Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3Т - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари

Това не е ли System UI Tuner-a? Поне на мен ми е на същото място на официалния.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
Аксесоари

В официалния 4.5 е. активира се от иконата за настройки в нотификейшън бара, като я задържиш натисната за 10-ина секунди.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Готино, ако ти се занимава да правиш важността на нотификейшъните за всяко приложение може да е полезно, но засега го оставих на автоматично, само да си определят да вида как е.

Имате ли дрейн на батерията от System Ui след ъпдейт до 4.5.0?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Крайно малоумен Ъпдейт... Връщам 4.1.7 и ще сложа просто новия ланчър. Проксимити уейка беше едно от най-яките неща на телефона. Не стига, че са го махнали ами новия им тъп вариант е бъгав до няма и къде... Един път се буди при нотификация един път не, един път я изкарва чернобяла, един път на половина цветна... някой път като го вдигна излиза само часовника а имам 10 нотификации... Пълна боза... 5 месеца го чакахме тоя ъпдейт да се изсерат на хубавия телефон... Съжалявам, че поста не е особено градивен, но не се сдържах да си споделя разочарованието... А и може би ще помогна на някой който още се чуди да ъпдейтва или не. Приятна събота!
Цитирай

Мен ми дрейнва от инстаграм от няколко дни и ме ядосва. Скоро може и да сменя телефона, този съм му намерил купувач, само трябва да се реша...

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

(2017-10-07, 14:53:45)aiwara написа:  Мен ми дрейнва от инстаграм от няколко дни и ме ядосва. Скоро може и да сменя телефона, този съм му намерил купувач, само трябва да се реша...

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk

Аз бях се зарекъл, че ще го сменя тоя телефон чак като го счупя или му се надуе батерията, ама с тия билдове зорлен го съсипват и може да не изчакам да го строша... На какво си се спрял ако не е тайна или още умуваш? Smile
Цитирай

Хахаха , голяма забава сте !!!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

И защо?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

С последния ъпдейт съм, без руут, без модификации. И от преди да получа обновление, с батерията не мога да се оправя. Ебати скапания софтуер е тва Андроид! Все нещо си стои активно. Не мога да разбера защо е тоя Aggressive Doze, като аз черта не виждам. Един наркоман ги чертае по-прави, като се е смачкал, отколкото спящия режим на телефона. То не беше Instagram, пък Chrome, пък Messenger, пък не знам си кво. Някой може ли да даде идея как да процедирам? Снощи Chrome се включи в играта Smile А не е видим за Doze, може би защото е системно приложение.
Цитирай

Има ъпдейт 4.5.1. ако има неразбрали като мен, аз дори го свалих с мобилните данни 38 мб.

One+ 3Т
Цитирай

Най-новата лийкната камера 2.4.17, вероятно от Oneplus 5T, добре изглежда, особено HDR на предната камера:
https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-lt...-download/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Понеже не мога да трая новия малоумен пик ъп уейк в момента съм с 4.1.7 и ръчно инсталирано новия ланчър. Преди минути след като днес беше презентиран 5Т получих ъпдейт и за сега основните разлики са две. Белезникавия фон на дока отдолу, който дразнеше доста хора е премахнат и има промяна в начина по който изглеждат папките Wink Това е което забелязвам за няколко минути след ъпдейта Smile
Цитирай

Честито : https://www.xda-developers.com/oxygenos-...neplus-3t/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Честито на всички излезе официялно Орео и за 3, 3Т плюс Оксиген 5.0. Вчера го сложих направих фабрични настройки и сега тествам. На HTC- то имах бекъп и ми връщаше всичко както си е било преди фабричните настройки, ама тука инсталира само приложенията и всичко се прави на ръка на ново, това е малко досадно но иначе мисля че е ОК. Свалих го с Опера ВПН като се регнах в Канада, предполагам и за нас ще излезе ако Ви се чака, аз нямах търпение, има доста нови неща, но още липсват някой неща, които съм свикнал от Сенса. 
Успех на всички.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Тоя Орео нещо не ме кефи към момента :
- Непълна съвместимост с Substratum
- Гаден червеникав Night Mode
- По- агресивна adaptivе brightness от nougat
- Несъвместимост със Viper4Arise
- и вие успяхте ли да подкарате Picture in Picture?
Нито на youtube, нито на chrome успях. Всичко ми е активирано и правя както трябва. Даже пробвах и на стоковия лаунчер.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Picture in picture за YouTube няма да работи освен ако нямаш YouTube red subscription, която май засега е услуга само в 5 държави в света. Иначе функцията работи през Google Chrome, но трябва сайта на YouTube да е отворен с desktop версията и когато клипа е на цял екран - с хоум бутон се активира. Разбира се преди това от Настройките трябва да се активира Picture in picture за хром.

За Google maps по време на навигация е доста удобна функция.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай

Ейй много кофти, мислех че ще се наложи като стандарт в новия андроид.
Друго което забелязах, че :
- Pick up дисплея изглежда по-шик, но е по-непрактичен и ми показва съдържанието на съобщенията само при получаването, а после само иконка...
- вибрацията ми се струва по-слаба.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

OnePlus нямат интерес да поддържат Project Treble в телефоните си: http://4pda.ru/2017/11/23/348184/

 
Цитирай

Някой случайно да полза Action Launcher v31. 4 платената версия заедно с Орео?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Защо, проблеми с иконите ли имаш?
Цитирай

Проблемът го локализирах. Или несъвместимост на Най-новата v31. 4 Plus версия с Орео или просто кракнатата версия която е само една в целия нет е проблемна. Рестартира се лаунчера релоадва когато си иска. С друг лаунчер нямам проблем.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Хахах, същия като мен си значи!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

Същия проблем ли имаш? Някво решение?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да същия проблем.Аз съм с Нова за сега но ми се иска пак да се върна на action launcher, много по напреднал е .Което пък му пречи явно, защото на нуга насичаше доста
Преди малко пуснаха нова версия на стоковия извадена от втората изтекла бета на Орео за 1+5. Харесва ми как се държи. Мисля да мина на него.[Изображение: 5a7adfd98003a37c1d72a16b3a2d62f2.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

Засега минавам на стоковия, даже този изтеклия, но ако оправят Actiona го качвам пак.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)