Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J3 2016
#1

Здравейте. Днес намокрих с вода моя телефон и сега при стартиране премигна логото samsung galaxy j3 6 powered by android не излиза нито пък boot анимацията. Минута две след като телефона вече е стартирал андроида чак тогава светва и екрана. Какво мога да направя? След като го намокрих го отворих веднага и оставих да изсъхне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,
От скоро съм собственик на описаният в темата телефон и понеже не срещнах с търсачката други питания и отговори, реших тук да опиша моя проблем. Та след прехвърляне на контактите ми от стария, също Самсунг телефон реших да си приложа и персоналните тонове към някои от много търсещите ме хора, така че да ги разпознавам още при позвъняването. Това със стария си го бях направил и си ми беше много удобно. За моя изненада в Настройки>тонове повикване не се отваря познатото ни меню с кръгчета и възможност да прослушаш предварително тона който искаш да заложиш. Отваря се списък с възможни само 4 рингтонове и то от един сложен път като на експлорера в Уиндос. Аз успях да си прехвърля старите от предишния телефон и ги поместих в същата директория, но пак не мога да ги прослушам предварително. Наравих и архивиране и връщане до фабричните настройки, но резултата си остана същия.Който знае къде бъркам да пише.Има и още други неизвестни, но който е навътре с този модел и ги е разбрал нещата ще съм му много благодарен за съветите.

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210
Samsung Core Duos GT-i8262
Samsung Galaxy J3(2016)duos
Samsung Galaxy J6(2018)
Samsung Galaxy M22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)