Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG потвърди. Наследникът на V10 до края на тримесечието
#1

[Изображение: LG-v10-2nd-screen-500x292.jpg]


LG потвърдиха, че нов смартфон от V серията ще бъде пуснат в рамките на това тримесечие. Корейците не разкриват точното име на модела, но е най-вероятно да се счита, че горното устройство ще е наследника на миналогодишния V10...

Към цялата статия -->
-
Цитирай
Аксесоари
#2

Много съм доволен от V10, но няма да е лошо V20 да е със 128гб и малко по-голяма батерия. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#3

Хм....Според изтекли документи от..... патентното ведомство Smile,се оказва,че LG са регистрирали патент под името "ULTRAWIDE MOBILE+",който се отнася за самия формат на дисплея....Изглежда,че това ще е поредната щуротия на компанията....Smile
Дисплея е/ще е с формат 21:9,вместо стандартния 16:9.
Принципно този стандарт се използва в киноиндустрията и не виждам каква е идеята да се слага на мобилен телефон !?!?!?!Smile
Самото устройство изглежда доста.....странноSmile

[Изображение: 748d94eb8649ce4fe8fad743f3e7da70.jpg]

Дали това ще е модела V20,не е ясно,но определено ми изглежда доста неестествено...Smile

Повече по темата(че моят източник е на китайски..Smile )

http://www.phonearena.com/news/LG-regist...es_id83700

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#4

Ха ха ха като го видях се сетих за един от телефоните ми Nokia x6 същата на външен вид 1:1 голям цирк

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

Пак повтарям,че това на снимката може и да няма нищо общо с V20....Възможно е да е нещо добре забравено старо,но китайците го бяха изтипосали над текста и аз.....да не остана по-назад,го използвах..Smile
Цитирай
#6

Мисля, че точно ЛГ имаха един такъв продълговат модел навремето. Удобно е при ползване на две приложения.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

Малко съмнява снимката, но всичко може да се очаква. Ако телефона изглежда така, ЛГ ще ударят дъното.
На мен лично ми прилича на "издължена" снимка.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

И на мен ми изглежда прекалено ретро,но....Не знам.....Може и да "свили" снимката на някой стар модел за да добием представа как би изглеждало устройство с формат на дисплея 21:9.Smile
Цитирай
#9

Няма никаква връзка с темата за V20, но:

Не знам LG какво  са патентовали точно, защото Самсунг са заявили подобен патент преди две години: Samsung granted design patent for a "phone" with a 21:9 aspect ratio screen.

А това е "дългия" телефон на LG от 2009: LG New Chocolate BL40.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#10

Да,няма общо с V20,но скоро ще има....В някой от следващите модели...Smile
Да се върнем на въпросния модел(V20):
Дисплей-даунгрейд за едни,ъпгрейд за други-5.5" FullHd дисплей....Smile
SD 820-нищо ново под слънцето.
3/4 GB Ram- стандарт
32/64 GB ROM-стандарт
Сериозен ъпгрейд откъм батерия обаче-4000 mAh !!!
Двойния дисплей също май няма да го има.



[Изображение: 21c4929bdf3e457dab9bcb6817368727.jpg]


Забравих камерите....20 MP основна и 8 MP предна


Sent from my A0001 using Tapatalk
Цитирай
#11

Определено имам интерес. Само да не се изложат. Февруари ми изтича двугодишният договор към Мтел и ще имам избор дали да преподпиша или да сменя оператора.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#12

Ей га: http://www.gsmarena.com/lg_bl40_new_choc...s-2916.php
Цитирай
#13

Ама и не ви мързи да търсите...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#14

Само дадох линк към снимката в търсачката на google и изскочи. 10 секунди. И мързелив човек би го свършил това Wink
Цитирай
#15

То вижте снимката. Ще излезе, че 2009 LG са предсказали новия дизайн на Сони за 2016та...  Big Grin  Angel

[Изображение: gsmarena_017.jpg]
Цитирай
#16

Това си беше много скъп и желан телефон тогава.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#17

(2016-08-03, 12:32:34)MUFC написа:  То вижте снимката. Ще излезе, че 2009 LG са предсказали новия дизайн на Сони за 2016та...  Big Grin  Angel

Offtopic  Или пък са го видели в модела K600 на Sony (Ericsson) от 2005-та. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#18

Чакам да видя какъв е сензорът за камерата.
Цитирай
#19

За сега се говори за 20 мп, а и май екрана ще си остане 5.7, което е супер за мен.

http://www.phonearena.com/news/LG-V20-sp....0_id83875


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#20

Представянето ще е на 6 септември. Нямам търпение вече. Чета разни работи за писалка и 4к батерия. А дано да я разкарат тая 3к батерия че накъртва вече .. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#21

Дано е наистина с FHD дисплей, че ми писна от печки в джоба!
Цитирай
#22

Мисля че заради VR, няма да е 1080р. Все пак телефона ще е за 2-3 години ползване.
Цитирай
#23

Гледах някакви рендъри на V20, които, макар и неофициални, навеждат на лиши мисли. Същата камера като G5 и модулност. Последното е логично, защото ще се опитат да я наложат, ама не им се получи.

Липсват и бутоните на гърба, там е само сензорът за отпечатъци. Според мен, LG загубиха посоката заявена с G2 и се обезличиха. А трябваше само да запазят малките рамки около екрана и да развиват концепцията. Загубиха ме като техен клиент.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#24

Ако нямат дефекти с умиращи телефони и дефектни екрани съвсем ще загубят идентичност Smile Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#25

Не знам дали сме гледали едни и същи рендъри, но това което аз гледах ми хареса. Много свикнах с бутоните на гърба но няма да е болка за умиране ако ги няма. Силно се надявам на 4к батерия и поне 64гб. Дано оставят и IR бластера че е много удобен.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)