Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3Т - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари

OnePlus ще смени начина на актуализацията на OxygenOS : https://www.phonearena.com/news/OnePlus-...es_id98287

 
Цитирай
Аксесоари

Бабината им трънкина... Big Grin Това за ланчъра от 3 месеца го чета още нищо не намирам в плейстора, а много искам да пробвам новия. Единствено времето ми излиза там, но аз го имам инсталирано, а и ползвам гугълвремето, което според мен е много по-добро. Ако някой намери нещо за ланчъра в гугъл магазина нека да пуска линк Smile
Цитирай

(2017-09-24, 10:44:34)numak написа:  Бабината им трънкина... Big Grin Това за ланчъра от 3 месеца го чета още нищо не намирам в плейстора, а много искам да пробвам новия. Единствено времето ми излиза там, но аз го имам инсталирано, а и ползвам гугълвремето, което според мен е много по-добро. Ако някой намери нещо за ланчъра в гугъл магазина нека да пуска линк Smile

Има го лаунчера, обаче новата версия е съвместима само с 5 затова не излиза на 3 и 3Т. Затова пък има Nova Launcher който е номер 1  Wink

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай

Нещо ми се губи логиката им... Има го наличен за телефоните които така или иначе си го имат...
Цитирай

Ето ти го
OnePlus Launcher
Цитирай

Става ли за OPX?

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

(2017-09-24, 22:23:16)chitalov написа:  Ето ти го
OnePlus Launcher

Благодаря много! От месеци търся заводска версия ?
Цитирай

OnePlus 3 and 3T now receiving OxygenOS 4.5.0 update, here is what's new

Свалям в момента през VPN


[Изображение: 358055a6bfdd033e14f2babef5cfb0a6.jpg]

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

Като цяло доста добре... Яд ме е само, че са махнали проксимити уейка и са го заменили с лифт ъп уейк, което е много малоумно според мен. Иначе ланчъра и интерфейса при разговори са много прияно освежени Smile
Цитирай

Никъде не пише да е добавен новия лаунчер...
Цитирай

(2017-09-26, 00:28:11)Dimitrov_88 написа:  Никъде не пише да е добавен новия лаунчер...

Прав си :Smile Вчера по-рано го инсталирах от линка който даде колегата. След ъпдейта се запази и даже излезе обновление от маркета и помислих, че е включен в ъпдейта Wink
Цитирай

Пише, надолу като плъзнеш има още ..

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай

На новия лаунчър, тази светла лента отдолу, където са бутоните, дразни ужасно. Май не може да се махне?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Някой ползвал ли е този Кернел https://forum.xda-developers.com/oneplus...8-t3627464 Нещо много го хвалят.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2017-09-26, 18:05:01)tarlyo написа:  На новия лаунчър, тази светла лента отдолу, където са бутоните, дразни ужасно. Май не може да се махне?

За жалост не може и аз бая време ровичках Sad

OnePlus 3T 64GB
Цитирай

Знаете ли начин часовника в статус бара да се сложи по средата и да е съвместим с новия ъпдейт?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

През приложението Status от Google Play мисля можеше да се мести в средата плюс още доста модификаци.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

На още нещо са се изср@ли отгоре... Тия лоу прайорити нотификации... Например преди инстаграма си ми беше разрешен но имаше настройка да е без звук... Сега не... Или пищи или ако е на лоу прайорити не ебава докато не проверя аз какво става... Имали някъде повечко настройки за това или не?
Цитирай

Имате ли работещо решение за да се сложи часовника в статус бара по средата и да се заоблят по ъглите recent apps. След ъпдейт 4.5.0 зипа, който флашвах вече не бачка

Мерси за горния отговор, но ми трябва flashable zip

За съжаление приложението Status е доста зле. Прозрачността му не струва, просто взима статичен образ на текущия уолпейпър...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Какъв е правилният начин за връщане на Oxygen 4.1?
Аз го върнах, като изтрих само кеш-а... Да очаквам ли проблеми?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

(2017-09-29, 16:25:00)remixa92 написа:  Имате ли работещо решение за да се сложи часовника в статус бара по средата и да се заоблят по ъглите recent apps. След ъпдейт 4.5.0 зипа, който флашвах вече не бачка

Пробвай със substratum: https://forum.xda-developers.com/oneplus...k-t3587100

Би трябвало да е съвместимо с oos.
Цитирай

Мерси, добре се получи за момента. Не знаех, че субстратум има такива възможности.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Substratum все повече се развива. Мисля, че Google въведоха OMS в самата система на Oreo.
Което предполага евентуално, че може да си модифицираш системата дори без руут и да си разкрасяваш всичко както си искаш.

Цитат:That changed in Android 8.0. When Substratum was initially released for the first few Android O Developer Previews, the developers of Substratum realized that full support for Sony’s OMS was available. This means that a user could install an existing Substratum-supported theme and it would be fully functioning on Android Oreo devices without requiring any ROM patches.
Цитирай

Опцията в това меню някой ползва ли я?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Това в бетата ли е, щото в стабилни 4.5.0 я няма.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)