам H, само и избора опира до тези два с еднаква цена. Но не знам кой от двата.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#81

@disrespectful, при PE+ - на слънцето се наблюдава син оттенък. H+Pro - по-добре.

 
Цитирай
#82

Благодаря, междудругото това балонче само изчезна. Даже не разбрах кога, преди малко се загледах на изключен дисплей и го няма. Самото кръгче беше сутринта леко с цветни отенъци като на дъга, а сега няма нищо. Изглежда страхотно вече особено с черния кейс. Smile))))) Само дето тоя кейс при мен не е много добре залеепнах и като си клатя телефона усещам,че има лек луфт, но важното е да не се вади.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#83

Имам едно абсолютно ново непотребно гръбче за Mi5. Поръчах го по невнимание. Ако някой има интерес, мога да изпратя снимки.
Цитирай
#84

Прозрачното Nillkin дойде. Поръчах го grey, защото телефона ми е черен и мислех,че ще е по-добре от чисто прозрачния. Така се и оказа. Направо се слива с черното. За разлика от подарения тук кейса е доста по-тънък и мек. Прилепва страхотно, по ъглите не е така дебел като подаръка на ТО. Супер приятно на допир, много съм доволен.
Другия HardCase, който си взех от ТО с телефона на Nillкин е готин, но първо, че леко ми хлопа и не прилепва хубаво, второ отстрани има оставено място за бутоните, но няма някакви пластмасови копчета или гумички и натискането им е трудно. Супер изнервящо е ако си с по-дебели пръсти и искаш да направиш скрийншот например. За момента ще остана с прозрачния soft на Nillkin. От тях чакам сега и едно стъкло (сега карам с евтиното) и също така скоро трябва да пристигне и това коженото
Колебах се дали да не е това, но взех горното защото смятам, че усещането за кожа ще е доста по-добро. За момента приключвам с поръчката на кейсове. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#85

Аз се чудех дали да си поръчам абсолютно същия Нилкин прозрачен кейс, но съм доста резервиран към прозрачните кейсове. На последният ми телефон използвах само прозрачни кейсове и смених може би.. 4. И ги сменях заради една единствена причина - всеки един от тях пожълтяваше до неузнаваемост. Има ли някой, който по-дълго време е използвал такъв прозрачен кейс Нилкин и да ми каже дали се забелязва пожълтеняване на кейса?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#86

При теб за колко време се случваше това? Дано тоя като е по-скъп и като е леко тъмен да не му личи и да изкара по-дълго. В крайна сметка цаката е той да обира пешкира не телефона, но ако това става прекалено бързо както казваш ти, няма да е приятно особено ако е по-скъп. Иначе аз никога не съм носил такива кейсове, но се оказа,че не е толкова зле, а и държа на това минимално да си скривам красотата на телефона, а само тези кейсове се справят толкова добре според мен. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#87

Поръчайте си пластмасово гръбче
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1dFSXMpXXX...-cases.jpg
Телефона става много удобен и не се хлъзга, вече го използвам без кейс

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#88

Като вариант - купуват се 5-6 бройки за по $1 и ги сменяш на 3-4 месеца като пожълтеят.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#89

(2016-10-27, 18:41:51)disrespectful написа:  При теб за колко време се случваше това? Дано тоя като е по-скъп и като е леко тъмен да не му личи и да изкара по-дълго. В крайна сметка цаката е той да обира пешкира не телефона, но ако това става прекалено бързо както казваш ти, няма да е приятно особено ако е по-скъп.  Иначе аз никога не съм носил такива кейсове, но се оказа,че не е толкова зле, а и държа на това минимално да си скривам красотата на телефона, а само тези кейсове се справят толкова добре според мен. Big Grin

Между 2 и 3 месеца издържаше всеки кейс, а ги купувах между 5 и 10 лева. Само първия беше толкова скъп. Като видях какво му се случи от самосебеси, и после по 5 лева давах за нови кейсове. Вариантът с няколко кейса за по 1 долар и аз съм го мислел. Big Grin

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#90

Някой използва ли Ringke Fusion кейс? Бих искал да разбера вашето мнение за този кейс, защото се чудя дали да не поръчам един, но е 15 долара, което ми се вижда малко висока цена за кейс. Благодаря предварително Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#91

Някой, който е поръчвал да даде линк към читав usb-c кабел от алито.
Цитирай
#92

oт gearbest е моя:
http://www.gearbest.com/samsung-cables-a...65428.html

oтделно си взех един по-евтин за резервен:
http://www.gearbest.com/chargers-cables/pp_341362.html
Цитирай
#93

