Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3 - коя модификация е по-добре - D855 или D858
#1
Lightbulb 

Здравейте,
Чудя се дали D855 има предимства спрямо D858 или да заложа на предимството, че D858 има два слота за SIM?

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Доколкото прочетох d858 има 2 модела - d858 и d858HK и разликата била в честотите на поддържаните мрежи. Също така при d858 няма безжично зареждане заради 2-те сим карти. При d855 има и модел с 2GB рам, а при d858 идва с 3GB. Други разлики не виждам и двата си имат MM ъпдейт. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#3

Говорим за D858 (без НК), 32GB/3GB RAM.
Безжичното зареждане ще го преживея... чудя се тия честоти дали няма да ми правят проблем при пътуване в чужбина... Sad
Цитирай
#4

Още някой ако има мнение или съвет?
Като софтуер дали двата телефона се различават? Не ми се иска да се занимавам с рутвания и качвания на РОМ-ове, защото това ще е тел. за жената. Искам да го взема и да ѝ го дам да го ползва без да се занимавам много много...
Цитирай
#5

D858(без HK) е някаква версия за Китай и не намирам най-новата версия андроид(6.0) за този модел. Виждам, че при d858HK е налична, но незнам дали ще работи на другия модел. На твое място бих взел международната версия d855. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#6

(2016-07-31, 21:30:42)JXT написа:  Още някой ако има мнение или съвет?
Като софтуер дали двата телефона се различават? Не ми се иска да се занимавам с рутвания и качвания на РОМ-ове, защото това ще е тел. за жената. Искам да го взема и да ѝ го дам да го ползва без да се занимавам много много...

Вземай D855 версията 32/3 и си свиркай.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#7

Благодаря за мненията. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)