Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изтеглените файлове!
#1

Здравейте,
Преди около 2 месеца имах проблем с по-бързо падане на батерията. Рових из телефона, не открих никаква причина. Реших да махна тези приложения, които никога не са ми трябвали, и няма да ми трябват. Деинсталирах 3-4 приложения. Промяна(положителна) в падането на батерията нямаше. Примирих се. От около 10ина дни всичко се оправи- батерията пак си държи 2-3 дни(както преди). От както изтривах приложения обаче забелязах, че като вляза в приложение за теглене на песни(mp3), намирам песента, слушам я, като дам "теглене", песента се изтегля, но не отива в "МУЗИКА"(преди отиваше там, и я слушах от там). Намирам я в "Изтеглени файлове", но пише "Файла не може да се отвори". Тези приложения не са нови, теглил съм много песни през тях. Явно с изтриванията, съм изтрил нещо, което "отваря" такива файлове. Какво е това и мога ли да го възстановя? Предполагам с връщане към "фабрични настройки" ще се оправят нещата, но искам да разбера причината и я отстраня така!
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Може от това да е. С ресет може и да се отстрани проблема.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

И аз предполагам, че така ще се оправи, но ще трябва да прехвърлям, копирам, .......... разни неща, които имам и ще ми трябват пак.
Друго мнение?
Цитирай
#4

Кеша и данните на гугъл сървисите и на маркета после кеша от рековъри.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Колега "rado_8", ако бях толкова наясно с тази материя, колкото теб, нямаше да съм "потребител"!
Ще съм ти много благодарен, ако обясниш по-разбираемо какво и как да направя!
Цитирай
#6

Влизаш от настройки в самото приложение и нулираш оттам кеша и данните.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#7

Влизаш в диспечер на приложенията търсиш Google Play services и Play Store магазина изтриваш и на двете кеша и данните като при сървисите се влиза в управление на паметта за да изтриеш данните. После веднага изключваш телефона и задържаш трите бутона Power Увеличаване на звука и Намаляне на звука заедно докато светне логото и пускаш бутоните. Сле 5 сек ще ти се покаже рековъри от там с бутоните за звука навигираш върху wipe cache partition и с Power потвърждаваш става за 1 сек изтриването. После натискаш reboot system now и телефона ще се рестартира. Няма да изгубиш никакви данни при тази процедура.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)