Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Още ли има дрейн на батерията?
#1

Здравейте,
до 2-3 дни мисля да си купя 1 samsung galaxy s6 и се чудех дали все още има дрейн на батерията или е оправен?
Също какво мислите за отключването с пръстов отпечатък - работи ли или не хваща много често?

Приятен ден.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#2

Дрейн няма, проблема е от резолюцията на дисплея.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#3

Не знам от къде е, ама моя го зареждам 2 пъти СЪС сигурност на ден... Отврат.
Синцронизаций, локаций, всичко off, и неще и неще да изкара нормален ден!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

Кога излезе ,а още не са го оправили... срам.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Не могат да го оправят, просто батерията е малка. Квото и да правиш с телефона. Затова има Fast Charge, защото знаеха че имат малка батерия.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Спомням си как обесняваха - "Искахме да сме сигурни че батерията ще издържа много преди да я вградим.И ето с6."

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#7

Много си прехвалиха процесора те, затова така. Мислеха си че са ябълката. Тъй и не разбраха, че хората си ползват телефоните а не ги държат в Stand-by модове. Аз лично съм много разочарован от батерията в S6... ама ей го на, купих го и сега съм с него... не за дълго.
Но както каза колега, диспея помага много да нямаш батерия Smile

Пръстовия отпечатък работи винаги след 2 път.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#8

Пръстовия работи отлично и лови от първия път. Дрейна при мен спира като спра гугъл синхронизацията.след юлския ъпдейт не съм я пускал да видя дали има дрейн още.
Има достатъчно теми за батерията,можеш да се информираш от там.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#9

Не е от батерията само. Моя до миналата седмица го зардждах на два дни. След последния ъпдейт всичко се скапа и го зареждам всеки ден. Android system е винаги над 50% и процесора е буден по 6-7 часа..

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай
#10

Дрейн,ако си свалиш програмката CPU SPY от маркета ще видиш,че процесора ти зацукля на 400MHz съответно не влиза в режим "DEEP SLEEP" оправя се с рестарт на устройството след като го изключиш от зареждане. Прегледай темата за батерията и ъпдейтите,там са коментирани доста проблеми,ще намериш нужното решение. Успех.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#11

Благодаря за отговорите.Дано успея да отстраня/намаля дрейна и да си се радвам напълно на телефона.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#12

(2016-08-02, 15:59:53)zlobich написа:  оправя се с рестарт на устройството след като го изключиш от зареждане.

-----------
Пай сеее ...
Току то махнах телефона от зарядното, на 100%, рестартирах го, и да видим!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#13

Свали и CPU SPY,то ще ти покаже дали влизс в дълбок сън.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#14

Сложих я. Сега ще тествам и ще постна резултати...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#15

При мен се оправи. Мерси!
Тая тема съм я чел, но съм забравил, защото до сега нямах такъв проблем.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай
#16

Има, има и аз се бях успокоил и вчера грейна батерията и за има няма 2 часа стопи половината добре , че я видях. Рестартирах и за сега няма. Тия от Самсунг нищо ли не правят по проблема няма ли да се сетят най накрая, че тяхното отроче Samsung Galaxy S VI edge струващо хилядарка има ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ пускат ли пускат ъпдейти и нищо. В момента съм с последният. Не знам минал съм през всички Галакси по слаб модел съм нямал.
Цитирай
#17

Този проблем го имаше и при NOTE 4 след минаването на Marshmallow и се оправяше пак с рестарт ,вятно не толкова често като при S6.


Цитирай
#18

Проблема е дъвкан в много теми. Различни начини вършат работа при различните потребители.
Един от тях е рестарт след зареждане Smile

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#19

Ето какво стана след теста:
[Изображение: Screenshot_20160804_105019.png]

Това ли ядрото което зацикля?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#20

Така трябва да е
Цитирай
#21

Точно,когато има дрейн,телефона не влиза в Deep Sleep и цикли на 400MHz Smile

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#22

Как се оправя? С продаване?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#23

Няколко пъти ти писах да прегледаш темите в раздел на S6 за актуализациите и батерията. Аз реших проблема със спиране на гугъл бекъп на моя и на жената. Ако,си достатъчно разочарован от телефона бих ти го изкупил на символична цена?

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#24

Не живея в България, имам си купувач на НЕ-символична цена.
Нищо не помага, какво ли не спирах...
Кажете който официален ром да му слагам и да не се заниамвам с този дето имам в момента, а той е: MMB29K.G920IDVU3EPEA

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#25

Някои колеги се изказват доста некомпетентно спрямо батерията на S6/S6 Edge.Аз имах дрейн и спрях гугълския бекЪп и дрейна за мой късмет спря,вярно,че не спира при всички колеги ,но...Батерията си кара доста добре за този процесор и този екран.Преди имах S4 ,който е със същия капацитет(2600mAh)и караше доста по-малко .А това за фаст чарджа ,че са го сложили заради "слаба"батерия е несериозно,защото технологиите се развиват и колкото и да ти е "ЯКА"батерията,кой не би искал тя да се зарежда бързо...

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)