(2016-11-07, 11:29:59)Friz написа:  Някой, който е поръчвал да даде линк към читав usb-c кабел от алито.
Ако търсиш оригинален. Цък

 
Цитирай
#94

Пристигна ми и коженото гръбче...черно, стилно, приятно на допир! Човека ми сложил и подарък стъкло (като на ТО от тия по 5 долара, но за разлика от него ми е сложил и wet and dry кърпички)
Много съм доволен, лепна страхотно.
Обичам такива минималистични калъфи, които не скриват толкова телефона. С двата nillkin-а (прозрачен и пластмасов) съм и  сега с коженото и съм супер доволен! Не ми харесва само,че протектора ми  оставя много отпечатъци. Дано този на Nillkin, който чакам и е по-скъп е една идея по-добър и не си личат толкова отпечатъците...
Като цяло други кейсове и стъкла в скоро време не мисля да поръчвам. След 11-ти ще поръчам и аз едно кабелче и един резервен преходник и спирам да наливам за аксесоари пари.
Гледам,че има интересни слушалки и powerbank-и оригинални, но на този етап не са ми нужни. Все пак ако някой има мнение за тях ще се радвам да го чуя. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#95

Отиваш в раздел "Други Модели Xiaomi" . Най-долу на страницата има поле "Търси във форума". Пишеш ключова дума powerbank или Piston, запряташ ръкави и сядаш да четеш. Прекалено са толерантни модераторите в този форум.
Цитирай
#96

Брей, колко сме строги само Smile
1. Не съм длъжен да знам и да търся нещо в целия форум и във всички раздели, след като ползвам правилната тема и раздел, а в нея липсва такава информация.
2. Поста ми съдържа не само въпрос за един артикул, а и коментар. Ако смяташ, това за спам или че някой е толерантен с мен, пази Боже ако ти си модератор.
3. Точно постове като твоя (и в момента и моя, защото супер ме издразни) са примери за напълно ненужни коментари.

@NoMaD, мерси приятелче! Smile 

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#97

Мисля че едни Xiaomi Piston ще ти свършат добра работа в този план.

 
Цитирай
#98

(2016-11-08, 20:41:44)disrespectful написа:  Пристигна ми и коженото гръбче...черно, стилно, приятно на допир! Човека ми сложил и подарък стъкло (като на ТО от тия по 5 долара, но за разлика от него ми е сложил и wet and dry кърпички)
Много съм доволен, лепна страхотно.
Обичам такива минималистични калъфи, които не скриват толкова телефона. С двата nillkin-а (прозрачен и пластмасов) съм и  сега с коженото и съм супер доволен! Не ми харесва само,че протектора ми  оставя много отпечатъци. Дано този на Nillkin, който чакам и е по-скъп е една идея по-добър и не си личат толкова отпечатъците...
Като цяло други кейсове и стъкла в скоро време не мисля да поръчвам. След 11-ти ще поръчам и аз едно кабелче и един резервен преходник и спирам да наливам за аксесоари пари.
Гледам,че има интересни слушалки и powerbank-и оригинални, но на този етап не са ми нужни. Все пак ако някой има мнение за тях ще се радвам да го чуя. Smile

Дай моля те снимки как стои на телефона коженото гръбче. Иначе слушалки - Xiaomi Piston 3 /без други абревиатури след 3-ката/ и powerbank - Xiaomi 5000 mAh LiPo или 10000 mAh LiIon, даже сега имат и с Quick Charge поддръжка и в двете посоки. Отлични батерии са, само ги купи от сертифициран дилър, че е фрашкано с ментаци.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#99

(2016-11-08, 21:04:26)disrespectful написа:  Брей, колко сме строги само Smile
1. Не съм длъжен да знам и да търся нещо в целия форум и във всички раздели, след като ползвам правилната тема и раздел, а в нея липсва такава информация.
2. Поста ми съдържа не само въпрос за един артикул, а и коментар. Ако смяташ, това за спам или че някой е толерантен с мен, пази Боже ако ти си модератор.
3. Точно постове като твоя (и в момента и моя, защото супер ме издразни) са примери за напълно ненужни коментари.

@NoMaD, мерси приятелче! Smile 
Ето заради такива коментари много хора са спрели да пишат и помагат. Нека да не мислим, че някой е длъжен да му отговарят на всеки зададен въпрос. Защото го мързи да ползва търсачката. Не ми отговаряй не е лично само коментар. Хубав ден.

Sent from my MI NOTE Pro

OnePlus 3T
Цитирай

Само да споделя, че на nillkin стъклените протектори са ги променили. Пристигнаха ми нови и пасват перфектно. Явно са си взели поука  Tongue


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)